Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Luuuudzie....:szydera: Coście tacy małomówni o poranku? :haha: Żesz w mordę jeża....co jedno, to cedzi mowę ojczystą jak makaron...:szydera: A tu trzeba za bary z niedzielą się brać...:szydera: 

thb_3707.jpg.c268cb2c6aee52077014c57ee85a6bb7.jpgja w bardzo pogodnym nastroju ale...daj sie wybudzic...pomaaaaaaaaluuuuu

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Nie wyspałam się. Jacyś qźwa nowożeńcy o północy postanowili całą ulicę na równe nogi postawić. 

Fajerwerków im się zachciało w mordę jeża.......napitalali ostro do 1 w nocy.:grzmotnąć::grzmotnąć:

Strach pomysleć co się będzie działo jak się będą rozwodzić.

Teraz kawy poproszę .........duuuuuużo dobrej kawy.

Spokojnej niedzieli kochani.:cześć3:

 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Luuuudzie....:szydera: Coście tacy małomówni o poranku? :haha: Żesz w mordę jeża....co jedno, to cedzi mowę ojczystą jak makaron...:szydera: A tu trzeba za bary z niedzielą się brać...:szydera: 

Szukałam szczęki na podłodze jak zobaczyłam nową stylizację @Barbara48.......Ale juz znalazłam i mogę gadać.....:szydera: 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja na nowej szteli już 2 tyg dziura to mało powiedziane, może i lepiej bo kasy nie wydam,a zawsze 300 e wydaję, więc może ta lokalizacja ma tę dobrą stronę, pd jest ok rodzina też to może zagoszcze tu na dłużej,bo zawsze może być gorzej Miłego dzionka:d

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Stylizacja lepsza od kawy....stawia na równe nogi...z zazdrości...:oklaski:

Otóż to....:szydera:  no ale co zrobisz jak ktoś się urodził z " piórami " zamiast włosów i twarzą jak trampek po stu meczach....? Nic.....tylko szczęki z podłogi zbierać.....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Witam ja na nowej szteli już 2 tyg dziura to mało powiedziane, może i lepiej bo kasy nie wydam,a zawsze 300 e wydaję, więc może ta lokalizacja ma tę dobrą stronę, pd jest ok rodzina też to może zagoszcze tu na dłużej,bo zawsze może być gorzej Miłego dzionka:d

A co z twoją poprzednią sztelą ? Zmarło się babci ?

Mojej dziury nikt nie przebije.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałam!! 

Zaspałam, bo w nocy Forum czytałam..?ale gaduły z Was!! xd

Kto by tam za Wami nadążył..?:kawa2:

Ledwo na oczy widzę. ;)

No, ale jeść trzeba..

Kawałek Fritaty.

Porcje "chudego" grubasa mają po cirkle ebałt 100gram.

Mój żołądek ma pojemność SETKI.

Setki wódki mililitrów np.

:d

received_233569604009304.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Nie wyspałam się. Jacyś qźwa nowożeńcy o północy postanowili całą ulicę na równe nogi postawić. 

Fajerwerków im się zachciało w mordę jeża.......napitalali ostro do 1 w nocy.:grzmotnąć::grzmotnąć:

Strach pomysleć co się będzie działo jak się będą rozwodzić.

Teraz kawy poproszę .........duuuuuużo dobrej kawy.

Spokojnej niedzieli kochani.

 

Z powodu rozwodu może być większa radość :hura:,  a co za tym idzie Pokaz Fajerwerków na miarę Sylwestra w Zakopanem! ;)

 

Z życia...

Onegdaj byłam na wycieczce z ówczesnej pracy w Południowej części Włoch, w Sorrento.

Okolica jak w raju, hotel nad morzem..

Kolacja w pięknej aranżacji, i upojeni widokami i alkoholami poszliśmy spać..

Nagle wybychy bomb, strzelanina, atak!! 

Boshhhh....

Wojna!! Wybuchła wojna!!

 

Okazało się, że miejscowy boss miał urodziny i świętował z przytupem! 

