Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, maras1 napisał:

nawet z dojazdem miałem problem, ale wziąłem automat ,bo zmiana biegów była nie do opanowania

Kilka lat temu , podczas " szarpnięcia " się przy PDP....Pusi ...i ból napadowy  później.... nie do opisania , tylko tyle , że gdyby ktoś mi powiedział " chlaśniemy ci całe ramię i ból minie " ....pewnie bym w tamtej chwili pozwoliła na to .Promieniował od barku po czubki palców ...strasznie rwało ... Polak ...fizjoterapeuta Pusi zamiast ją ćwiczyć rozmasował mi trochę ...on masował a ja , jak nie nadawałam ( gadałam ) to wyłam z bólu ...opierniczał , że mam gadać cały czas i nie myśleć , że masuje ....Pokazał proste , pomocne ćwiczenia : stanąć bokiem do ściany i palcami " iść " po ścianie dokąd ramię sięga i z powrotem ...ździebko pomagało . W nocy potrafiłam spać z wyciągniętą , wyprostowaną ręką w górę ...jak we śnie opadła - budził ból .... W Polsce ból zelżał ...zbagatelizowałam .... Odezwał się później ( u innej PDP w D. ) i gdy przyjechałam na następny urlop szybciorem do ortopedy ... USG wykazało stan zapalny ...a po tamtym pierwszym były jakieś ślady niedoleczone ....Chciałam blokadę ...ale musiałam najpierw zlikwidować lekami zapalenie , bo blokada zatuszowałaby ból a zapalenie rozwijało się dalej ...Zanim wybrałam leki ..musiałam na roboty wracać ...i już blokady później nie brałam .... Czasem , jak coś dźwignę to coś , jakieś ćmienie zaczyna mnie ostrzegać ....wtedy p/bólowa i ćwiczę " chodzenie po ścianie ...wkręcam żaróweczki " , żeby nie dać rozwinąć się cieśni ....No ..to se popisałam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

U mnie tylko 1na termometrze..........brrrrrrr

Ciesz się Ewcia ...Jedna pani jak miała 2 ...kreseczki to okazało się , że jest w ciąży ...ale nie bardzo pamiętała z kim . No taka to sytuacja była ..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jeśli o graduskach mowa, to w moim kochanym Psztyńcu, o godzinie 7.00 było: minus 0.5°C na wysokości dwóch metrów od gruntu i minus 1.5 °C przy gruncie. Pierwszy raz tej jesieni drapałem szybki w dorożce. Ale co tam delikatne ochłodzenie związane z pełnią. Serducho gorące!

 :hura::hura::hura:

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0366415e2693.jpg

 

To nie przyciemniony ekran. 

To wirus,  który wprowadziła mi córka kolegi z forum ogrodniczego.

Na Messenger  wysłała mi link, żeby  zagłosować na nią w konkursów fotograficznym. 

No i jestem w czarnej  doopie. 

Wszystko co przeglądam w googlach mam czarne.

 

Buuu...

 

Niech mnie  ktoś  przytuli...

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...