Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Chciałam z tego szczęścia po przestworzach forumowych pobiegać, jak nimfa po kwietnej łące, wchodzę w jakiś wątek i...Cały romantyzm jak ręką odjął! Nachalna reklama pozyczek! Nic tylko palnąć takiego delikwenta, produkującego paskudne spamy, po uchu chociaż, pfff!:ostrzegam:

Łeee myślałam , że tylko ja mam takie szczęście , że mi proponują ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Kochany mój! Jesteś taki dobry i opiekuńczy...Zrobię Ci jutro śniadanie do łóżka, chcesz? :d

Iććććć ...chcesz , żeby okruchy świeżych bułeczek w doopę Cię kłuły ...Też mi przyjemność ...phiiiii...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Grzegorz B napisał:

Nie nie, ja wstanę pierwszy, nazrywam Ci kwiatów, które będę wplatał w Twoje włosy, gdy będziesz jeść śniadanie przeze mnie przygotowane

Taaa...zalewajkę na zmywaku ugotujesz ....bo na kiełbasę lub inny boczek nie zarobisz ...na perfumy będziesz musiał wydać ....Albo szczawiu narwiesz podczas zbierania kwiecia tego i też git :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

To moze chociaż przygotuję ci kąpiel? Do wody dodam płatki róż, żeby moje Kochanie mogło sie zrelaksować?:love:

Ty też wejdź do wanny ....pięty pumeksem wyszoruj , bo chłopakowi całe plecy poharatasz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa...zalewajkę na zmywaku ugotujesz ....bo na kiełbasę lub inny boczek nie zarobisz ...na perfumy będziesz musiał wydać ....Albo szczawiu narwiesz podczas zbierania kwiecia tego i też git :szydera:

Baśka....W Tobie za grosz rreumatyzmu....tfu.....romantyzmu  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...