Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wstaje nowy dzień i nawet słoneczko świeci. Może będzie można sweterek zdjąć ? :haha:

Mhmm...zmiana przyodzienia wskazana ...u mnie też , ale na odwyrtkę ...ja sweterek przyodzieję . Całą noc padało ...lekki chłodek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:, chociaż w nocy padało i się ochłodziło. 

Chyba dopadł mnie SKS :szydera:, nie mogłam spac, w sumie może 2-3 godziny się zdrzemnęłam.

A i tak spałam jak mysz pod miotłą. 

Miłego i spokojnego dnia kochani :love:.

 

received_497770890691757.jpeg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Eeeee tam . Czasami lepiej mieć zamazany obraz i resztę sobie wyobrazić po swojemu :d moja koleżanka jak pierwszy raz założyła  okulary , to bała się do lustra podchodzić :szydera:

Ja to miałam jak okularów do dali się pozbyłam...:haha:Na szczęście starcza ślepota mnie uratowała...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...