Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Ze specjalną dedykacją dla  przystojniaka @Grzegorz B, oraz ku radości @Baśka powtarzająca się:serce:oraz:szydera:

 

W dniu, kiedy pierwszy raz ciebie ujrzałam,

Gdyś mi się, Grzesiu, tu raczył objawić,

Wszelaką inną chęć z serca pognałam,

W oczach Twych tonąć zaczęłam jak spławik - 

Taką w mej duszy żądzę żeś rozpalił

Cudnym uśmiechem, uroczym spojrzeniem,

Że wszystko inne poszło w zapomnienie.

Przystojne lico, zabawna rozmowa,

Miłe uśmiechy i wdzięczne pozory

Tak mnie umiały, Grzesiu, oczarować,

Że postradałam rozum od tej pory -

Padam na łopatki, boś mnie wziął zwyciężył,

Chcę pieścić Cię słowem i Ci wierną zostać,

A w love na powiekach żadna mi nie sprosta!

 

Nie jestem godny takich peanów

Zwłykły jest ze mnie opiekun Heinza

Lecz wyznać muszę tutaj na forum

Że @fioletowa.mysz porwę do tańca

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Naprawdę?! Serce mi wali w klacie jak dzwon kościelny w niedzielę:szydera: Moge Ci zatem spojrzeć w oczy głęboko? (Tylko nie mrugaj! Bo utone!):haha:

Ależ oczywiście muszę tylko zdjąć moje sunglassis by nasz wzrok się spotkał

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Widzisz, przy Tobie odkrywam nowe talenty. Natchnęłaś mnie ma Muzo

Mój Ty Apollo! Muszę nakarmić Irmgard, ale serce me już drży z tęsknoty, jak ten liść na wietrze. Czekaj tu na mnie! Nie odchodź! Za krótka chwilę wracam by wtulić się w Twe ramiona:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Mój Ty Apollo! Muszę nakarmić Irmgard, ale serce me już drży z tęsknoty, jak ten liść na wietrze. Czekaj tu na mnie! Nie odchodź! Za krótka chwilę wracam by wtulić się w Twe ramiona:szydera:

Pozwól że i ja się oddaję do Heinza co kwili jak niemowlę. Lecz czem prędzej powrócę by móc na nowo upajać się rozmową z Tobą, Najdroższa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Czujesz ten błękit Menu, górujący nad nim Festung, a na Starym Moscie ja i @Grzegorz B, posilający sie lodami, zasłuchani w szum fal i szelest liści pod stopami. Wprost romantic styl:szydera:

Dobra. Następnym razem only Würtzburg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moderator napisał:

@hawana, codziennie na naszą stronę trafia ok. tysiąca osób z wyszukiwarki google. Pytają o umowy, stawki, zmienniczki i dziesiątki innych problemów. Trudno mi sobie wyobrazić inną stronę, która by była bardziej merytoryczna niż treści samych opiekunów, zwłaszcza w tej branży. To Was czytają inni i wyciągają wnioski. To Wy jesteście drogowskazem. To że pisze mniejszość jest charakterystyczna dla każdej strony. 

Tylko gdzie te tysiące osób na naszej stronie znajduje te informacje ,jak wszystko jest w rozmowach przy kawie i nic tam po jednym dniu znależć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Mój Ty Apollo! Muszę nakarmić Irmgard, ale serce me już drży z tęsknoty, jak ten liść na wietrze. Czekaj tu na mnie! Nie odchodź! Za krótka chwilę wracam by wtulić się w Twe ramiona:szydera:

Już Cię nie lubię. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Troche wolnego od Stokrotki mam i nie moge jakos sie zrelaksowac...Wyczekuje tak samo jak pies. Niech juz lepiej wraca.

Biedaczka w nocy sie obudzila, godziny popitolila i zaczela sie do lekarza szykowac.

Zastalam ja oczywiscie kompletnie ubrana.

Jak wytlumaczylam, ze wizyta po poludniu, to zalamana byla, ze znowu jej sie w glowie miesza.

I tak mnie oblegala ze swoimi problemami, ze garnek przypalilam, bo ciagle z kuchni musialam wychodzic.

 Jest do wywalenia.

 

 

Stokrotka ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Pozwól że i ja się oddaję do Heinza co kwili jak niemowlę. Lecz czem prędzej powrócę by móc na nowo upajać się rozmową z Tobą, Najdroższa

Spiesz się mój Tygrysie. Bo wezmę i Ci uschnę na wiór z tej tęsknoty:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

eMJotko moja. Serce nie sługa...Co ja zrobie,że tak się zadurzułam jak małolata? Te oczy mnie oczarowały:szydera:

Nie wiem jaki kolor oczu @Grzegorz B ma...ale....zamienić można słowo "czarne" na "piękne"....i pasi...:oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...