Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krista napisał:

Ojojojoj;) mimo wszystko życzę dobrego dnia. :tak2:

Trochę nudno i bezbarwnie ale za to na uspokojenie, wyciszenie w sam raz:)

Wzajemnie.Po wielu perypetiach  udalo mi sie wyeliminowac osoby odwiedzajace PDP-ą Troche szatażem ...powiedzialem ,ze jak zachoruje ,to podam ich o odszkodowanie.Ha Ha

.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniową porą:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Siedzę sobie w ogródku i wygrzewam stare kości:szydera:. Piękna pogoda dzisiaj a jutro ma być jeszcze cieplej:hura:. Nareszcie. 

Pozytywnego nastawienia do otaczającej nas rzeczywistości i miłego popołudnia życzę :cmok:

Kot 95.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH napisał:

W kwestii popu;)szczania.


Timmermans jest jednak  nieinkontynentny:
ogłosił, że mimo epidemii KE podtrzymuje ambitne plany osiągnięcia neutralności klimatycznej. Plany wymagające gigantycznych nakładów wobec kryzysu gospodarczego i

                          konfliktów

wewnątrz UE

                    są anachronizmem

i wyznaczają kurs na               

                       samozagładę.

                             

Raczej odwrotnie. Brak działań w sprawie poprawy jakości powietrza grozi nam wymarciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziełam za malowanie ,klejenie, dekoracje z szablonu i pasty strukturalnej, a że muszelek mam full /na zdjęciu to jedna cząsteczka tego co mam/ tak sztorm Gloria wyrzucał muszelki,,na brzeg ,,,to kombinuje ,co by tu zrobić,,trzeba jakoś czas zabic, aby na glowę nie dostać,,

IMG_20200124_113559.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

O jeżuuuu, kolezanki poszly do paki:((((:mur:

Moze by zrobic podkop? ;)))

Tylko jesli tiurma na skale bazaltowej ,to bez laski dynamitu sie nie obedzie.

Ja tam kiblowalamwe Fordonie.

A dziewczyny moze w Krakowie na montelupich garuja?

Albo gorzej Alcatraz?

Trza wypuscic drony,niech szukaja.

Do jakiej paki? zamknęli już je??:smutek: tylko nie to:grzmotnąć:,,w tych popirniczonych czasach    ,, @Baśka powtarzająca się dawaj tu,, @Afryka też?? zamknięta? a to pyszne wino? na koronkę,,? popsuje się,@sayonara 52  a Ty gdzie jesteś? w pracy? czy kwarantanna? :smutek:zresztą wszyscy mamy kwartankę,czy chcemy czy nie,,aż mnie głowa rozbolała,,:smutek:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos6 napisał:

Wzajemnie.Po wielu perypetiach  udalo mi sie wyeliminowac osoby odwiedzajace PDP-ą Troche szatażem ...powiedzialem ,ze jak zachoruje ,to podam ich o odszkodowanie.Ha Ha

.

Super zrobiłeś ,,trzymaj się zdrowo adamos:cmok: zrób porządek,,bo bardzo dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno!!! jestem w szoku,,:( za co i dlaczego,  ale dziewczyny czekam na Was,,:serce: a ile dni takie zamknięcie trwa?    taką niemową być i nic nie pisać?  masakra dla mnie, naprawdę,toż to nie jest przedszkole czy szkoła, jesteśmy dorośli, a że ktoś coś napisze trochę może innym słownictwem, to jest opcja ignorowania  i ist  nischt zu tragisch,, 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucinda napisał:

Pobudka

Dzień dobry

Miłego dnia bez grymasow

spokojnosci zatem 

I...czas dzień zacząć 

No to zawijamy sreberka i pchamy wozeczki

Myslałem ,ze facet tylko ma sreberka..hihi   miłego dnia wszystkim a przede wszystkim spokojnego.

