Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Nie orientuję się jak to się zamawia :$

Ja jestem specjalistka od zamawiania Bla Bla car,, napewno musisz się tam zarejestrować na stronie,potem szukasz przejazdu, od -do,,nieraz wpisuję inne miasto ,bo nie jeden przejeżdza potem przez moją miejscowośc,,nieraz trzeba nakombinowac i to równo, potem zobaczyć jaką ma kierowca trasę, czy jedzie koło mnie czy nie,,jak jedzie to rezerwuję,jak kierowca zaakceptuje to poinformują Ciebie o tym sms, masz dostęp do numeru tel, kierowcy, dzwonisz i ustalasz resztę,,to tak w skrócie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Nie zrobilam,,,ale narożnik biały , podobny do Twojego,jeszcze z szufladką, tak sklep zagracony że miejsca nie było na zrobienie zdjęcia,,ale już nawet pomalowany przez jakiegoś partacza,,bo nadaje się do poprawki, i cena 120 euro,,oczywiscie dla slodziaka to taniocha,,już wybiera się z przyczepką,,ale ja jeszcze myslę, jest tam też fajna szafa, ale nie gigant jak szafa, z tych malych,,ale takie szafy widziałam do zrobienia u tego innego artysty z gratami i do zrobienia,,

 

@Blondi, kurde blaszka, a nie mowilam,ze zawod zmieniasz?

Niedlugo sklep z antykami otworzysz!

I pomyslec, zes sie marnowala w opiece.:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blondi napisał:

A ja auto zgniotłam i nic nie było,,ani jednego słówka ,abym ja coś zapłaciła, zresztą wiem,że nic bym nie płaciła, trudno stało się, dużo rzeczy  w tych domach stare i ledwo nieraz się kupy trzyma, psujką nieraz jestem,,jak coś jest na wykończeniu to ja szybko to wykończę,,

@Blondino nie badz skromna, slodziakowi pare maszyn wykonczylas :haha:a w swoim rodzonym laptopie jakies robaczki zahodowalas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie boisz się , że Cię któraś użądli ?

@Baśka powtarzająca się jak to bylo w tym ruskim wierszyku o misiu i pszczolach ?;))

 

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Blondi napisał:

w tych domach stare i ledwo nieraz się kupy trzyma, psujką nieraz jestem,,jak coś jest na wykończeniu to ja szybko to wykończę,,

Pierwszego dnia na tym adresie gdzie teraz jestem musiałem podpisać kartkę z informacją, że potwierdzam, że pralka, lodówka, etc.  zastałem jako sprawne.  Pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło. Zastanawiam się po co to?...  Że co?  Że jak pralka się zepsuje podczas mojego pobytu to moja wina?  Przecież sprzęty się psują.  Ale to chyba (i mam taką nadzieję) chodzi o to, żebym jak coś na początkach pobytu nie powiedział, że zmiennik zostawił zepsutą pralkę czy coś.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Michał845 napisał:

Pierwszego dnia na tym adresie gdzie teraz jestem musiałem podpisać kartkę z informacją, że potwierdzam, że pralka, lodówka, etc.  zastałem jako sprawne.  Pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło. Zastanawiam się po co to?...  Że co?  Że jak pralka się zepsuje podczas mojego pobytu to moja wina?  Przecież sprzęty się psują.  Ale to chyba (i mam taką nadzieję) chodzi o to, żebym jak coś na początkach pobytu nie powiedział, że zmiennik zostawił zepsutą pralkę czy coś.

Pierwsze slysze o takich wymyslach.

Moja pdp ma w lazience naprawde duzy dywanik, zabrudzony.Kilka razy juz mowila mi, zebym wyprala. Nie powiedzialam nie, ale tez nie wypralam, bo jak na moje oko, to on za duzy. Pralka pamieta chyba Bismarka i moze nie dac rady.Nie chce odpowiadac w razie czego.

Moze ten papier ma dzialac jak przestroga, zeby nie dzialac bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy juz dobranoc powiedzieli, więc wkraczam teraz do akcji JA :d.

Witam Państwa :dyskusja:. Już jest następny dzień , dzień 25-go października 2018 roku :oklaski:, zatem mogę dzisiaj Wam kawę na ławę już pastawić. W domciu ciepło,  nawet czysto:haha:, siedzę sobie już odrestaurowana po fryzjerze, kosmetyczce.  Milutko w domu, oj milutko, ale w głowie już siedzi nowy kierunek do Demenclandii. Nie wiem jak ja wytrzymam tutraj do po 10-go stycznia :|. Stawiam Wam kawę na ławę. Proszę łapać w locie :haha:, może o kielonek ktoś zdąży zahaczyć :trele:. Miłego dnia guggy.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Wszyscy juz dobranoc powiedzieli, więc wkraczam teraz do akcji JA :d.

Witam Państwa :dyskusja:. Już jest następny dzień , dzień 25-go października 2018 roku :oklaski:, zatem mogę dzisiaj Wam kawę na ławę już pastawić. W domciu ciepło,  nawet czysto:haha:, siedzę sobie już odrestaurowana po fryzjerze, kosmetyczce.  Milutko w domu, oj milutko, ale w głowie już siedzi nowy kierunek do Demenclandii. Nie wiem jak ja wytrzymam tutraj do po 10-go stycznia :|. Stawiam Wam kawę na ławę. Proszę łapać w locie :haha:, może o kielonek ktoś zdąży zahaczyć :trele:. Miłego dnia guggy.gif

zlapalam w locie i juz sie delektuje odsypiaj wczorajszy przeglad i drobne naprawy

milego i dziekowac za kaw

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...