Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

mowisz o produkcji USA z whitakerem?

mnie sie podobal ale zmusza do skupienia

Nie ...chodzi mi o polską produkcje z Zakoscielnym i Adamczykiem w roli głównej Zobacz sobie zwiastun myślę o Dywizjon 303 .....Kamerdyner też polska produkcja

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mowisz o produkcji USA z whitakerem?

mnie sie podobal ale zmusza do skupienia

To się skup ...do jasnej ciasnej ...a nie łapsko w popcornie ...colą zapijasz ....A może nawet jakieś całowanko w głowie ?....W kinie ..podczas projekcji patrzymy na ekran a nie durnoty ..jakieś ...po rozczochranej łażą !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To się skup ...do jasnej ciasnej ...a nie łapsko w popcornie ...colą zapijasz ....A może nawet jakieś całowanko w głowie ?....W kinie ..podczas projekcji patrzymy na ekran a nie durnoty ..jakieś ...po rozczochranej łażą !:szydera:

do kina to...z polowka chodze ...zdrowsza niz popcorn:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuję się ....nie liczcie na to , że na dłużej niż jakąś ...godzinkę :trele:...Czas śniadanie podszykować ...a tych kubków ..kubeczków ...z sokami ..kawami ...wodą ...talerzyków wszelakich ...oj ...muszę nastawiać na stole . Serweta śniadaniowa ...nie pomylić z obiadową ....kurde ..kupa roboty . Spadam ...a właściwie wdrapuję się na wyższy poziom :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dopijam kawkę za oknem widok piękny w górze dookoła lasy tu już wrony zawracają,sztela ok koleżanka za płotem ale jak nie pojadę gdzieś w pobliżu do większego miasta to się udusze , może znacie to uczucie jak lubi się polazic po sklepach, pomierzyć coś kupić,a tu tylko sklep z pieczywem, Miłego dzionka 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malina 1 napisał:

Witajcie dopijam kawkę za oknem widok piękny w górze dookoła lasy tu już wrony zawracają,sztela ok koleżanka za płotem ale jak nie pojadę gdzieś w pobliżu do większego miasta to się udusze , może znacie to uczucie jak lubi się polazic po sklepach, pomierzyć coś kupić,a tu tylko sklep z pieczywem, Miłego dzionka 

Doskonale Cię rozumiem. U mnie nawet piekarni nie ma, nie mówiąc o koleżance za płotem...widoki za oknem równie piękne bo same lasy. W pobliskim miasteczku wszystkie sklepy już zwiedzilam i nic ciekawego w nich nie ma....szkoda tylko nóg. DM też już mnie nie kręci.....robię zakupy z kartki i wychodzę. Przeceny w ciuchowych sklepach małe. Nie to co w sieciowkach. Takie są uroki pracy na wsi.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Takie są uroki pracy na wsi.

A mnie się na wsi podoba :d.

Może dlatego że dużo jeżdżę rowerkiem, w różne okolice, to mi się nie nudzi.

Za sklepami aż tak bardzo nie przepadam, wchodzę kupuję co mam kupić i dalej na rower.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

A mnie się na wsi podoba :d.

Może dlatego że dużo jeżdżę rowerkiem, w różne okolice, to mi się nie nudzi.

Za sklepami aż tak bardzo nie przepadam, wchodzę kupuję co mam kupić i dalej na rower.

Jestem znowu na wsi.Busik dowozi za darmo do centrum handlowego,ale to tylko dwa spożywcze.Może ktoś mnie gdzieś zawiezie.Narazie rozeznanie w terenie i w chałupie.Wszystkiego narazie szukam ,bo zmienniczki już nie widziałam.Pdp mi mówi ,a i dzieci się pytam.I tak się zastanawiam dlaczego tu nikt dłużej nie był i nikt mi nawet kartki z przekazaniem szteli nie napisał .Pdp naprawdę jest ok, pazurków nie pokazała,do garów się nie wtrąca.Zobaczymy co dalej i jak tu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Polski film...aktualnie w kinach...Filip Bajon wyreżyserował...

Gajos gra Kaszuba, działacza niepodległościowego, płakał przed kamerą jaki to trudny język ten kaszubski. Jak wrócę to po pierwsze Kler, po drugie Kamerdyner. A co

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

Jestem znowu na wsi.Busik dowozi za darmo do centrum handlowego,ale to tylko dwa spożywcze.Może ktoś mnie gdzieś zawiezie.Narazie rozeznanie w terenie i w chałupie.Wszystkiego narazie szukam ,bo zmienniczki już nie widziałam.Pdp mi mówi ,a i dzieci się pytam.I tak się zastanawiam dlaczego tu nikt dłużej nie był i nikt mi nawet kartki z przekazaniem szteli nie napisał .Pdp naprawdę jest ok, pazurków nie pokazała,do garów się nie wtrąca.Zobaczymy co dalej i jak tu będzie.

Bedzie dobrze :love:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kler jest na grupie Fb do obejrzenia. Koleżanka oglądała wczoraj. Poszukam wieczorem to napiszę co i jak bo podobno trochę trudno uruchomić. 

Bardzo fajna ta druga opiekunka tu na wsi. Sympatyczna ale nie da sobie w kaszę dmuchać i już ustawia podopiecznego bo nerwus straszny. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

.........Zobaczymy co dalej i jak tu będzie.....

Będzie dobrze, Pani będzie zadowolona ..

Tereniu nasza miła, masz tyle doświadczenia i dałaś radę pomimo wielkich trudności w poprzednich miejscach to teraz  tylko może być lepiej. Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

A poza tym witam całą opiekunkową watahę życząc udanego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Witam się cieplutko w ten pochmurany wtorek ,z pochmuranym nastrojem ...leczę kaszel od powrotu z Egiptu ( moje przypuszczenia to może zagrzybiona klima?) .Byłam u lekarza ,obsłuchana, zdjęcie RTG płuc zrobione ,gardło czyste ,dostałam antybiotyk ,lek przeciw alergiczny, tabletki z kodeiną na noc i... wszystko o kant dupy potłuc ,była jakby poprawa ,ale dzisiejsza noc ... myślałam,że płuca wypluję .Syrop z buraków z polecenia Fiotowej już się robi ,a jutro znowu do lekarza ...szlag by to ...19 wyjeżdżam do pracy ,a tu taka sytuacja .>:(.Nadmienię jeszcze,że miałam tomografię robioną,co prawda z powodu czegoś innego,ale płuca też zahaczyła i wszystko ok....jakieś pomysły , gdzie tkwi przyczyna !? 

Dobrego dnia Ludeczkowie :całus:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...