Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Obiadu dzisiaj nie muszę gotować bo Kasieńka wszystko przygotowała.

W rondelku dwie kromki chleba, pokrojony banan i dwie mandarynki, wszystko zalane wodą. Dobrze że mam odcięcie kuchenki bo nie wiem co by z tego wyszło.:haha:

Kiedyś jedna z moich podopiecznych, przygotowala mi sniadanie. Na ogromnej kromce chleba leżały kartofle, w całości, nawet ze skórką. A pomiędzy nimi korniszony i cała cebula:szydera:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Kiedyś jedna z moich podopiecznych, przygotowala mi sniadanie. Na ogromnej kromce chleba leżały kartofle, w całości, nawet ze skórką. A pomiędzy nimi korniszony i cała cebula:szydera:

Bo nie liczy się forma ale intencje. Sam fakt, że przygotowała Ci śniadanko należy docenić choć w nieco innych kategoriach.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeżuuuuuu....czy musicie tak napitalać od rana? :haha: Dopiero co zaległości tutejsze odpękałam....kawusię wysiorbałam, a i tak na innych wątkach zalega masa do odczytania....litości....:szydera: To dzisiaj "zadusznie" będzie....grunt, że i ciepło....:szydera: Witam zatem wsiech.....386463687_dziedobrypiteczek.gif.952bd3f9083f68a15e5f2e22efd8c390.gif No i oczywiście...i jak zwykle...i jak zawsze...każdemu życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Ile razy jest to przedszkole w tygodniu? super macie z tymi przedszkolami,,naprawdę:dobrze:

mój pdp chodzi 4 razy w tygodniu..bardzo to lubi..ja wtedy zostaję z jego żoną i jak Nina nie ma żadnych terminów gdzie muszę ją zawieżć to czas spędzam w swoim mieszkanku  a ona w swoim przy laptopach..albo gdzieś wybywam..tutaj nie mam ograniczeń

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Ile razy jest to przedszkole w tygodniu? super macie z tymi przedszkolami,,naprawdę:dobrze:

mój pdp chodzi 4 razy w tygodniu..bardzo to lubi. rano już pól godziny przed busem spacerujemuy po ulicy i czekamy na pana kierowcę...ja  zostaję z jego żoną i jak Nina nie ma żadnych terminów gdzie muszę ją zawieżć to po ogarnięciu co jest do zrobienia spadam na górkę do swojego mieszkanka,  ..albo gdzieś wybywam..tutaj nie mam ograniczeń...życie jest piękne Ninka w tym czasie drzemie, albo po internecie buszuje, sprawy domowo biurowe załatwia..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgen Milusińscy ! 

Zdążyłam przed Guten Tag :szok::d ...no kręcę się dzisiaj jak gówno w przeręblu :szydera:...w sklepie już dwa razy byłam i takie tam popierdółki popycham  nie wiedzieć kiedy zleciało mi tym sposobem dwa tydnie , no nie jest źle , miasto to miasto .:d

Fajoskiego reszty dnia Mordecki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...