Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Toś się Michaśka nagadała ....od rańca ....ojojoj ...gębulka Ci się zamknąć nie może :szydera:

Basiu zbieram myśli :) kawa dopiero do połowy wypita - czekam na pobudzenie, a tak na poważnie to chyba dołek mi się kopie i szukam łopaty:).buziole 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzalam na utostrade mojego stelomierza i uswiadomilam sobie ze minelo 10 dni od kiedy zjechalam na zlecenie..zostalo ...o 10 mniej...optymistyczne co nie?

melduje poslusznie ze wybudzilam sie na 100% i zabieram sie dzialania....do tej pory bylam na polwachu....

milego piotku ...jestem z wami niczym joda...

niech moc275818694_Disney-YodaGwiezdne-Wojny5315_600_h.jpg.392b6a3d180ee8c1129c85891b32df0f.jpg bedzie z wami

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I jeszcze dopisz , że @asna...mamy ...też :szydera:

:haha:

Cokolwiek i ktokolwiek by to nie był....:cześć2:

 

A ktoś na klęczkach był już z rana?

 

Film Kler na tapecie jest? 

 

Jeszcze nie oglądałam...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

:haha:

Cokolwiek i ktokolwiek by to nie był....:cześć2:

 

A ktoś na klęczkach był już z rana?

 

Film Kler na tapecie jest? 

 

Jeszcze nie oglądałam...

Idę w sobotę do kina,na ten film Na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami:szok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Idę w sobotę do kina,na ten film Na pewno podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami:szok:

W Polsce podobno nie  kupisz biletu na żywca, jeno przez neta z wyprzedzeniem.

Robi furorę Smarzowski! ;)

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

:haha:

Cokolwiek i ktokolwiek by to nie był....:cześć2:

 

A ktoś na klęczkach był już z rana?

 

Film Kler na tapecie jest? 

 

Jeszcze nie oglądałam...

Przysięgam , że nie byłam na klęczkach ....cokolwiek to znaczy ....Zgrzeszyć nie mam z kim ....buuuuuu:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

:haha:

Cokolwiek i ktokolwiek by to nie był....:cześć2:

 

A ktoś na klęczkach był już z rana?

 

Film Kler na tapecie jest? 

 

Jeszcze nie oglądałam...

Jest...kler...jest...wszędzie.....:szydera: A o filmie to @Afryka się wypowiadała w "Warto obejrzeć"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Jakoś nie wstydzę się!!:szydera::szydera:

A powinnaś ....Profesjonalna ...mało co a idealna opiekunka nawet podczas urlopu nie powinna sypiać dłużej niż 8 godzin ....Ćwicz maleńka ...ćwicz ....profesjonalizm ...i doopsko myj regularnie ...coby z wprawy na solidnego dupomyjca nie wyjść :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A powinnaś ....Profesjonalna ...mało co a idealna opiekunka nawet podczas urlopu nie powinna sypiać dłużej niż 8 godzin ....Ćwicz maleńka ...ćwicz ....profesjonalizm ...i doopsko myj regularnie ...coby z wprawy na solidnego dupomyjca nie wyjść :szydera:

:szydera:Prysznic 2 razy dziennie biorę:szydera: może będzie dość??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Szaro...buro...ale sucho....klamka zapadła....idę do lasu...:oklaski: Może parę sztuk "Fungos" uda się zebrać....:cześć3:  Przy okazji odmeldowania zanoszę prośby gorące....NIE KLEPAĆ ZA DUŻO....:haha: 

U mnie masz jak w banku ...kończę klepanko ...na godzinkę ...jaką . Trza się za robotę brać ...Turecka zaraz do sprzątania przybędzie . Robimy tak , żeby jedna drugiej nie przeszkadzała ....Idę na górkę ...śniadanie podszykować ...i za doktorowe ablucje się brać ....niestety , ale muszę ....Chęci brak :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...