Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Margaritka napisał:

Tak, tak Heidi tak machała , takimi ładnymi skrzydełkami w kolorze jej usteczek - po tym ją poznałam :oklaski:

Trudno było nie widzieć jak takie odruchy wykonywałam wśród tłumów , jak potłuczona. Nie dość , że śmiech mam głupkowaty, to jeszcze teraz ręce doszły:oklaski:

machanie-ruchomy-obrazek-0005.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

A co to @Baśka powtarzająca się...Twoja uczennica , że ma Ci na każde pytanie odpowiadać ? ...Bo co ....jak nie to może pała ? .....A ...to prącie bardzo ...nie odpowiem ...pała może być :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Kawkę sobie siorbię ...cugaska wyjarałam ...zaraz drugiego zaliczę . Dziś wielkie święto ...dla doktora tylko ...W odwiedziny przyjeżdża - przejazdem ukochany , niewyklęty z rodziny synuś ....Elka cieszy się jakby jej ktoś w czapkę nas....ł ...przy okazji mnie uczula , żebym nie dała się okręcić wokół palca , bo braciszek podobno zdolniacha w tym kierunku ....Zmienniczka podczas poprzedniej ...bardzo rzadkiej wizyty ( góra 3 -4 razy w roku ) podobno tańczyła jak jej zagrał ....Dziwne ...mi opowiadała , że miała luzik , bo synuś tatusiem zajmował się jak trza ....Która picowała ....nie wiem , ale szala przechyla się coś na zmienniczkę ....Sie będę przejmować ....nie takie wizytacje przeżyłam i dałam radę ....Jak mnie wk..zdenerwuje to pojadę po bandzie i gitarra ....

Miłego , spokojnego dnia i tygodnia  :cmok:....bez MRÓWECZEK ....mrowisko jakieś @ jedne wczoraj na dobre rozgrzebały ....MRÓWECZKI se poszłyyyy ...w pistuuuu...i nie wrócą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nowy tydzień, a od środy zostanie i tylko 3 tygodnie. Cieszę się ze skrócenia turnusu, zobaczymy jak odbierzemy spowolnienie robót na budowie, ale to już końcówka końcówki to damy radę. Coraz gorzej znoszę te pobyty w De, więc na skrócenie był ostatni dzwonek. Najwyżej zacznę jako skoczek, chociaż przed tym powstrzymuje mnie, że tak naprawdę prawie cały czas się jest bez A1 i Ekuz. Pożyjemy, zobaczymy. Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co to @Baśka powtarzająca się...Twoja uczennica , że ma Ci na każde pytanie odpowiadać ? ...Bo co ....jak nie to może pała ? .....A ...to prącie bardzo ...nie odpowiem ...pała może być :szydera:

pala??

zawsze :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Pora wstawać i za robotę się brać.Nowy tydzień,nowa robota.Oby do grudnia.Miłego dnia życzę wam kochani.

oby..masz zaledwie troche...no 7-8 tgodni ..a czas szybko oj szybko leeeeci....

ja tez biore sie za bary z robota

milego

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo:)Nowy tydzień pora zacząć:)Ptaszki świergolą jak wariaty,nie ma spacia!!!Wstawać!:)

Spokojnego dnia:)

no co ty..naciagam koldre...przynajmniej w marzeniach...i spie....dzisiaj zimlich kalt...plus 1!!!!1!!!!!

nie wychodze z betow...dzis tak mam i juz sobie wlasnie wyobrazam kubek kawy obok na szafce i 41636013_169121234022374_394483679916960042_n.jpg.616f1de360588fb1ed7a3d5049c95ee4.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...