Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie .Usprawiedliwiał się ,że zegarek mu stanął i nie wiedział,która godzina :przekleństwa: .Teraz to ja idę zaczerpnąć świeżego powietrza czyli zapalić potem muszę spakować manele i na 2 piętro się wgramolić oby moje biedne stawy kolanowe wytrzymały jeszcze 4 dni wchodzenia po tych schodach .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Wreszcie .Usprawiedliwiał się ,że zegarek mu stanął i nie wiedział,która godzina :przekleństwa: .Teraz to ja idę zaczerpnąć świeżego powietrza czyli zapalić potem muszę spakować manele i na 2 piętro się wgramolić oby moje biedne stawy kolanowe wytrzymały jeszcze 4 dni wchodzenia po tych schodach .

Całe szczęście, ze zegarek....A nie coś innego  :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał845 napisał:

Hej wszystkim. Takie pytanko bo na pewno jest ktoś kto zna Niemiecki lepiej ode mnie :)  Jak prawidłowo po Niemiecku powiedzieć następujące zdanie:  "Nie można wszystkiego przewidzieć". Z góry dzięki :)

@Michal845

,,Kann mann nicht alles plannen(planowac)

Unmoeglich ist alles vorhersehen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

100 letnie drzewa????Dlaczego,po co?Chyba się Szyszki naszego szkodnika naoglądał....

Czas najwyższy sprzedać te piękne meblowe drzewo,,zamienic na euro,,:oklaski: to są potężne kolosy, giganty,,dzisiaj poszło już 11 sztuk na ziemię,,nischt zu tragisch,,ma trochę tych lasów,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jeszcze sie pochwale

Zaklepalysmy z siostra na wrzesien 2019(:cześć3: 

Bulgarie https://www.tui.pl/wypoczynek/bulgaria/riwiera-bulgarska/grifid-hotel-vistamar-var21047

full wypas na 9 dni.

Jedno co mnie niepokoi, to ze w pokojach z widokiem na morze, a raczej na balkonach nie ma hustawek

W tych z balkonem na basen sa.:smutek:

Nie jestem pewna, czy jak sie upre, to nie przeniose hustawki do nas.

Mysle, ze bedzie cudownie,

I napewno nas tam zapamietaja.

Obie z siostra, mamy genialne pomysly i tworzymy mieszanke wybuchowa.

Juz widze nas za kilka lat, jak bedziemy koszmarne ,wesole,zartujace bez wytchnienia staruszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Aaaa jeszcze sie pochwale

Zaklepalysmy z siostra na wrzesien 2019(:cześć3: 

Bulgarie https://www.tui.pl/wypoczynek/bulgaria/riwiera-bulgarska/grifid-hotel-vistamar-var21047

full wypas na 9 dni.

Jedno co mnie niepokoi, to ze w pokojach z widokiem na morze, a raczej na balkonach nie ma hustawek

W tych z balkonem na basen sa.:smutek:

Nie jestem pewna, czy jak sie upre, to nie przeniose hustawki do nas.

Mysle, ze bedzie cudownie,

I napewno nas tam zapamietaja.

Obie z siostra, mamy genialne pomysly i tworzymy mieszanke wybuchowa.

Juz widze nas za kilka lat, jak bedziemy koszmarne ,wesole,zartujace bez wytchnienia staruszki.

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłam na próbie baletu  przed jutrzejszą premierą ,,szkoła tańca i jedna nauczycielka tańca i 100 dzieciaków,,piękny Dom Kultury-nowiutki, balet od maluchów do 15-18 latków i paru starszych,,stroje i oświetlenie super,,muzyka nowoczesna, balet nowoczesny, Pani nauczycielka ma dwie córki dorosłe ktore też tańczą,,jak jedna buzkę ma śliczną,,tylko jedna jest ogromnie gruba i niska, ale tańczy i szpagaty robi,,

dwie godziny trwało,,ale przygotowane wszystko super!

IMG_20181025_180450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czytam oferty tutaj u nas i jest, do opieki ,,Pani leżąca z kotem" :smutek: coż to musi być za mękka pańska,,czy najpierw kota oporządzić czy Panią,,jeszcze latać co sekundę bo kotek chce pipi czy mu zimno ,czy trzeba pogłaskać,,ciekawa oferta,,kto lubi kotka ,,kotek dobrze płaci,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:po cieżkiej nocy. Miłego dnia Wam i sobie życzę.

FB_IMG_1540389904995.jpg

Chyba coś w tym jest, bo ja obudzę się raniutko i jeszcze mogłabym najmniej 2 godzinki sobie pospać, a tu się nie da...

Witam zatem wszystkich piątkowo - ostatni piątek na tym adresie.

Miłego dnia wszystkim:kawa:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

Ale czytam oferty tutaj u nas i jest, do opieki ,,Pani leżąca z kotem" :smutek: coż to musi być za mękka pańska,,czy najpierw kota oporządzić czy Panią,,jeszcze latać co sekundę bo kotek chce pipi czy mu zimno ,czy trzeba pogłaskać,,ciekawa oferta,,kto lubi kotka ,,kotek dobrze płaci,,:oklaski:

Generalnie mi zwierzę nie przeszkadza,  bo lubię gadziny wszelakie..prawie wszelakie. 

Ale mam wrażenie,  że kotek lepsze żarcie ma , niźli opiekunka z pdp razem wzięte. 

 

Znajoma znajomej szwagierki mojego pierwszego męża ma siostrę przyrodnią,  której to córka wydała się za mąż za pięknego chłopa.

I tenże ma Mamunię. 

A owa Mamunia jako dojrzała 60 letnia dziewczyna zaczęła do opieki wyjeżdżać. 

Onegdaj jeździła do babki z  kotkiem. 

Babka wzięła  przeszła za TM,  a koci spadek przejęła córka. 

I owa córka zatrudnia właśnie rzeczoną teściową córki przyrodniej siostry znajomej znajomej szwagierki po pierwszym mężu, do pilnowania sierściucha. 

A roboty z nim od ciula!

Bo to  jakiś  królewic jest,  co do fryzjera na kąpiele co chwila latać trzeba, pazury ciąć,  na spacery łazić,  gotowane ŻADNE GOTOWCE jedzenie mięsko dobrej jakości z warzywami...

Kotecek na wagę złota,  prawie. 

 

 

Miłego dzionka Robaczki!

Ale ten czas leci,  zaś Freitag!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...