Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niektorym dobranoc innym dzien bobry

spokojnie bylo chociaz przerywanie niby snu wstawaniem sprawdzaniem dotykaniem babki....no ale nie ma to tamto...

siorbam se kawe czytalam was troszku miedzy lykami cosik tam wstawilam od siebie

wesolego wtoreczku wesolego spokojnego images.jpg.48286973d59c894647e5e4f48b0cbafb.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heidi napisał:

Masz Ty tam utrapienie z tymi dyżurami. Spokojnego snu bez mrowiska :haha:

i tak i...nie....generalnie noce mam na czas  urlopowania toranagi i za tzw bonus 

a dyzurowanie przy niej polega raczej na podchodzeniu do lozka co jakies dwie godzinki  sprawdzanie itd no chyba ze jest niespokojna kaszle ...dobrze ze nie wola 7razy na noc ze chce do wc bo bym jeb...la 

ale dziekowac kolezance :dobrze:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

i tak i...nie....generalnie noce mam na czas  urlopowania toranagi i za tzw bonus 

a dyzurowanie przy niej polega raczej na podchodzeniu do lozka co jakies dwie godzinki  sprawdzanie itd no chyba ze jest niespokojna kaszle ...dobrze ze nie wola 7razy na noc ze chce do wc bo bym jeb...la 

ale dziekowac kolezance :dobrze:

Fajnie że spokojna noc. To teraz się wyśpij  dobranoc:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się.....już jestem...:haha: Długo mnie nie było....od wczoraj...i już się za wami stęskniłam....:szydera: Nie będę pitolić, jak to świetnie spałam, jak cudownie się wyspałam, jak rozkosznie się wstawało i jak jestem uchachana od samego rana...:haha:Po prostu powiem...1431372896_dziedobryradosnegodnia.jpg.004a17cab44d961d9ee7e519a874e379.jpg...i to wszystkim...bez wyjątku...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Spałam jak zabita , ale to chyba przyczyna tego , że i doktor pięknie spał . Przed chwilą byłam na górce ...miałyśmy konferencję z Elką i doszłyśmy do wniosku , że za prędko nie będziemy się cieszyć , bo przyczyną dobrego snu może być wizytacja syneczka ....Syneczek z rodziną zwizytował już wczoraj , alee....zabrał doopę w troki i pojechali do Kolonii na mecz a po nim zatrzymali się u przyjaciół .....coby syneczka - syneczkowie nie musieli się nudzić a u przyjaciół ....maja swoich przyjaciół :szydera:....No jasne ...ma rację ...co se będą starym dziadkiem doopę zawracać ?....Cukierków - karmelków pudło dostał ...dostał ...to niech się cieszy  , że pamiętają !;).....A myślałam ( oj ...ja durna ! ) , że będzie tak pięknie jak się zaczęło ....Doktor pozwolił się ciepło przyodziać i syn z rodziną zapakował go na wózek i .....POSZLI NA DŁUGI SPACER ....po 3 latach niewychodzenia ...podobno były jakieś sporadyczne wyjścia ...raz kiedyś ...ale jeszcze przed jego wylewem - chorobą ....Dzisiaj ...ok. 10-11 mają goście zawitać ...jeszcze ....jak dobrze pójdzie to może z Elką spotkają się ....chyba , że do 12-tej nie będą mieli czasu czekać ...trudno ...wtedy brat z siostrą spotka się znów za kilka miesięcy ...Co tam ...a od czego telefon i inne komunikatory ?:szydera:

Miłego ....spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Oczy się obudziły, ale reszta ciała jeszcze śpi.

Za oknem mgła, że oko wykol, zimno i mokro.

Pierwsza kawa już za mną , dymek też i luzik w pracy ale........ale do domu mi się chce. A tu jeszcze ..........ho, ho albo i dłużej.

Spokojności Wszystkim życzę , oraz miłego dnia.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Ostatnio jestem na etapie kinowym:szydera: nadrabiam zaległości.Czy ktoś był na filmie KAMERDYNER. Wybieram się ale nie wiem czy warto

Czytałem recenzje, oglądałem zwiastun i wywiad z Gajosem. Ja pójdę na stówę

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...