Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, LACH napisał:

KRÓLOWĄ ŚRÓDZIEMNOMORSKICH PLAŻ

:serce::hura::serce:

Ja mam nastrój z powietrza a Ty sama z siebie( bez żadnych ram)!!!

I uważaj!!! Bo za plecami stoi @LACHz naleśnikami!!! :hura:

:oklaski:A naleśniki ? to potem :szok: , ,,a teraz  szybko frotte szykuj bo wychodzę z Badu,,,,:1585_bath_tone1::hura:

ale tak powinnam zacząc:czytaj:

,,Dzień Dobry klepankowo w dzień:papieros:,,, popracowałam dzisiaj solidnie,,jak przystało na Polkę,,a jak dorwałam się do Karchera to już została ta maszyna moją ulubioną zabawką,,,dwa razy się przebierałam,mam ciuchow dużo ale do roboty to się z ciuchami nie przygotowalam,,ale nischt zu tragisch,,wszystko się odpierze,,,pod cisnieniem woda dawała wszędzie i mnie nie ominęła, cała byłam w błotku lekkim,,,trochę poczułam się jak w sanatorium na leczeniu,,hahahha   a potem moje następne ulubione zajęcie ,,to malowanie drewna bejcą,,kocham takie prace,,a jeszcze ,że to dla moich pięknotek kochanych to tym bardziej,, a teraz czas na inne przyjemności,,ale wrócę tutaj jeszcze ,,,:serce:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę się pochwalić, że drzemka poobiednia przyniosła zamierzony skutek...:oklaski: Aż dwie zmarszczki mi się wyprostowały...:szydera:

to ja cie nie poznam...minie mnie lachon na ulicy czesc powie a ja myslenie bede musiala wlaczyc zeby skojarzyc ktoz to ...podeslij mi jakies foto zebym du...y nie dala:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LACH napisał:

Powiem Ci tak:

dobrze, że Ciebie poznałem!

:hura::hura::hura:

Musze sprostowac. Uzywasz tutaj czasownika w czasie przeszlym ,ale  aspekt jest dokonany

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aspekt_(językoznawstwo)

Ale ja sie nie gniewam, jak beczke ogorasow malosolnych zjemy, to moze sie dokona. Poznanie:szydera:, bo do Poznania mam niedaleko:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalam...zaledwie bylo 6 stron wiec rade dalam

spalam bite 2 godziny na przerwie..niestety mam ciagle te same zmarszczki:smutek:..mirela zdradz sekret twojego snu;)

nietomna mylam babke , kawa mnie nie podkrecila niestety  a potem zakomunikowalam ze musze wywietrzyc leb po wczorajszych dewagacjach...i pomknelam na poltorej godziny...odlot umyslu ..

klepie chwile z wami ale juz za niedlugo czas bedzie do pracy sie zabrac...ale cokolwiek by nie bylo..jutro SRODA wiec wolne cale 7 godzin...mam nadzieje ze nie bedzie padalo ale nie bedzie tez za goraco...dzisiaj pogoda jest idealna ...oby jutro tez tak bylo

mam zamiar kawe wychleptac w berlinie pod brama a co tam...niech strace...w koncu jak juz tam bede to niech strace...jak to mawiaja...kto bogatemu zabroni???

szkoda ericzko ze nam sie udalo spotkac ale swiat maly jest..

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----cytuje..."Uwaga! Wysyłanie treści marketingowych, reklamowych i ofert zgodnie z regulaminem forum jest zabronione pod groźbą kary pieniężnej za każdą wysłaną wiadomość."---czy wysłanie mi przykładowo linku  o pracy ,Agencji  ten ktoś naraża się na kare pienieżną.?  nie rozumię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko......znowu naklepaliscie tyle stron, ze cały wieczór będę czytać....

