Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

sie kolega postaral...dziekowac oanie kolego dziekowac....pyszna kawaguggy.png

Rano to musi pachnieć, a do tego szatan gęsty jak olej.

Dobrze że moja połówka tego nie widzi, bo dostał bym opr. że za mocna.:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barbara48 napisał:

Jessu ,obudziły mnie teraz słowa, ,,wstanę teraz na raz,ze słońcem, twarzą w twarz:szok:

Nigdy tak wyraźnie nie słyszałam swoich snów. :smutek:

 

Nie przerażaj się ...Jak wstaniesz rano postaraj się przypomnieć sobie , czy znasz jakiś wiersz , piosenkę z tymi ...albo podobnymi słowami ?....Kiedyś też tak miałam ...też przerażona byłam i za skarby świata usnąć nie mogłam ....Jakoś usnęłam ...Rano mój man do mnie ze słowami " ciebie to już pogięło ...wiem , że lubisz recytować , ale , żeby po nocy ?! " i powiedział kilka tych słów ...dobrze , że zapamiętał :szydera:...A ja po  przebudzeniu nie pamiętałam tych słyszanych słów i zaczęło mnie to strasznie męczyć ...Dopiero jak man uświadomił mi , że poezją po nocy waliłam po uszach ....wtedy Eureka ...przypomniałam sobie jakiś dawno , bardzo dawno recytowany wiersz na jakiejś szkolnej akademii...i sen też mi się przypomniał...fajny był ....miałam znów 15 lat  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barbara48 napisał:

Jessu ,obudziły mnie teraz słowa, ,,wstanę teraz na raz,ze słońcem, twarzą w twarz:szok:

Nigdy tak wyraźnie nie słyszałam swoich snów. :smutek:

 

ja bardzo wyraźnie usłyszałem budzik. Jak nigdy. Dzień dobry

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

ja bardzo wyraźnie usłyszałem budzik. Jak nigdy. Dzień dobry

Ja też ...przed 6-tą , ale nie budzik , tylko w "baby"usłyszałam  ...."Barbarraa...ich muss pipiiii! " Też wyskoczyłam z łóżka . Nawet dobrze z progu wyszłam ...ale bez telemarka wylądowałam ...  :szydera:

Dzień dobry ....

Miłego , spokojnego dnia dla wszystkich :cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wstałam ze słońcem twarzą w twarz...ciemno choć oko wykol jest...:haha:Ale co tam....za parę miesięcy będzie jaśniej....:haha:Teraz siorbię...a co....jakąś przyjemność trzeba mieć z życia...:szydera:  Witajcie...1832854888_dziedobrypitekmysz.jpg.83d922fc8d0775f5fd30a62f15f00903.jpg

A u mnie pięknie. Ciemno. Ale ranne wstają zorze. Pierwszy raz od ponad tygodnia bez mgły. Naprawdę ładny wschód. W sam raz do kawy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też ...przed 6-tą , ale nie budzik , tylko w "baby"usłyszałam  ...."Barbarraa...ich muss pipiiii! " Też wyskoczyłam z łóżka . Nawet dobrze z progu wyszłam ...ale bez telemarka wylądowałam ...  :szydera:

Dzień dobry ....

Miłego , spokojnego dnia dla wszystkich :cmok:

 

 

Ich muss pipi tyż dobrze że przypomniałaś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

A u mnie pięknie. Ciemno. Ale ranne wstają zorze. Pierwszy raz od ponad tygodnia bez mgły. Naprawdę ładny wschód. W sam raz do kawy

Tiaaa..." kiedy ranne wstają zorze ...to się budzą gołębiorze ....i tak patrzy każdy w niebo ....czy tam nie ma gdzieś ...obcego ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Idź skarbie ...ulżyj sobie :szydera:

Patrzę na mój licznik i oczywiście, automatycznie włącza mi się algebra

8 dni do wyjazdu: to tylko 8 obiadów jeszcze, 8 porannych toalet i lekowań dzidzi, 24 karmienia 5 wyszykowań na terapię. Cudownie widzę światełko w tunelu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...