Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Magdzie napisał:

 

Do poludnia pomacham troche szmata i dzien zleci.

Milego dnia .

I to jest dobra koncepcja. Pomachamy sobie razem. :szydera:

Witam porannie. I mam dylemat. Kupić świeże bułeczki czy zjeść chleb zanim się zestarzeje ? Trudny wybór, ciężka praca. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Wreszcie można normalnie funkcjonować i pot po doopie nie leci.....upały lubię nad wodą a nie w pracy.

Dziś długa pauza ale moja wyprawa do miasta stoi pod znakiem zapytania. Jak będzie padać to zostanę w domu.

Smacznej kawy i milego dzionka. :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

jak sie czujesz? twoj werbe juz jako tako funkcjonuje?

mam jeszcze troche kawy w termosie jak chcesz zrobie ci dolewke;)

Dziękuję już pije kawę, lubię chłodną. Jak wróciłam do domu, byłam na Sor :płacz:dostałam , a wczoraj byłam u , mam zwolnienie. Co prawda już zakonczylam wczoraj wszystko na amend :szydera:z firmą. Trochę zregeneruje swoje zdrowie jadąc do na urlop. A następnie skoczę do pracy:szept::cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, erika napisał:

Dziękuję już pije kawę, lubię chłodną. Jak wróciłam do domu, byłam na Sor :płacz:dostałam , a wczoraj byłam u , mam zwolnienie. Co prawda już zakonczylam wczoraj wszystko na amend :szydera:z firmą. Trochę zregeneruje swoje zdrowie jadąc do na urlop. A następnie skoczę do pracy:szept::cool:

ty juz nie skacz tylko calo i zdrowo dojedz...najpierw urlop potem zaczniesz o robocie myslec..

jak zepsujesz sie jeszcze bardziej to nigdzie nie pojedziesz

uwazaj na siebie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I to jest dobra koncepcja. Pomachamy sobie razem. :szydera:

Witam porannie. I mam dylemat. Kupić świeże bułeczki czy zjeść chleb zanim się zestarzeje ? Trudny wybór, ciężka praca. :haha:

Ja sobie taki "letko"podstarzaly chleb zagrzewam w mikrofali:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I to jest dobra koncepcja. Pomachamy sobie razem. :szydera:

Witam porannie. I mam dylemat. Kupić świeże bułeczki czy zjeść chleb zanim się zestarzeje ? Trudny wybór, ciężka praca. :haha:

Podpowiem Tobie : ja bym nie jadla nic:d.Juz zjadlam sniadanie- szklanka maslanki , tzn wypilam , nie ze zjadlam szklanke :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Podpowiem Tobie : ja bym nie jadla nic:d.Juz zjadlam sniadanie- szklanka maslanki , tzn wypilam , nie ze zjadlam szklanke :haha:

Feeee. Maślanka? 

Kupiłam bułeczki i zjadłam z quarkiem i dżemem. Lubię takie właśnie śniadanka. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć: ...przed chwilą wstałam i nareszcie się wyspałam :d .Jakaś burza przeszła nad ranem , powietrze rześkie ,uloło równo ....chcę się żyć .:hura:

Pochwalę się ,że pralkę wybrałam ,w dwóch sklepach tylko byłam i trochę czasu w internecie , dzisiaj finalizuję.:d...

Miłego dnia Milusińscy :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...