Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Grzegorz B napisał:

Co za noc. Moja dzidzia wczoraj dostał gorączki pod 40 stopni, do tego krwiomocz. W związku z tym, że w pakiecie stomia, pompa leków i cewnik są połączone, sytuacja zagrażająca życiu. Leczyliśmy mu infekcję górnych dróg oddechowych 2 tygodnie temu, bez efektów, ale lekarz domowy, stary pierdziel, twierdził że alles gut. Oczywiście klinika, 3 godzinne przyjęcie, a bo internista, a bo chirurg, a bo neurolog jeszcze musi skonsultować. O 2.30 byłem zurick w domu. No i mam labę. 

uwielbiam niemiecka biurokrację,a przyjecia do szpitala to wręcz moja ulubiona czynność :haha: 3 godz to i tak szybko poszło :haha:

Ten Twój pdp to jak maxresdefault.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

uwielbiam niemiecka biurokrację,a przyjecia do szpitala to wręcz moja ulubiona czynność :haha: 3 godz to i tak szybko poszło :haha:

Ten Twój pdp to jak maxresdefault.jpg

Genau. Znasz ten dźwięk, jak obiektyw ostrzy? Jak silniczki pracują przy zoomie albo autofocusie? To on co minutę takie dźwięki wydaje z brzucha :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz B napisał:

Genau. Znasz ten dźwięk, jak obiektyw ostrzy? Jak silniczki pracują przy zoomie albo autofocusie? To on co minutę takie dźwięki wydaje z brzucha :d

Moze sobie zoom odbytu ustawia :haha: tylko po co jak ma stomię.Ty sprawdz date produkcji na cześciach z jakich dziadek jest zrobiony:haha: moze to areonauta 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Moze sobie zoom odbytu ustawia :haha: tylko po co jak ma stomię.Ty sprawdz date produkcji na cześciach z jakich dziadek jest zrobiony:haha: moze to areonauta 

Hahaha :d może. Śmiać mi się chce, ponieważ on ma 54 lata, i jest kompletną rośliną. Jego ojciec zmarł w wieku ok. 60. Jako roślina. Bez kontaktu przez 10 lat. A dziadek mojej dzidzi to SSman był. Mam tu u siebie albumy że zdjęciami. Zamek SS z początku lat 30 tych, szkolenie wojskowe, dziadka na defiladach, dużo zdjęć z Polski. Dużo zdjęć na tle drewnianych baraków. To daje do myślenia. 

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

Hahaha :d może. Śmiać mi się chce, ponieważ on ma 54 lata, i jest kompletną rośliną. Jego ojciec zmarł w wieku ok. 60. Jako roślina. Bez kontaktu przez 10 lat. A dziadek mojej dzidzi to SSman był. Mam tu u siebie albumy że zdjęciami. Zamek SS z początku lat 30 tych, szkolenie wojskowe, dziadka na defiladach, dużo zdjęć z Polski. Dużo zdjęć na tle drewnianych baraków. To daje do myślenia. 

Jak nic ręka sprawiedliwosci ich dotknęla....za grzechy dziadka.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Hahaha :d może. Śmiać mi się chce, ponieważ on ma 54 lata, i jest kompletną rośliną. Jego ojciec zmarł w wieku ok. 60. Jako roślina. Bez kontaktu przez 10 lat. A dziadek mojej dzidzi to SSman był. Mam tu u siebie albumy że zdjęciami. Zamek SS z początku lat 30 tych, szkolenie wojskowe, dziadka na defiladach, dużo zdjęć z Polski. Dużo zdjęć na tle drewnianych baraków. To daje do myślenia. 

Kup dziadkowi gaz na krety firmy Degesh. Pewnie mu pamięć wróci.Może dlatego familia jest taka "roslinopodobna"Tak tak to ta sama firma która była częscią koncernu IG Farben i produkowała i produkuje cyklonB Oczywiście pod inna nazwą. Do miejsca gdzie istniałay zakłady IG Farben mam 200 m od mojego domu,a miejsce gdzie mieszkam to teren dawnego obozu pracy 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Andrew napisał:

Nic straconego. Szkoda ze naszej podwójnej Eli nie widać. Można zawsze coś ulepić. :)

O, facet! :ostrzegam: Co Ty chcesz ulepić? Czy ja to jakaś plastelina albo insza glina jestem? Ha, ha!

Mało tu zaglądam. Dzis wyjatkowo, bo B48 przekazała mi info. Kuruję się po zabiegu, spędzam czas z rodziną i nabieram sił przed wyjazdem, tym razem na święta.

Przy okazji... pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego popołudnia. :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Skad:d To ja przymulona, kawy mi brak, lenistwo mnie opanowalo...

Pogoń demona ...lenistwa ...Ja próbuję ...ba ...nawet na rower ćwiczebny ...spoglądam ...Jeszcze się zastanawiam : na dwie godzinki w bety ...czy rower dosiąść ...na dziesięć minut ?...Pomyślę ... czasem mi się to udaje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ellax2 napisał:

O, facet! :ostrzegam: Co Ty chcesz ulepić? Czy ja to jakaś plastelina albo insza glina jestem? Ha, ha!

Mało tu zaglądam. Dzis wyjatkowo, bo B48 przekazała mi info. Kuruję się po zabiegu, spędzam czas z rodziną i nabieram sił przed wyjazdem, tym razem na święta.

Przy okazji... pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego popołudnia. :cześć:

Cześć Elizabeth x dwa :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ellax2 napisał:

O, facet! :ostrzegam: Co Ty chcesz ulepić? Czy ja to jakaś plastelina albo insza glina jestem? Ha, ha!

Mało tu zaglądam. Dzis wyjatkowo, bo B48 przekazała mi info. Kuruję się po zabiegu, spędzam czas z rodziną i nabieram sił przed wyjazdem, tym razem na święta.

Przy okazji... pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego popołudnia. :cześć:

To zyczymy zdrowka i dobrej Stelli.Kuruj sie i zagladaj do nas deziformatorko:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pogoń demona ...lenistwa ...Ja próbuję ...ba ...nawet na rower ćwiczebny ...spoglądam ...Jeszcze się zastanawiam : na dwie godzinki w bety ...czy rower dosiąść ...na dziesięć minut ?...Pomyślę ... czasem mi się to udaje :szydera:

Dobry obiadek musi byc w spokojnosci strawiony. Wyjde po pauzie. A jak nie, to pogram w rummi i bedzie jakas tam gimnastyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...