Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hawana napisał:

@Afryka, jestes w dobrym, zarazonym towarzystwie, no moze @Baśka powtarzająca się juz sie wykurowala, albo ja nie doczytalam.

Jeszcze dziś lecę na antybiotyku . Nie jest źle , ale zarazę trzeba na dobre pogonic .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:...z Dortmundu :d...i to by było na tyle dobrych wiadomości O.o... pojechałam chora ,z moim gardłem i przełykiem nie najlepiej ( kandioza) ...kaszlę sobie napadowo w najlepsze , pół kofra medykamentów konwencjonalnych i maturalnych przywlokłam , jestem na diecie przeciwgrzybicznej ...qwa nać ...muszę rzucić fajki ... polecenia lekarza i... załączył mi się zdrowy rozsądek ... jestem na to przygoto...a tam przygotowana ,nastawiam się mentalnie i praktycznie ( 5 paczek papierosów tylko przywiozłam) .Z "dobrych " wieści ,to jeszcze parę dni przed wyjazdem przywlokłam kleszcza ,mimo całej procedury i profilaktyki ( po przyjściu z lasu prysznic, mycie głowy , zmiana ubrania ,łachy do prania ,i oczywiście środek przeciw tym skuwysynom) ...i musiałam wziąć antybiotyk i kółko się zamyka i boję się rumienia i badania muszę zrobić pod kątem boleriozy po powrocie i...z której strony się nie obrócić to d**a ...a tak poza tym " wszyscy zdrowi " :d

Miłej niedzieli Mordecki ...braki mam choleryczne w lekturze ...jak się w pracy ustawię ,to może nadrobię...a może nie :haha:.W każdym bądź razie nie " zaginęłam w akcji " :całus:

O matko i córko !!!! Co Ciebie spotkało po tym grzybobraniu. Grzyby, kleszcze, kaszel, perspektywa boleriozy :szok:. W życiu nie pójdę do lasu na grzyby. 

Kuruj się :love: i zdrowiej nam szybko:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry i milej niedzieli:d

Witaj nasze :338_boom:. Zdecydowałam, że spadam do PL. Mało tego, nie będę się udzielać na forum, żeby nowa forumowiczka o imieniu Candida nie miała okazji się ze mną spotkać . Na sosnę !!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Wyszłam z PRIMARK po 3 godzinach z dwiema wielkimi torbami. Chyba mi rozum odjęło

zaraz rozum,,dostałaś pozytywnej energi ,,brawo ,,raz się zyje ,a teraz się stroic musisz ,super sobie zrobiłas relaks,,a co !!! tylko arbeit i arbeit ? a przyjemności w szyszki tylko ,,oczka ci się otowrzyly,,zobaczylas wreszcie coś innego ,,a nie tylko klej i pistolet,,tak trzymac a dla  @Maria Jolanta musisz w podzęce jeszcze szyszkowy obiad postawić:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

zaraz rozum,,dostałaś pozytywnej energi ,,brawo ,,raz się zyje ,a teraz się stroic musisz ,super sobie zrobiłas relaks,,a co !!! tylko arbeit i arbeit ? a przyjemności w szyszki tylko ,,oczka ci się otowrzyly,,zobaczylas wreszcie coś innego ,,a nie tylko klej i pistolet,,tak trzymac a dla  @Maria Jolanta musisz w podzęce jeszcze szyszkowy obiad postawić:hura:

Żadnej konsumpcji obiadu z @Maria Jolanta nie będzie>:(. Pistolet do kleju ze sobą zabiorę  i skleję jej te palce co po klawiaturze śmigają i na końcu jeszcze szyszką udekoruję. To będzie mój specyficzny znak na miejscu przestępstwa :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witaj nasze :338_boom:. Zdecydowałam, że spadam do PL. Mało tego, nie będę się udzielać na forum, żeby nowa forumowiczka o imieniu Candida nie miała okazji się ze mną spotkać . Na sosnę !!!

?????..Oczadzialas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

?????..Oczadzialas ?

Nie  oczadziałam.chcę być zdrowa , a tu tyle niebezpieczeństw czyha:haha:. Wdrapuję się właśnie na sosnę :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się, to jest taka Pani, z którą w życiu nie warto mieć kontaktu, bo ma okropne cechy charakteru.

Znajdziesz je w poniższym linku: 

https://polki.pl/zdrowie/choroby,candida-poznaj-az-50-objawow-grzybicy-np-neurologiczne-skorne,10425825,artykul.html

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się, to jest taka Pani, z którą w życiu nie warto mieć kontaktu, bo ma okropne cechy charakteru.

Znajdziesz je w poniższym linku: 

https://polki.pl/zdrowie/choroby,candida-poznaj-az-50-objawow-grzybicy-np-neurologiczne-skorne,10425825,artykul.html

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry Kochanie pozdrawiam z Polski

Cześć Grzesiu ....ale mógłbyś zacytować albo @fioletowa.mysz...i po ptokach . A tak ..

Kochanie to może do nas wszystkich być ...bo my wszystkie kochane są xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W czasie deszczu dzieci się nudzą a Kasieńka szczególnie. Dziesięć minut po śniadaniu już chciała znów jeść. Z nudów podziobała widelcem 1/4 jabłecznika, do wyrzucenia bo paciaja się zrobiła. Na szczęście niedługo obiadek i pauza. Pogonię po południu na spacerek i na cmentarz rowerkiem to jakoś czas zejdzie do wieczorka i znów pauza. :oklaski:

Moja Latawica wczoraj zasnęła dopiero o 23.00 . W nocy pomiędzy 4 do 6 buszowała w szafie, po czym wypchała torebkę ciuchami i papierem toaletowym, wybrała największy parasol i szykowała się do wyjścia z informacją, że musi iść do domu :haha:.  Dzisiaj od 10-tej przymierza wszystkie klucze do wszystkich dziur w szafach :o.  A ja sobie tu klepię i :kawa2: moje ukochane kakao. Taka ostatnia niedziela, na razie spokojna , o 14 córka mnie zwalnia i idę w siną dal na zwiedzanie czegokolwiek. Wczoraj zrobiłam ok. 30 km i padłam w pierszym momencie jak kawka, a wieczorem dziwnie zasnąć nie mogłam jak nie ja O.o.  Coś dziwnego tu się dzieje:szok:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cześć Grzesiu ....ale mógłbyś zacytować albo @fioletowa.mysz...i po ptokach . A tak ..

Kochanie to może do nas wszystkich być ...bo my wszystkie kochane są xd

Do mojej @fioletowa.mysz to na priv napiszę

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...