Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, asna napisał:

2:1 z Pogonią Siedlce u nas :oklaski: Poprzednio przegraliśmy z nimi 6:0 na meczu urodzinowym z okazji 98-lecia Ruchu :szydera:

Asna :d a co Ty tak bez wstępu? A gdzie witam Was piękne panie itd...? Ty nie wiesz,że my łase na miłe słówka?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

@INEZ  a po drugie to dalej modne są duże rzeczy,luzne, nischt zu tragisch,  ja mam w szafach wszystkie rozmiary, w dużo rzeczy to już w życiu nie wejdę, nieraz jak przeglądam co jeszcze oddac czy wyrzucic, to sama się dziwię,jaka bylam też szczypior chudy,,:szydera: a teraz majtki wyszczuplające kupuję,,>:( których też nie ubieram,,bo toż to pancerz,,to co wywala to spodniami scisnę,,:)

Kiedy przestałam palić-to przytyłam kilkanaście kilo.Tak z palcem w nosie-.-Musiałam wymienić wszystko -tylko buty się ostały.Choć oficerki wchodziły mi tylko do 1/3 łydki:szok:.Musiałam wszystko wywalić!!!, kupiłam nowe. Potem/dietetyk/ odchudziłam się i znowy szmaty-srrrru.Ponownie -to co tygryski lubią najbardziej-zakupy:oklaski:.Dzieje się....:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NNNdanuta napisał:

Octu używają w takiej ilości, że można sobie nim zmiękczyć kości :o Tutaj to pdp tak przeginała, że od jej sosu winegret oczy mi w słup stawały. Położyłam na tym łapę i sama robię, a to był jej przywilej w kuchni .))))

A ja cierpię w takich miejscach bo octu bardzo, bardzo nie lubię.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja cierpię w takich miejscach bo octu bardzo, bardzo nie lubię.

Ja lubię "na ostro" i grillowe smaki :szydera:, ale jak widać mam jakieś granice xd Moja pdp do miski lała ocet i olej nawet nie patrząc ile :szok: Szok :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@salazar nie szalej z tymi kolorowymi butelkami,,bo opiekunki kupią a PDP zużyją do sałaty,, radzę od razu dobrze schowac, aby nie wylądowało w salaterce,:szydera:

Blondi, aż tak źle myślisz o opiekunkach ;)?

Poza tym, zanim sałata wylądowałaby na stole, zdążyłaby się rozpuścić, pewnie razem z salaterką. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Barbara48 ale spanko dobrze Ci zrobiło,,,:tak2: szefowa to kto? PDP? :szydera: nieraz mnie pilnowała PDP a nie ja ją,,

Szefowa to córka Pdp. 

A druga córka Pdp, Gizela przyjechała z geszenkiem dla mnie. Nowe puzzle. 

received_494533991044472.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar  @Moni.r Ja też te powery tu używam. Nawet dobrze działają.

Jednak w niektórych starych domach mają jakieś cienkie rury i ciągle jakieś cofki się robią.

Tu mialam brodzik zatkany i podziałało a w innych miejscach nie dało rady.

9HtJhpriahuATtv-Cy-Nk83He1bPZdACA3K6pefS

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie ktoś streścił dzisiejszy dzień, to bym była dźwięczna.

Ja taki spokojny człowieczek, nikomu nie wadzący, wyżyłam się na własnym manie.

Wnuczka Pdp dobrała się do MOICH puzzli.

Jak ja tego nienawidzę, 

Zabrała mi całą przyjemność 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...