Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Adolfno wessss, nie wyjezdzaj!

Widze, ze kilka z nas chetnie by ,,podazylo, za toba.

Tu chlopakow jak na lekarstwo:love:

Kazda jakos sie ,,przygotoje,,

Przygotóje ...bo wymienia się na przygotować ! ....Czaisz ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Wcale nieprawda.Kupujesz buteleczkę na lotnisku,i przyżadzasz ja będąc już na pokładzie,Kobieto 7godzin to ja bym na trzeżwo nie wytrzymał ,a jak jeszcze dojdą turbulencje?,To co wtedy he!

@Adolfjak dojda turbulencje to bedzie hekatumba:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Malgi napisał:

Witam wszystkich środowo. środa minie - tydzień zginie.
Zaczynam od dziś odliczać "ostatnie" dni, za tydzień już w autko wsiadam i do domku ruszam.

Miłego dnia wszystkim. :kawa:

do wyjazdu mam jeszcze troche...jak policze bedzie z 8 tygodi i jeden dzien a jak odlicze dzisiaj i dzien wyjazdu to 7 i dwa dni..tak bardziej mi odpowiada:haha:

dziekuje za kawe mam tez juz swoj kubeczek wiec siorbiemy i czekamy na reszte foremek

rowniez milego dniaguggy.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wieczornej toalecie mojej babuni toranaga zapytal mnie co sadze na temat zrobienia szkoly tzw niemieckiej krankenschwester. ale tzw typowych medycznych przypadkow podawanie lekow robienie wlewow iniekcje...trwa rok on oczywiscie pomoze mi bo i dyzury i nauka i dojazdy  i takie tam...brzmi kuszaco ale...to rodzi zobowiazania a to juz mnie troche uwiera...troche jak cyrograf co nie?

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

przy wieczornej toalecie mojej babuni toranaga zapytal mnie co sadze na temat zrobienia szkoly tzw niemieckiej krankenschwester. ale tzw typowych medycznych przypadkow podawanie lekow robienie wlewow iniekcje...trwa rok on oczywiscie pomoze mi bo i dyzury i nauka i dojazdy  i takie tam...brzmi kuszaco ale...to rodzi zobowiazania a to juz mnie troche uwiera...troche jak cyrograf co nie?

 

Idż !!!!! zrób !!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) do kawy od się "przysiadam" :haha:

Mnie też już gorączka przedwyjazdowa chyba ogarnęła bo po nocy zamiast spać to się "snuje "po domu i przemykam wąskimi korytarzami jak upiór :smutek:

Jakby ktoś jechał 31 rano i miał wolne miejsce w autku to ja bardzo chętnie bym skorzystała .Grzeczna jestem :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka Geronimo pociągnęła mnie do ... zbyt mądrych myśli .., czyli nie umiem się jeszcze do końca zdystansować :| , a za oknem dalej ciemność, deszcz popaduje od wczorajszego wieczoru ... Jutro minie mi 3 tygodnie na adresie bez żadnych przykrych wydarzeń :d  Na pauzie spotkam się z moją tutejszą koleżanką i będę szlifowała łacinę kuchenną xd Dziewczyna daje upust bo opiekuje się niezłą harpią i tylko ona daje sobie z nią radę, ale to były nauczyciel klas I,II,III xd No i tak... ona jest jedna, a dziewczyn ją zmieniających już było osiem  :o

Miłego dzionka kochani i tradycyjne buziaki, a ja "letę" pod prysznic wygnac z siebie resztki nocy :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

@NNNdanuta...gdyby Twoja znajoma ...nauczycielka I-3 nie próbowała uczyć tych małych dzieciaczków ...zamiast literek ..cyferek ...tabliczki mnożenia ...tej łaciny kuchennej to może dziś nie użerałaby się z heksą , tylko spokojnie w podstawówce pracowała ?....Oczywiście żartuję sobie z nieznajomej dziewczyny ....alee ...gdybyś Ty chciała się podszkolić ...no to prącie bardzo ...do mnie ja w dym . Przysłowiowy szewc i furman ...razem wzięci ...przy mnie wysiadają ...ale to tylko wtedy jak się wścieknę ...jak nie jestem wk..zdenerwowana to tylko tak ...aby ..aby ...se bluzgnę ...żeby z wprawy nie wyjść ...bo jak nam wszystkim wiadomo - pamięć ludzka jest zawodna ...:szydera:

Miłego , spokojnego dnia ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Nie lubię po ciemnościach wstawać.Przecież nigdzie się nie spieszymy,śniadanie i tak zdąży się zjeść.No ,ale jak się ma w doopach zegarki ,to tak jest.Pora dzień zacząć.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...