Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

A co ja zrobię ,że tylko takie mnie się przypominają !? ...a jeszcze to : przeżżyj to sam ,przeżżyj tylko sam :szydera:...nie zamieniaj serca w twardy głaz,póki jeszcze serce masz :tak2:

G.....uzik ...nie trafi ...za duże zdjęcie a nie umiem w telefonie zmniejszać ...A już chciałam Ci pokazać jak wygląda ...na pewno pięknie ...mój niedzielny obiad ...doopa ...zdjęcia nie będzie , ale chociaż opiszę a Ty se @ ...jedna wyobrazaj i niech Ci język do doopy przyrasta ....no : coś ...jakby sernik ...na wierzchu galaretką zalane mandarynki ...Wymiary : 5x10 cm ...wysokość 5(?) cm ....Łyso Ciii...przy Twoim , niedzielnym rosołku ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Afryka napisał:

A nie mówiłam ... nie potrzeba liftingu, wystarczy zmienić fryzurę na krótką i....10 lat młodsza .:tak2:

To tera nick muszę zmienić na Barbara 38:szydera:.

Tylko nie wiem jak to przeżyje @Baśka powtarzająca się:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

G.....uzik ...nie trafi ...za duże zdjęcie a nie umiem w telefonie zmniejszać ...A już chciałam Ci pokazać jak wygląda ...na pewno pięknie ...mój niedzielny obiad ...doopa ...zdjęcia nie będzie , ale chociaż opiszę a Ty se @ ...jedna wyobrazaj i niech Ci język do doopy przyrasta ....no : coś ...jakby sernik ...na wierzchu galaretką zalane mandarynki ...Wymiary : 5x10 cm ...wysokość 5(?) cm ....Łyso Ciii...przy Twoim , niedzielnym rosołku ?xd

 5x10 powiadasz i jeszcze cóś jakby serek i mandarynki!?  Ale czad !!!! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To już uczyniłam...najsamwpierw....:szydera: Taniec szamański też odstawiłam...:haha: W makówkę swoją popukałam również....i leje...:oklaski: We wtorek robię podejście do lasu...:oklaski:

a sie nie oplulas bynajmniej???

uga buga tez bylo??? no to winno padac juz....

nie pukaj sie mak..owke bo wiesz ze rozum potrzebny.....cobys dobrych grzybow nazbierala

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Afryka napisał:

A co ja zrobię ,że tylko takie mnie się przypominają !? ...a jeszcze to : przeżżyj to sam ,przeżżyj tylko sam :szydera:...nie zamieniaj serca w twardy głaz,póki jeszcze serce masz :tak2:

no i...wodko moja zono...tys najlepsza z zon..czekaj to chyba bylo cos...whisky itd....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

 5x10 powiadasz i jeszcze cóś jakby serek i mandarynki!?  Ale czad !!!! :szydera:

Nooo...już wtranżoliłam ....No co ...głodna byłam - śniadanie dziś przed 9-tą było ....Teraz aby do kolacji przygotowywanej przez Elkę ...tak około 19-tej ....Nie wiem , czy nie zaszaleję za jakieś dwie godziny i ....jabłko zjem ?...Zastanowię się jeszcze ...co za dużo to i świnie nie chcą ....przecież :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heinz popsuty dokumentnie. Chyba z oglądania dęciaków nic nie będzie. Posłucham na balkonie. Liczyłem że dobrego szwabskiego piwa siorbnę Ugotowałam risotto z pieczarkami. Uwielbiał je. Nawet jakby normalniał nieco przy jedzeniu. Dzisiaj ledwie wmusiłem w niego pół porcji. Elka też mi mówi że w kościach ją łamie. Za oknem 22 stopnie i słońce i chyba w domu zostaniemy

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...już wtranżoliłam ....No co ...głodna byłam - śniadanie dziś przed 9-tą było ....Teraz aby do kolacji przygotowywanej przez Elkę ...tak około 19-tej ....Nie wiem , czy nie zaszaleję za jakieś dwie godziny i ....jabłko zjem ?...Zastanowię się jeszcze ...co za dużo to i świnie nie chcą ....przecież :szydera:

:mur:....matko bosko czynstochowsko !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

To tera nick muszę zmienić na Barbara 38:szydera:.

Tylko nie wiem jak to przeżyje @Baśka powtarzająca się:szydera:

Przeżyłam z Tobą ...tyleeee lat...choć w oczy wiał mi nieraz wiatr .... ...tralalala...Przeżyję i to . Młodsze znam i żyję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Śniło mi sie, że beczki z bimbrem nie zamknęłam i @Baśka powtarzająca się, @Afryka @lucyna.beata i kilka innych dzioby tam umoczyło....qźwa.....tak się darły....jak stare prześcieradła.....:szydera: aż się obudziłam.

Tylko nie stare ...dobree ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Heinz popsuty dokumentnie. Chyba z oglądania dęciaków nic nie będzie. Posłucham na balkonie. Liczyłem że dobrego szwabskiego piwa siorbnę Ugotowałam risotto z pieczarkami. Uwielbiał je. Nawet jakby normalniał nieco przy jedzeniu. Dzisiaj ledwie wmusiłem w niego pół porcji. Elka też mi mówi że w kościach ją łamie. Za oknem 22 stopnie i słońce i chyba w domu zostaniemy

grzes a ty przerwy nie masz jako takiej? tzn zeby nie tyle odespac co wyjsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko nie stare ...dobree ?:szydera:

DOKLADNIE...bo jak iedys mojej pdp mowilam...to ze polska kur..a ze krowa bylam  to ok ale ze STARA!!!! to juz potwarz bo skoro ja stara to ona byla jaka???? 93 latka na licznku miala

czyli uwazaj dziewczyno my sa NIE STARE!!!!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...