Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, aniao napisał:

Nie założy, bo kurzu nie widzi. Pokolenie takie czy co? Jak pojechaliśmy mieszkanie syna oglądać, to dyskretnie mu powiedziałam, że tu trzeba doczyścić, tam dopolerować, a przyszła synowa mówi, że "całą sobotę sprzątali'. Strach pomyśleć jak było przed sprzątaniem :szydera:

A Rysiek to  z kawału. Mąż podejrzewając żonę o zdradę schował się w szafie w sypialni. Przychodzi żona z kochankiem, znanym obydwojgu Ryśkiem i zaczyna się od rozbierania. Rysiek zbudowany jak trzeba, a zona tu wałeczki, tu rozstępy, tam coś obwisa i mąż w tej szafie myśli "kurcze, ale wstyd przed Ryśkiem". Przejęłam powiedzenie i używam.

musze zapamietac hi hi hi 

mam takie wrazenia jak syna odwiedzam  na mieszkaniu u jego dziewczyny..albo mnie wzrok sie wyostrzyl albo oni nie dowidza 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wstałam już przed siódmą , ale nie było mi  dane usiąść od razy przy " warsztacie " , bo sobota ...a jak wszystkim wiadomo w środy i soboty u mnie święto duszowania doktora i jednocześnie moja sauna ...za friko . Najpierw musiałam przygotować łazienkę ...porozkładać wszystko , bo nie lubię tego robić w pośpiechu ...warsztat-lapek musiał poczekać ....Noo...i wchodzę w ostry zakręt ....aby do poniedziałkowego wieczora ...

Miłej , spokojnej soboty ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

HALLLO!!!! PIĄTEK, PÌĄTECZEK, PIĄTUNIOOOO!!!!! Co tu taka cisza?!!

Weekend się właśnie zaczyna nie spać - chodzić

Pozdrowienia z ojczyzny ❤❤

Witaj Grzesiu ...ziomalu Ty mój słodki :cmok:...Nie zostawimy naszego regionu bez opieki - opiekun/a/ki ...ja w poniedziałek wieczorkiem wyruszę ...najpóźniej koło południa zawitam a Ty ...Ty powrócisz tuuuu , gdzieee... tralalaaa.........i znów sobie nucę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Zimno, ciemno i do domu daleko.........ale nic nie szkodzi, lubię jesienne i zimowe krótkie dni........za to noce jakie dłuuuuuuuuugie:haha:

Spokojnego, miłego dnia Wszystkim, tym spakowanym też:smutek: /ale wam zazdroszczę/ :cześć:

Kawa dla wszystkich i ciasteczko do kawy:haha:

image.png.945b156ef5c37c6c83ccccbf81738b6f.pngimage.png.733a429dbe7050b6c90dfe43bfed847f.png   

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Pokój temu " domowi" ( a nawet po dwa pokoje,a co ) i wszystkimi jego mieszkańcom :cześć2:

Miluśkiego dnia Mordecki :całus:

Na moim adresie chciałabym ze 3. Plus kuchnia i inne przybytki. Da sie zrobić?:haha:

Edytowane przez fioletowa.mysz
Zaniast plus wyszedl mi plys. Kaszana jednym słowem.
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Witaj Grzesiu ...ziomalu Ty mój słodki :cmok:...Nie zostawimy naszego regionu bez opieki - opiekun/a/ki ...ja w poniedziałek wieczorkiem wyruszę ...najpóźniej koło południa zawitam a Ty ...Ty powrócisz tuuuu , gdzieee... tralalaaa.........i znów sobie nucę :szydera:

No tak trzeba tyrać na chlebek z masełkiem Ale ja planowo 05.11 w DE

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 :cześć2:Jeszcze ze trzy strony zaległości w tym topiku do ogarnięcia mam, a pdp już na nogach ... Czas bułeczkę podgrzewać bo resztę śniadania gotowe, więc szybkie miłego dzionka i buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Ciemno jak w przysłowiowym zadku. Żeby nie spotkanie z Mirelką to bym chyba z łóżka nie wypełzła. Nie wiem co ze mną nie halo, ale od pewnego czasu jakaś zmęczona jestem. Notorycznie...

Za mało seksu....poważnie :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Ciemno jak w przysłowiowym zadku. Żeby nie spotkanie z Mirelką to bym chyba z łóżka nie wypełzła. Nie wiem co ze mną nie halo, ale od pewnego czasu jakaś zmęczona jestem. Notorycznie...

HCG sobie zbadaj:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maras1 napisał:

 

a czy ,wiecie jak napierdala rwa barkowa?wszystko jest lepsze ,łącznie z alkoholem m,aby o tym nie myśleć:dobrze:

Przy artrozie w DE wypisują jakiś Novaminsulfon Lichtenstein 500 mg, tabletki. Można ponoć do 6 dziennie... :| Ja tam bym zwijała żagle ...bo organizm, który nie radzi sobie z bólem lubi sobie cukrzyce zafundować w celu degeneracji układów przewodzenia bólu.  Czyli kombinuj jak z tego wyjść, a nie jak z tym być przy pomocy tramalu i whisky.

P.S. W DE dopuszczone jest łączenie prochów (też przeciwbólowych) z alkoholem, ale nie wiem czy to dotyczy tramalu.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...