Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A kto bzyka królową ?

Ty Dzióbek mylisz żądło z aparatem kopulacyjnym ...a tak w ogóle to on bzyka tylko raz ,bo ta królowa to się szybko ulatnia ...razem z jego aparatem , co kończy się dla niego tragicznie ...cholera ,coś w tym jest bardzo ludzkiego , kobieta odchodzi od trutnia ,a u niego następuje agonia .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Ty Dzióbek mylisz żądło z aparatem kopulacyjnym ...a tak w ogóle to on bzyka tylko raz ,bo ta królowa to się szybko ulatnia ...razem z jego aparatem , co kończy się dla niego tragicznie ...cholera ,coś w tym jest bardzo ludzkiego , kobieta odchodzi od trutnia ,a u niego następuje agonia .:haha:

O.o:o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adolf napisał:

To nie są żadne aparaty ,tylko żródełka rozkoszy hi hi

Oj znałam ja kiedyś takiego aparata ,jakie wizje rozkoszy roztaczał wszystkim kobietom wokół ... trochę kobiet się skusiło i po gawędziarzu została jeno ... powiedzmy ,że niesława .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, foczka63 napisał:

U mnie tego rodzaju przestępstwo nie wchodzi w grę,Kulencja nos ma jak pies mysliwski to raz a dwa wszedzie czujniki:(Ubrłąm się jak na Syberię i na tarasik:)z tego pospiechu i po ciemaku portki na lewą strone założyłam ,ale w jaraniu to nie przeszkadzało:)

@foczka63 na czujnik to trzeba torebke foliowa zalozyc, zreszta na 1 fajke nie zawyje.

A Kulencji katarek zafundowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63 na czujnik to trzeba torebke foliowa zalozyc, zreszta na 1 fajke nie zawyje.

A Kulencji katarek zafundowac;)

Nie ma opcji ,wspólna łązienka na tym samym piętrze co nasze pokoje:(Dla włąsnego spokoju wolę taras.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Tak mi namieszaliście w głowie że sama zaczynam myśleć by do jakiegoś sanatorium sie wybrać. :szydera:

U mnie decyzja zapadla:jade w maju do Sopotu do MSWiA.

Pierwsz raz w zyciu, i troche mam boja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adolf napisał:

Jestem smutny ,wraca narzeczona mojego podopiecznego że szpitala,tydzień temu dokładnie w łazience rano i pękły jej dwa kręgi i myślałem że będę miał spokój do wyjazdu ,a tu masz bbabo placek zaraz podobno wróci do domu ,i będę miał dwie osoby do opieki ,chyba zwariuje,hm chyba za słabo się wywróciła he he

@Adolfta narzeczona na stale, czy z doskoku?

Niech ci placa za dodatkowa osobe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...