Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze to nie wszystko,, zarobić można,,mamy kasę i nie mamy,,ale to tylko kasa,,rozwalisz auto,nischt zu tragisch,ciesz się że jesteś Ty cała, coś popsujesz to kupisz nowe, to tylko pieniądz, ważniejsze jest nasze zdrowie,nasza miłośc, dzisiaj i jutro,a nie co będzie za parę lat, za parę lat to mnie nie będzie,a co mnie wzięło? ta kasa,  której nie potrzebuję, ale marzenia mam na stare meble,,:szydera: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudka wstać ! Ja już nie śpię od godziny ,a Wy śpicie ...:haha:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Chyba się starzeję , przebudziłam się kole wpół do piątej ... normalnie wyspana, wczoraj też mnie tak kole jedenastej zmogło , dwadzieścia lat temu nie do pomyślenia :d

Dobrego dnia Ludeczkowie Wam życzę ,z nutką zadumy i refleksji .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni w roku,  które mnie wzruszają..

1 Listopada i Wigilia.

Wigilia bez Mamy już NIGDY nie będzie taka sama,  a Święto Zmarłych od 20 lat dla mnie jest  ciężkim przeżyciem,  gdy czytam na pomniku Jej nazwisko..

Cholera,  rozkleiłam się...

Przepraszam,  przepraszam...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, beatrix+ napisał:

Dwa dni w roku,  które mnie wzruszają..

1 Listopada i Wigilia.

Wigilia bez Mamy już NIGDY nie będzie taka sama,  a Święto Zmarłych od 20 lat dla mnie jest  ciężkim przeżyciem,  gdy czytam na pomniku Jej nazwisko..

Cholera,  rozkleiłam się...

Przepraszam,  przepraszam...

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:

Pierwszy raz przyśnił mi się Tata :smutek:od kiedy odszedł w lutym.

Byliśmy razem na zakupach, uwielbiałam te wprawy z Nim, miał bardzo dobry gust i zawsze mnie ładnie ubrał.

A dzisiaj nawet nie będę przy Jego grobie :smutek:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teresadd napisał:

 @MeryKy coś nie mogę się zaprzyjażnić z moim czytnikiem.Mam go ze cztery lata i miłości niet.Nawet mam problem z jego obsługą no i teraz wiem ,że nie jest najwyższych lotów.

Nie możesz się zaprzyjaźnić bo masz problemy z obsługą ... Moja sympatia  do czegos też tak ma...  Wszystko co jest miotła (każdy odkurzacz) i Frania (każda pralka i suszarka) obsługuję bezbłędnie i w pełnym zakresie, czyli wymiana i czyszczenie filtrów też, i nie potrzebuję do tego instrukcji ... A lapki, tablety, czytniki i telefony ... :( takie mam stąd dotąd ... :(  I mam pewność przy obsłudze pralki xd, a do lapka już nie :$ Dla własnego bezpieczeństwa trzymam się tego do czego mam pewność xd I byłam teraz przedłużać umowę na telefon i proponowali mi "te cuda na kiju", a ja mówię - chętnie, ale w gratisie z instruktorem :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyspane Dzień dobry :) Moja Princessa postanowiła urozmaicić mi życie nocne i od 2 co półtorej godziny miałam bieganie.I to bez powodu :( Moje zjobki na nic się zdały,bo z kim tu dyskutować jak wchodzę i pytam co się stało czemu woła a ona mi na to_dlaczego nie śpisz? .Załamka :( Teraz wypiję kawę i zaczekam do ósmej,jak wstanie mąż Pdp to mu powiem,że dzisiaj on gotuje bo ja odsypiam nockę.

A w ogóle to smutno mi,że jestem dzisiaj tak daleko.Mam nadzieję,że kawa poprawi mi nastrój :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Zimno na zewnątrz brrrrrrr.....

Dzisiaj mam wolne, bo rodzina zabiera PDP na cmentarz i potem do siebie do domu.

Jutro dzień przedszkolny, czyli też wolne, a w sobotę Andzia jedzie ze swoimi przyjaciółkami "lansować się" na mieście, czyli od obiadu też wolne.

A ja będę miała dziś czas na rozmyslania. Moja mama odeszła  w styczniu a ja wciąż łapię się na tym, że chcę do niej zadzwonić, brak mi jej bardzo i tak już będzie do końca mojego życia.:smutek::smutek:

Spokojnego dnia Wszystkim życzę.:kawa2:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...