Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :dyskusja: w tem piękny zimny i mglisty poniedziałkowy mój ostatni dzień w pracy . 

Wstałam rano i wraz ze zmianą temperatury na zwnątrz i w domu (padł piec CO) postanowiłam dokonać zmiany tzn. zmienić się na lepsze, wtem przyszła do głowy myśl, że przcież jestem idealna i cały plan poszedł w zapomnienie :haha:.

Dziś przyjeżdża zmienniczka, a ja jej wczoraj nagadałam, że w domu jest ciepło jak u Pana Boga za piecem:mur:. I będzie, że opiekunka kłamie :mur:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja: w tem piękny zimny i mglisty poniedziałkowy mój ostatni dzień w pracy . 

Wstałam rano i wraz ze zmianą temperatury na zwnątrz i w domu (padł piec CO) postanowiłam dokonać zmiany tzn. zmienić się na lepsze, wtem przyszła do głowy myśl, że przcież jestem idealna i cały plan poszedł w zapomnienie :haha:.

Dziś przyjeżdża zmienniczka, a ja jej wczoraj nagadałam, że w domu jest ciepło jak u Pana Boga za piecem:mur:. I będzie, że opiekunka kłamie :mur:

Haha zmienic sue na lepsze ..hmm dobre sobie:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Ociagam się z wyjazdem bo znów będę musiała obiady gotować:szydera:

Wiem, wiem......Gotowanie obiadów w koszuli nocnej jest przyjemniejsze :haha:. Teraz dobra zmiana: ja bedę to robić już od pojutrza :oklaski: i pozwolę leżeć na koszuli( a może i bez :trele: koszuli):haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Chyba się jeszcze z wam nie witałam.

Znowu mnie wkurw z zakupami złapał,kiedy córka komentowała co drugą rzecz z listy zakupów.No nie można żadnego zapasiku tu mieć.W następny czwartek pojadę do sklepu busikiem i wg swojego oka kupię.I tak powiem synowi ,że chcę sama zakupy robić.Zobaczę co wymyślą ,bo córka bardzo chce mieć nad zakupami kontrolę.No to pożaliłam się.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Hahaha:haha:

Screenshot_2018-10-08-13-18-26-476_com.facebook.katana.png

Żarty sobie z nas robisz ? Jesteś tą, która wychodzi z założenia, że lepiej robakom jak chłopakom ? :przekleństwa:

Właśnie jestem na stronie prowork. Co tam dla Ciebie roboty ? UUUUU....uuuuuuuuuuuu........

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Żarty sobie z nas robisz ? Jesteś tą, która wychodzi z założenia, że lepiej robakom jak chłopakom ? :przekleństwa:

Właśnie jestem na stronie prowork. Co tam dla Ciebie roboty ? UUUUU....uuuuuuuuuuuu........

Nie mów proszę o robocie...brrr:haha::drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Chyba się jeszcze z wam nie witałam.

Znowu mnie wkurw z zakupami złapał,kiedy córka komentowała co drugą rzecz z listy zakupów.No nie można żadnego zapasiku tu mieć.W następny czwartek pojadę do sklepu busikiem i wg swojego oka kupię.I tak powiem synowi ,że chcę sama zakupy robić.Zobaczę co wymyślą ,bo córka bardzo chce mieć nad zakupami kontrolę.No to pożaliłam się.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Ciekawe ile kasy na te luksusa dostaniesz,he he .Frau sknerus Ci się trafiła:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Chyba się jeszcze z wam nie witałam.

Znowu mnie wkurw z zakupami złapał,kiedy córka komentowała co drugą rzecz z listy zakupów.No nie można żadnego zapasiku tu mieć.W następny czwartek pojadę do sklepu busikiem i wg swojego oka kupię.I tak powiem synowi ,że chcę sama zakupy robić.Zobaczę co wymyślą ,bo córka bardzo chce mieć nad zakupami kontrolę.No to pożaliłam się.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Masz racje Tereniu, kupuj sama, ja też lubię mieć lekki zapasik wszystkiego.....córce daje listę z zakupami ciężkich rzeczy np mleko, kartofle, mąka, jakieś słoiki, mięso itp a ja kupuję letkie....też bym dostała nerwa jakby mnie kontrolowala. Poprosiłam o wózek na kółkach bo tak się mówi, ze lekkie rzeczy ale też się uzbiera....kupiła bez szemrania.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

O Grzecha to ja dbam jak nie wiem co! Nie było mu zimno.:szydera:

No nie było ....po prawej żona ....po lewej psiunia ...w środku Grześ ...I jak miało mu być zimno ....toż to cieplej niż przy piecu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Ciekawe ile kasy na te luksusa dostaniesz,he he .Frau sknerus Ci się trafiła:(

Z synem byłam pierwszy raz ,to ponad stówę wydałam.Ale syn powiedział ,że siostra chce te zakupy robić.Drugi raz się ścięłam z córką o zakupy to syn wyjął 50 euro i kazał mi tym busikiem jechać.W tym tygodniu sobie dam spokój ,ale w następny czwartek pojadę i dokupię co mi potrzeba.No żesz k...a mać ,żeby kartofla nie mieć w zapasie czy sałaty.

A tak w ogóle ,to coś chemia nie ma.I poprzedniczka mówiła to samo.Chyba babcia się otworzyć nie może ,albo nie chce.Nie uśmiechnie się ,nic za bardzo nie mówi,nic ode mnie nie chce.Z córką też nie bardzo jest kontakt.Tak lodowato ,dyplomatycznie.Roboty nie ma za dużo ,ale w sumie to tylko jedna opiekunka była tu dwa razy.Zobaczę co dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...