A że nasze pokoje były na parterze, tak te pik pik baterie wybuchowe były poustawiane pod balkonami.:mur:

 

Najlepsze widoki mieli ci, którzy mieszkali na ostatnich piętrach..

 

Ale Sorrento jest przepiękne!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

A co z twoją poprzednią sztelą ? Zmarło się babci ?

Mojej dziury nikt nie przebije.....:szydera:

Miałam kawior u doktorki 94 Lata skończyła i jak siekierą uciął alzhaimer się przyplątał,nie dali się wytrzymać córka oddała ją do haimu,w nocy po ulicy latała, żadne leki jej nie wyciszaly,a kobieta dusza była, razem ze sprzątaczka która 25 lat u doktorki sprzątała płakałysmy obie,z tak pogodnej dobrej osoby zrobił się diabeł

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

z traktorami to afera chyba byla kiedys co nie?? ..taki jeden nie swoj traktor zabral a potem oddawac musial :haha:ale ty sprawa prosta..po ryju i cisza...albo...na sen cos zapodac kolesiom

Hahaha po ryju

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Malina 1 napisał:

Miałam kawior u doktorki 94 Lata skończyła i jak siekierą uciął alzhaimer się przyplątał,nie dali się wytrzymać córka oddała ją do haimu,w nocy po ulicy latała, żadne leki jej nie wyciszaly,a kobieta dusza była, razem ze sprzątaczka która 25 lat u doktorki sprzątała płakałysmy obie,z tak pogodnej dobrej osoby zrobił się diabeł

 

Wiem...opisywalas jaka super sztela....moze i lepiej dla babci i otoczenia, że w heimie jest....A nowe miejsce może być spokojne....nie będzie kawioru ale stresu też nie....:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 No właśnie dziewczyny..

Na co nam kawior, jak się ze stresu wszystkich chorób dorobimy..

Pracowałam 27 lat na poczcie...ostatnie lata były straszne!

Wpadłam w depresję, zażerałam, roztylam się, wszystkie choroby się przyplątały i mnie zwolnili.

Dziś jestem wolna lub uwolniona od kieratu, który do trumny wprowadzał.

Dziś mnie karami mąż i biuro pracy, ale wolę jeść przysłowiowy chleb z cukrem, niż pracować w stresogennym środowisku.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam ja na nowej szteli już 2 tyg dziura to mało powiedziane, może i lepiej bo kasy nie wydam,a zawsze 300 e wydaję, więc może ta lokalizacja ma tę dobrą stronę, pd jest ok rodzina też to może zagoszcze tu na dłużej,bo zawsze może być gorzej Miłego dzionka:d

Na mnie to nie działa. Kupuję przez intetnet. :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne Dzień dobry :) Zauważyłam niepokojący objaw ,codziennie potrzebuję coraz więcej kawy i coraz więcej czasu na odczucie efektów jej działania.I tak się zastanawiam starość mnie dopada czy tylko strach przed nadchodzącym szaro buro mokrym chłodem? Muszę coś wymyślić,tak łatwo się nie poddam:oklaski:

1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Niedzielne Dzień dobry :) Zauważyłam niepokojący objaw ,codziennie potrzebuję coraz więcej kawy i coraz więcej czasu na odczucie efektów jej działania.I tak się zastanawiam starość mnie dopada czy tylko strach przed nadchodzącym szaro buro mokrym chłodem? Muszę coś wymyślić,tak łatwo się nie poddam:oklaski:

1.gif

U mnie to samo: SKS :d

 

Miłego dzionka Ludkowie! :)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Mówią, że cynamon lub imbir dodają energii.

Kawę z cynamonem dawniej piłam, i herbatę z imbirem i plastrem pomarańczy.

Chyba jednak wiadrami trzeba pić, żeby energię mieć...;)

Najwięcej energii mam jak jest temp powyżej 25 na zewnątrz.Poniżej zaczynam wewnętrznie zasypiać :( .I nic na to nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...