Wróciłam z miasta, oblecialam prawie wszystkie sklepy, posiedzialam w ogródku z kawą i lodem....juź miałam sobie kupić t-shirt za 25, 99 i całe szczęście, że nie przyjmowali polskiego plastiku tylko Cash i jakieś niemieckie karty.....kupilam za to w Aldim moje ulubione czekolady szt 2 i cool Tasche. Rozgladalam się za szmaciankami ale nie było....znaczy się w dobrej cenie.....bo Pumy czy inne Addidasy mnie nie interesują. :trele:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień zlecial:oklaski:

Kolega dziadka pojechal , przyjdzie jeszcze w przyszlym tygodniu przed moim zjazdem pozegnac sie .Dzis skosztowalam kawaleczek ciasta , ktore przyniosl , bylo dobre i takie swiezutkie.

Winiarz przyjechal i przywiozl dziadkowi zamowiene wino.Spotkalam go juz jak wychodzil , wrocil sie zeby pobajerzyc.Ostatnim razem proponowal mi , ze mnie zabierze do swoich winnic , ale zeby tak jakie wino ofiarowal to juz nie, sknera jeden).Podobno zatrudnia u siebie duzo Polakow , pytal sie czy nie chce pracowac u niego .Podziekowalam bardzo za propozycje :d

A tera czeka mnie relaks w plenerze , przestalo padac wiec spadam :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim się marzy złoto,:święty:,złote rybki mam w akwarium,,wystarczy,,a marzenia się same spełniają ,,trzeba tylko chcieć,, ale wczoraj byliśmy w sklepie -Akwarium ,,zakupić trochę nowych rybek,,a tam facecik oprócz tego ,że prowadzi naprawdę duży sklep wędkarski ,,rybek full, akwaria itd, to jeszcze robi tatuaże,,nie wysoki ale wytatuowany sam ,,tak patrzę na niego i zagadałam a on od razu skąd pochodze bo on z Australii,,,no nic dziwnego ,,bo jednego z rodziny mam calutkiego tytatuowanego wlaśnie z Australii,,gadka szmatka i znalezlismy się w Perth,,,jaki ten świat mały,, zakupiliśmy doslownie trochę rybek po ostatniej tragedii w akwarium,,między innymi neonki,,wczoraj 10 sztuk,,a dzisiaj juz tylko 3 sztuki,,,chyba Papa Luna zżera je,,,mamy jednego olbrzyma w akwarium,,,więcej nie kupimy neonek,,sama się ubiorę w neonkę i zagram złotą rybkę z pustym kontem,,, a wiecie jak jest lekko z pustym kontem? nikt nie oskubie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

He he he chyba sraczka:)O klo się będziecie bić:):):)

Alez skad . LACH jest gentelmenem, wie ze panie maja pierwszenstwo. 

A poza tym, po nim pewnie  nie warto wchodzic, musi ustapic:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, lucyna.beata napisał:

poczytalam...zaledwie bylo 6 stron wiec rade dalam

spalam bite 2 godziny na przerwie..niestety mam ciagle te same zmarszczki:smutek:..mirela zdradz sekret twojego snu;)

nietomna mylam babke , kawa mnie nie podkrecila niestety  a potem zakomunikowalam ze musze wywietrzyc leb po wczorajszych dewagacjach...i pomknelam na poltorej godziny...odlot umyslu ..

klepie chwile z wami ale juz za niedlugo czas bedzie do pracy sie zabrac...ale cokolwiek by nie bylo..jutro SRODA wiec wolne cale 7 godzin...mam nadzieje ze nie bedzie padalo ale nie bedzie tez za goraco...dzisiaj pogoda jest idealna ...oby jutro tez tak bylo

mam zamiar kawe wychleptac w berlinie pod brama a co tam...niech strace...w koncu jak juz tam bede to niech strace...jak to mawiaja...kto bogatemu zabroni???

szkoda ericzko ze nam sie udalo spotkac ale swiat maly jest..

 

 

 

Szkoda :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Alez skad . LACH jest gentelmenem, wie ze panie maja pierwszenstwo. 

A poza tym, po nim pewnie  nie warto wchodzic, musi ustapic:szydera:

to pierszeństwo np przy przechodzeniu przez drzwi to tylko asekuracja :d a wiadomo to co się kryje za drzwiami xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...