Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, awe59 napisał:

No i co z tego, że w głowie mam nadal młody wiek jak po wszystkich narządach i członkach czuję już spory przebieg...:d ale nie jest jeszcze tak źle ze mną....kankana na stole mogę zatańczyć 

No widzisz. A ja nie. Odkąd zerwałam więzadło to kuśtykam jak stara raszpla:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, maras1 napisał:

ramiaczko i pardon bark,coraz lepiej,a głowa trzezwa:d

Wyobraź teraz sobie ( rusz rozczochraną ) , że siedzimy wszyscy w kółeczku ...trzymamy się za ręce i głośno mówimy " kochamy Cię ...Maras ! " ....tylko kuźwa tabletki wodą ...kranówą ...do jasnej cholery zapijaj :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Szaro,mokro i ponuro.Postanowiłam przespać  cały dzień ale w porę mi się przypomniało,że nie jestem w domu :( .Więc wbrew sobie i bez entuzjazmu wypełzłam z cieplutkiego wyrka i odwaliłam kawał roboty :) Nawet udało mi się nie przesolić obiadu :haha:Teraz czas na kawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Ja spalam na przerwie i czulam przez sen jak mnie glowa boli. Kawę wypiłam i nadal mnie ćmi...muszę chyba szluknąć tabletkę od bolenia. 

Znam "lepszy "sposób na ból głowy: ciasne buty! A tak serio to współczuję:cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam " na mieście " . Postanowiłam sobie poprawić nastrój w DM-ie ....nie poprawiłam jak mi rachunek do ręki oddano :smutek:...Wracając , usiadłam sobie na " mojej ulubionej ławce " i zapaliłam papierosa . Nadeszły dwie kobitki ...usiadły obok mnie i ...usłyszałam ludzką mowę ....Pogadałyśmy chwilę , po nie podjechał ktoś samochodem ...one tutaj mieszkają . Fajnie , że chociaż na koniec turnusu zamieniłam z kimś parę słów ....po naszemu . One gdzieś mnie już widywały i wyczuwały , że " ichnia " jestem i dlatego dosiadły się na ławce ...chciały sprawdzić chyba , bo jak podeszły to jedna z nich głośno powiedziała " o Jezus ! " ...no to se je zaczepiłam ....A teraz jeszcze prawie dwie godziny posiedzę u siebie i Wam pomarudzę ....Jakby ktoś pytał to walizka 3/4 już zapakowana :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Byłam " na mieście " . Postanowiłam sobie poprawić nastrój w DM-ie ....nie poprawiłam jak mi rachunek do ręki oddano :smutek:...Wracając , usiadłam sobie na " mojej ulubionej ławce " i zapaliłam papierosa . Nadeszły dwie kobitki ...usiadły obok mnie i ...usłyszałam ludzką mowę ....Pogadałyśmy chwilę , po nie podjechał ktoś samochodem ...one tutaj mieszkają . Fajnie , że chociaż na koniec turnusu zamieniłam z kimś parę słów ....po naszemu . One gdzieś mnie już widywały i wyczuwały , że " ichnia " jestem i dlatego dosiadły się na ławce ...chciały sprawdzić chyba , bo jak podeszły to jedna z nich głośno powiedziała " o Jezus ! " ...no to se je zaczepiłam ....A teraz jeszcze prawie dwie godziny posiedzę u siebie i Wam pomarudzę ....Jakby ktoś pytał to walizka 3/4 już zapakowana :tak2:

Też miałam dziś spakować wszystkie letnie ciuchy co wiszą w szafie....A wyjazd dopiero za tydzień :szydera: 

Ale mi sie nie chce. Mam lenia giganta.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Też miałam dziś spakować wszystkie letnie ciuchy co wiszą w szafie....A wyjazd dopiero za tydzień :szydera: 

Ale mi sie nie chce. Mam lenia giganta.

