Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja mam Cię Kasiu za autorytet dla mnie niedościgniony, bo tempo Twojej dedukcji o wiele szybsze :cmok:, a i wiedza innej miary. Dlatego trudno mi o oficjalne przyznawanie się do braków :$, co ma swoje plusy bo wzięłam i poradziłam sobie sama, a co zrobię sama to już umiem :d.Cieszę się niezmiernie, że Cię widzę :cmok:

No no ,już bez przesady:)Żebyś Ty wiedziała jakie u mnie braki........Też się cieszę na Twoj widok:)Nawet bardzo:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

No no ,już bez przesady:)Żebyś Ty wiedziała jakie u mnie braki........Też się cieszę na Twoj widok:)Nawet bardzo:)

Chciałam już sobie odpuścić forum... bo jakby nie muszę być z tym, ale właśnie te nici sympatii do kilku osób :róża:, a i czasu na tej stelli dość sporo.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo....babka u koleżanki na pogaduchach a ja mam dodatkowo 2 godziny wolnego....te niedziele nie są tu złe pod warunkiem, że babcia zapamięta u której koleżanki jest spotkanie. W zeszła niedzielę powiedziała, że u Emmy i pocalowalysmy klamkę.....:szydera: zapytałam gdzie mieszka Gizela to pojedziemy tam ale nie pamiętała....wróciłyśmy do domu i widziałam w jej oczach hazard....to zaczęłysmy grać :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cześć Lasencjo ...:cmok:

xd Taka lasencja, że choć już ósmy rok w opiece to też nie bzykałam na żadnej stelli :szydera:, ale to pewnie dlatego, że w starym piecu to tylko diabeł pali :szydera:, a diabła nie nadali ... :szydera: Buziaki :cmok:i :róża:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

xd Taka lasencja, że choć już ósmy rok w opiece to też nie bzykałam na żadnej stelli :szydera:, ale to pewnie dlatego, że w starym piecu to tylko diabeł pali :szydera:, a diabła nie nadali ... :szydera: Buziaki :cmok:i :róża:

Oooo....jeszcze nic straconego.....:szydera: witaj Danusiu  :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

xd Taka lasencja, że choć już ósmy rok w opiece to też nie bzykałam na żadnej stelli :szydera:, ale to pewnie dlatego, że w starym piecu to tylko diabeł pali :szydera:, a diabła nie nadali ... :szydera: Buziaki :cmok:i :róża:

Mi w lipcu siedem minęło , ale też nie bzykałam ...Widocznie samych ....takich ...niekonkretnych na swoich adresach spotykałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mi w lipcu siedem minęło , ale też nie bzykałam ...Widocznie samych ....takich ...niekonkretnych na swoich adresach spotykałam :szydera:

Mnie dopiero trzy i pół....albo cztery....czy ja byłam z pieskiem czy bez pieska....:d qźwa muszę policzyć...ale wracając do tematu bzykania to też nie....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mi w lipcu siedem minęło , ale też nie bzykałam ...Widocznie samych ....takich ...niekonkretnych na swoich adresach spotykałam :szydera:

Bo to jak coś się trafi, jaki chłop ... to opampersowany .. xd. O nie.., przepraszam... Wczoraj w Aldiku zaczął mnie podrywać taki całkiem na chodzie i niczego sobie nawet, ale jak usłyszał, że przez telefon gadam po polsku (akurat kumpela musiała zadzwonić :mur:) to się wycofał ... Poczułam się dyskryminowana :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

To musiałby być diabeł wysokiej szarży :szydera: co najmniej w stopniu generała :szydera:, czyli myślę, że jednak wszystko stracone :szydera: Witaj Ewuniu i :cmok:

Oj Danusiu....życie pisze różne scenariusze jak to wcześniej zauważył nasz kolega Geronimo....I nieraz takie, że w najsmielszych oczekiwaniach nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć....:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Bo to jak coś się trafi, jaki chłop ... to opampersowany .. xd. O nie.., przepraszam... Wczoraj w Aldiku zaczął mnie podrywać taki całkiem na chodzie i niczego sobie nawet, ale jak usłyszał, że przez telefon gadam po polsku (akurat kumpela musiała zadzwonić :mur:) to się wycofał ... Poczułam się dyskryminowana :szydera:

A to gad jeden !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Bo to jak coś się trafi, jaki chłop ... to opampersowany .. xd. O nie.., przepraszam... Wczoraj w Aldiku zaczął mnie podrywać taki całkiem na chodzie i niczego sobie nawet, ale jak usłyszał, że przez telefon gadam po polsku (akurat kumpela musiała zadzwonić :mur:) to się wycofał ... Poczułam się dyskryminowana :szydera:

Eee.....on w wojsku nie był i nawet generałowi nie wart butów czyścić....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A to gad jeden !:szydera:

No pewnie, że gad jeden :szydera: Wpierw rwał się, żeby mi trzymać zakupy, żebym mogła odebrać telefon, a potem się ulotnił xd Dobrze, że mu tych zakupów do trzymania nie dałam... :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

No pewnie, że gad jeden :szydera: Wpierw rwał się, żeby mi trzymać zakupy, żebym mogła odebrać telefon, a potem się ulotnił xd Dobrze, że mu tych zakupów do trzymania nie dałam... :szydera::szydera::szydera:

Mogłaś dać ...zobaczyłabyś , czy odpowiednio potrzymać umie ....te zakupy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mogłaś dać ...zobaczyłabyś , czy odpowiednio potrzymać umie ....te zakupy :szydera:

:szydera: pewnie spierniczyłby z moim boczkiem (długo wybieranym) do kwaśnej kapusty i tyle bym go widziała, a podopieczna byłaby niepocieszona xd 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

:szydera: pewnie spierniczyłby z moim boczkiem (długo wybieranym) do kwaśnej kapusty i tyle bym go widziała, a podopieczna byłaby niepocieszona xd 

  1. W sumie ...masz rację .A bo to wiadomo , czy on na ten boczek nie polował ...Twój ...Może nawet na szyneczkę :szydera:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...