Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Joy napisał:

@maras1 a wiesz,że o Tobie myślałam? Ostatnio nadawałeś z wanny a później długa cisza w eterze i pomyślałam sobie czy on się przypadkiem w tej wannie nie utopił? No ale jak widać złego diabli nie biorą.I dobrze:szydera:

A teraz nadaje z punktu wyborczego:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

@maras1 a wiesz,że o Tobie myślałam? Ostatnio nadawałeś z wanny a później długa cisza w eterze i pomyślałam sobie czy on się przypadkiem w tej wannie nie utopił? No ale jak widać złego diabli nie biorą.I dobrze:szydera:

dostałem rwy barkowej,trzyma mnie do dzisiaj,ale musiałem wyjechać do roboty, bo potrzebuję kasy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Przeszłam na tablet...

Kilkakrotnie czyściłam telefon programem CCleaner i bez rezultatu.

Cholera...

Dziewczyny, chłopaki! Ratujcie!

Po nocach to tylko czyszczenie dysku,,jest coś takiego,,sama czysciłam dysk kilkakrotnie,,ale jak się do tego dostać to za chiny ludowe nie pamiętam, bo zawsze robię ,,szukam i stukam i naprawiam,,próbuj,,wejdz w panel sterowania i tam szukaj,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d :d :d Pis przegrał, chociaż kaczy gnom twierdzi, że wygrał :d :d :d Jaja jak berety po prostu. Szcześliwa z powodu iż przegrali sromotnie, a to dopiero preludium, udaję się na spoczynek :d . Spijcie dobrze :d 

P.s A to pier.........ą w Kurwizji TVP INFO, to po prostu kabaret :d :d :d 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

To Ci współczuję,mnie jak dopadła to prawie rok miałam problem z podniesieniem ręki.

to nerw !! ludziska robią blokady i cuda, biorą sterydy, a to są nerwy, tak się objawiają,,lekarze leczą wszystkim , serwują zastrzyki itd, a co do czego? to nerwy są,,jeden odpowiedni lek i po paru dniach jesteś jak nowo narodzona bo ból znika, odpowiedni lekarz i odpowiednia diagnoza,,dlatego nie lecze się już u partaczy,,konowałów, mój rodzinny lekarz to konowal jakich malo , kobieta po przejsciach chorobowych, gdzie powinna wiedzieć więcej ode mnie ,ale leczenie ludzi  u niej stanęło od 30 lat, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maras1 napisał:

nawet z dojazdem miałem problem, ale wziąłem automat ,bo zmiana biegów była nie do opanowania

kurcze ,,brakowalo mnie , mam super ketonal przy sobie, pomoże na 100% ,,ale nie o tym leku pisalam wyżej,,,ten mam w razie cuś ,,,a tak sobie leży w kosmetyczce ,,,pomaga nieraz ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

:d :d :d Pis przegrał, chociaż kaczy gnom twierdzi, że wygrał :d :d :d Jaja jak berety po prostu. Szcześliwa z powodu iż przegrali sromotnie, a to dopiero preludium, udaję się na spoczynek :d . Spijcie dobrze :d 

P.s A to pier.........ą w Kurwizji TVP INFO, to po prostu kabaret :d :d :d 

:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszy w choj, koryta rozstawione, ryje wiecznie głodne i gotowe do żarcia. Cała "klasa" polityczna naszego Kraju zadowolona(???). Wszyscy wygrali(:zwyciezca:)" Nie ma przegranych. I coś w tym jest. Życzyć tylko smacznego(gratulować sukcesu). Czy odpowiedzą: "dziękujemy", wątpię.
Mają paszę, by piergolić w beretach na kolejne wybory do pe, parlamentarne i prezydenckie. A ciemniaki niech się podniecają procencikami.

I niekoniecznie alkoholowymi.

:szydera::hura::szydera:

...eri, beri pompki...

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maras1 napisał:

dostałem rwy barkowej,trzyma mnie do dzisiaj,ale musiałem wyjechać do roboty, bo potrzebuję kasy

A jakiegoś porządnego fizjoterapeuty nie masz ??? Takie rzeczy to trzeba dużymi, silnymi rękoma potraktować,  choćby i siniaki miały zostać.))))

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Dzień przedszkolny dzisiaj,  więc zerwałam się bladym świtem........czyli 10 minut temu. Wyskoczyłam na papierosa........a tam mgła i zimno........brrrr.

Miłego dnia Wszystkim życzę.:cześć:

PS........o kawie zapomniałam:haha:

image.png.587cc57477c5d3a367291583ac4cc8ab.png Ta jest dla mnie

image.png.0e20daf3a09665b5cdcc6249c8a7c68a.png A tu kombajn dla Was :cześć:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 31 kierunek dom, nie mogę się doczekać. Tym razem szybciej i mocniej mnie dopadło przedwyjazdowe wku...rzenie :szydera:. Starzeję się chyba, albo "włoska rodzina" zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzać. Może czas jakąś babuleńkę z kuratorem poszukać? Tu mam dzieci w ilościach hurtowych. Miłe, pomocne, ale na dłuższą metę wkurzające. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo. Ja dziś już dwie godziny pracy zaliczyłam. Moja dama w nocy wpadła do wanny (ma ją na środku łazienki) i nie umiała się z niej wydostać. Usłyszałam jej wołanie około 5-tej i wezwałam pogotowie. Ale dama nie zgodziła się jechać do szpitala - teraz będę miała przekichane, bo nawet do toalety sama nie pójdzie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...