8 godzin temu, lusi napisał:
20 godzin temu, Krista napisał:

Ojojojoj;) mimo wszystko życzę dobrego dnia. :tak2:

Trochę nudno i bezbarwnie ale za to na uspokojenie, wyciszenie w sam raz:)

Wzajemnie.Po wielu perypetiach  udalo mi sie wyeliminowac osoby odwiedzajace PDP-ą Troche szatażem ...powiedzialem ,ze jak zachoruje ,to podam ich o odszkodowanie.Ha Ha

.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zamelduję swoją gotowość do przeżycia dnia :cześć3: Nowa rzeczywistość, czyli kwarantanna dobrowolna/obowiązkowa trwa nadal i wcale mi się nie podoba, zwłaszcza w kontekście groźby katastrofy ekonomicznej :donos:  Ale nic to...pchamy wózek do przodu, mimo dyktatury sanitarnej i wojny ekonomicznej :tak2: Niemniej jednak życzę wam, by dzień był najfajniejszy jak to tylko możliwe :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Witam i o zdrowie pytam....:d wczoraj mnie coś drapało w gardle ale psiknęłam sobie Glosalem i mi przeszło.

Muszę być zdrowa bo bus zamówiony na przyszły czwartek( tylko czy przyjedzie ? ) i bym chciała wreszcie do domu.

Bądzcie zdrowi i miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eugenia1 napisał:

Witam. Jakoś sobie radzę w tej coraz bardziej nas otaczającej rzeczywistości ale poranna kawa bez @Baśka powtarzająca się wcale mi nie smakuje. Uważam , że " siedzi" za niewinność! Zdrowia życzę nam wszystkim!!!

Ja też tak uważam. @Baśka powtarzająca się i @Afryka   Ormo czuwa....milicja śledzi....reszta siedzi :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim powolutku odliczam dni.... Mam nadzieję,  że wszystko dobrze się ułoży do domu wrócę bez przeszkód nawet ta kwarantanna nie będzie mi przeszkadzać, bo na swoich śmieciach.  Córka biblioteczkę uzupełnia na bieżąco, mąż barek, więc nie będzie źle Miłego i zdrowego dnia

stelmeter_small_8859_1585872186_1588197540.png

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie do końca. Chodzi o 3 landy. 

https://www.forbes.pl/gospodarka/koronawirus-problem-z-dojazdem-do-pracy-w-niemczech-specjalne-dotacje/28cxdem

I na koncu artykułu ciekawostka, ktora dotyczy pracujących na czarno. Uzyskają opiekę medyczna w razie choroby ale będą musieli pokryć koszty z wlasnej kieszeni.

To.dkatego takie tłumy rodaków zachciało nagle do ojczyzny wrócić;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Hejka wszystkim powolutku odliczam dni.... Mam nadzieję,  że wszystko dobrze się ułoży do domu wrócę bez przeszkód nawet ta kwarantanna nie będzie mi przeszkadzać, bo na swoich śmieciach.  Córka biblioteczkę uzupełnia na bieżąco, mąż barek, więc nie będzie źle Miłego i zdrowego dnia

stelmeter_small_8859_1585872186_1588197540.png

A ten mój każe mi siedzieć , bo jak wrócę to 2 tygodnie kary dostanę za niewinność :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoznione dzien dobry!

Bylam z corka pop na tygodniowych zakupach.

W Aldi-jeden klient wychodzi, drugi moze wejsc,

wiekszosc w maseczkach i rekawiczkach,

Odstepy raczej zachowane.

Ciekawe,ze od dzis rekawiczki ,,be,, natomiast maseczki obowiazkowo, podalo radio,

Do wczoraj telewizornia mowila, ze maseczki nie chronia(pewnie mniemce maly  deficyt)

A i okulary trza miec,

Zamowilam jakies zerowki, bo w tych do czytania niewiele widze :haha:

W dodatku zachodza para, jak oddycham przez maseczke,

Para z nozdrzy mi wali, cy co ?;))))

W Rewe, kierujacy ruchem, tlum przed wejsciem,wpuszczaja po kilka osob.

Ale papier wartosciowy byl!!!

Polki z maka prawie puste,

Cukru normalnego akurat nie bylo,

Rekawiczek jednorazowych tez nie.

Zrobilam zapasy jedzenia na tydzien ,

No i teraz :umyc rece po przyjsciu,

rozpakowac zakupy,

umyc znowu rece

, przetrzec opakowania:mur:

znow umyc rece.

Zaraz zjem moje platki z jagodami i jogurtem jako deser,

Mialy byc na sniadanie.:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi mialam knebel, wlasnie wyszlam,

Za to teraz dziewczyny w pasiakach:przekleństwa:

Oczywiscie za niewinnosc, jak kazdy skazany .

Smutno pusto ,że ino wyć.:rozpacz:

 

PS :siedze tu od polowy grudnia, i zadnych widokow na urlopik,

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...