Też mam lenia , ale u mnie muss ...Jeszcze jutro półdniówka wolna , ale nie odkładam , bo wiem , że na ostatnim zakręcie i tak najwięcej czasu zabiorą dopakowywane duperele typu kosmetyki i reszta . W poniedziałek normalny dzień pracy z pauzą dwugodzinną , ale to już poświęcę na zmianę pościeli dla zmienniczki i jakieś drobnostki ...A wieczorem ....sruuuuuu....do mojej ukochanej Ojczyzny ...mojego ukochanego miasteczka ( no ! powiatowe jest ! ) do mojej ukochanej rodziny ....i gitarra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też mam lenia , ale u mnie muss ...Jeszcze jutro półdniówka wolna , ale nie odkładam , bo wiem , że na ostatnim zakręcie i tak najwięcej czasu zabiorą dopakowywane duperele typu kosmetyki i reszta . W poniedziałek normalny dzień pracy z pauzą dwugodzinną , ale to już poświęcę na zmianę pościeli dla zmienniczki i jakieś drobnostki ...A wieczorem ....sruuuuuu....do mojej ukochanej Ojczyzny ...mojego ukochanego miasteczka ( no ! powiatowe jest ! ) do mojej ukochanej rodziny ....i gitarra .

Baska....nie zapominaj, ze z rodziną najlepiej na fotografi się wychodzi....:szydera: ja się odgrażalam, że sosnę dostaną i sie złamałam....taka głupia jestem :szydera: ale tęsknię za tymi piraniami....:haha:psy i koty też dostaną geschenki....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ,mało nie zeszłam z tego łez padołu na zawał jaki albo inszy schlag , jakby nie było w kwiecie wieku :d.Polazłam na dół że śmieciorami różnistymi,a więc w jednej rączce dwie taszki papirzane,w jednej papierska,w drugiej plasztik , w drugiej dłoni pojemnik z bio odpadami ,w trzeciej ...:haha:...no jeszcze klucze od drzwi i woreczek do czarnego kontenera .Otworzyłam drzwi z całym tym majdanem ( niestety to nie był Radek) i jak mnie coś nie przeleci po moich małych stópkach ,a ja ,jak nie pizgnę tego całego szmelcu !... Normalnie masakra jakaś! Patrzę i oczom nie wierzę ,dwa kroki ode mnie ...stoi ...ajchenchien !!!!.....co to się za ch...wafla do usranej śmierci nie nauczę wymawiać :szydera:...normalna wiewiórka i to chyba z lekka oswojona ,bo przyglądała mnie się badawczo ,a po chwili dopadła do tych rozpaćkanych bio i wybrała sobie kawałek brokuła ,...no żeby mnie tak z butów wyrwać!!! O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Wiecie co ,mało nie zeszłam z tego łez padołu na zawał jaki albo inszy schlag , jakby nie było w kwiecie wieku :d.Polazłam na dół że śmieciorami różnistymi,a więc w jednej rączce dwie taszki papirzane,w jednej papierska,w drugiej plasztik , w drugiej dłoni pojemnik z bio odpadami ,w trzeciej ...:haha:...no jeszcze klucze od drzwi i woreczek do czarnego kontenera .Otworzyłam drzwi z całym tym majdanem ( niestety to nie był Radek) i jak mnie coś nie przeleci po moich małych stópkach ,a ja ,jak nie pizgnę tego całego szmelcu !... Normalnie masakra jakaś! Patrzę i oczom nie wierzę ,dwa kroki ode mnie ...stoi ...ajchenchien !!!!.....co to się za ch...wafla do usranej śmierci nie nauczę wymawiać :szydera:...normalna wiewiórka i to chyba z lekka oswojona ,bo przyglądała mnie się badawczo ,a po chwili dopadła do tych rozpaćkanych bio i wybrała sobie kawałek brokuła ,...no żeby mnie tak z butów wyrwać!!! O.o

Może to byl szczur ? Ogon był puszysty czy łysy ?  :szydera: też bym zawału dostała :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Może to byl szczur ? Ogon był puszysty czy łysy ?  :szydera: też bym zawału dostała :szydera:

Wiewióra regularna ...no nie regularna , czarniawo- popielata ,a wredna jak ruda , żeby mnie tak wystraszyć :szydera:... spróbuję ją upolować ...z telefonem w dłoni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Jak nic Kulka Cię wywianuje na drogę :d

Oj wątpię,już mnie urodzinowo wywianowała,aż taka wyrywna to ona nie jest,ha ha ha Prędzejw  busie albo na parkingu jakiś pieniądz znajdę:):):) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...