Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Ale to najprędzej w listopadzie. Elka dzisiaj była w studio fitness i do mojego wyjazdu będzie w domu. Następnym razem, gdy jej nie będzie

Ale jak będzie chciała podarować Ci jeszcze jeden obraz to weź i powiedz że dasz ukochanemu prosiaczkowi. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ten krótszy ...Posty krótsze wolę :haha:

Obraz bardzo ładny....chociaż nie Twój akt  .

Może i ładny. Ale ni jak się nie mieści nigdzie. W łapie będę niósł do busa. A busie to nie wiem gdzie go dam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Może i ładny. Ale ni jak się nie mieści nigdzie. W łapie będę niósł do busa. A busie to nie wiem gdzie go dam

Oj tam podobno "Od przybytku głowa nie boli nawet jak jest to obraz podarowany i własnoręcznie namalowany przez żoną podopiecznego ;).Przecież podarowała z wdzięczności i z sympatii do Ciebie .Pamiętaj ,że "Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda":)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Grzegorz B napisał:

Podobna stylistyka. Podobny nastrój

Czyli ma swój styl, a to jest bardzo cenne.

Nie ważne jest to czy z wykształcenia jest malarzem, czy maluje hobbystycznie, ma swoje wizje i realizuje je.

Wielu znanych było również hobbystami.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grzegorz B napisał:

OK. Ale mam nadzieję że następnym razem poprostu podaruje mi butelkę whisky

Ja jednak wolałbym jej obrazy, obrazy są odzwierciedleniem duszy.

Kurde chciałbym trafić na taką sztele. Mój PDP robił to czego ja się wyuczyłem, czasami wiedziemy dyskusje na ten temat. Robił to amatorsko ale z ogromnym talentem.Nawet pokażę przykład dla mnie to rewelacja

 

GRA_9968.jpg

GRA_9964a.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Zaczyna powolutku pakowanie. Muszę się zastanowić co zostawić. Nienawidzę się pakować. I jeszcze ten obraz od Elki potrzebny mi jak ku...e majtki

Dzień dobry moje kochanie!:szydera: Tęskniłeś? Bo ja bardzo jak nie wiem co! Dlatego od razu pędzę do Ciebie po przytulasa:haha::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

O taki. Nieco kosmiczny

received_2179769738946592.jpeg

Obraz malowany techniką pouringu , czyli malowanie przez wylewanie farb i mieszanie :d artysta nigdy nie wie co ostatecznie z tego wyjdzie i to jest takie rajcowne , ale wymaga dużych nakładów finansowych na farby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry moje kochanie!:szydera: Tęskniłeś? Bo ja bardzo jak nie wiem co! Dlatego od razu pędzę do Ciebie po przytulasa:haha::cmok:

Tylko o Tobię myślę dziśiaj, tylko o Tobie śniłem nocą

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Obraz malowany techniką pouringu , czyli malowanie przez wylewanie farb i mieszanie :d artysta nigdy nie wie co ostatecznie z tego wyjdzie i to jest takie rajcowne , ale wymaga dużych nakładów finansowych na farby 

Dla mnie to taki miszmasz. Nie przemawia do mnie. Wygląda jak plama z benzyny w kałuży. Ni chusteczki nie wiem co autor miał na mysli...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dla mnie to taki miszmasz. Nie przemawia do mnie. Wygląda jak plama z benzyny w kałuży. Ni chusteczki nie wiem co autor miał na mysli...

Oooo,no no  też tak można skojarzyć.Może autorka malując go myslałą o cenach paliwa:):):)Hi hi hi Mnie się podoba:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Ja jednak wolałbym jej obrazy, obrazy są odzwierciedleniem duszy.

Kurde chciałbym trafić na taką sztele. Mój PDP robił to czego ja się wyuczyłem, czasami wiedziemy dyskusje na ten temat. Robił to amatorsko ale z ogromnym talentem.Nawet pokażę przykład dla mnie to rewelacja

 

GRA_9968.jpg

GRA_9964a.jpg

Faktycznie świetne fotografie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Obraz malowany techniką pouringu , czyli malowanie przez wylewanie farb i mieszanie :d artysta nigdy nie wie co ostatecznie z tego wyjdzie i to jest takie rajcowne , ale wymaga dużych nakładów finansowych na farby 

Chodziła mi ta nazwa po głowie ,ale nie mogłam sobie przypomnieć.:)Poczytałąm ,dość kosztowna zabawa.

https://maluje.wordpress.com/2017/09/21/pouring-nowa-technika-malarska/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...