Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I popełniłam to, co ogłosiłam wczoraj :haha:Czyli ciasto wegańskie :oklaski: Z jedną małą zmianą...nie jest to kokosanka :haha: Córcia wieczorem stwierdziła, że nie lubi kokosu i miałaby ochotę na ciasto marchewkowe, a Synek oznajmił, że on zjadłby chętnie brownie :haha: I jak tu Bachorom ulubionym dogodzić...no jak?! :haha:Pogadałam więc z wujkiem G. i...z dwóch propozycji plus własne modyfikacje zrobiłam brownie marchewkowo-fasolowe bez cukru :haha: Jako słodziwo wystąpiły banany i melasa z buraków, a zamiast jajek użyłam aquafaby :haha: Wyszło...bosko...nawet więcej niż bosko :oklaski: Proszę się częstować 59c184f0-0e0e-4827-bbf8-d404c63f8610.thumb.jpg.0a62f697bdf1fcb97d3b635c51a182d2.jpg...tylko szybko...bo znika szybciej, niż się spodziewałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie popełniam ....wolne mam do wieczora . Spadam na swoje wyżyny , spa se walnę . Dzisiaj może być tutaj ( na środkowych dolinach ) wesoło ...Hela zapodała na obiad , jako dodatek kapustę kiszoną - gotowaną ....będzie się działo , nie ma bata ...oby tylko do wieczora akcja była zakończona . Zajrzę tutaj po Jadzinym poobiednim wypoczynku , bo na taras musowo mi będzie iść , ale wcześniej ani minuty , bo jak znam życie Jadzia poprosi , żeby Helę przywołać ...albo , albo może ja bym pomogła ? ...O ...już rozpędzam się , będzie mnie widziała ...nooo! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie żartuję.  Zjadłabym coś normalnego.

Króliczki wpierniczaja do kawy kupne, do tego z marketu, bo ja tu rozpadania finansowego nie mam.  Ale mam spokój, a on jest bezcenny. 

Poza tym całe życie jedli te pyszności i im nie zaszkodziły, więc nie bronię. 

Ja odmawiam, ale wieczorem....

Szkoda gadac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Madzia91 napisał:

Nie wiem bo strach się włącza a babcia wygląda na zapuszczoną jak zlew mojej sąsiadki i też tak samo przecieka. Dlatego śmieję się przez łzy i drżę co chwila jak patrzę na bilet 

Może nie będzie aż tak źle ? A to  że drżysz to nawet fajne ...też zdarzało mi się drżeć ....kiedyś ...jeszcze trochę pamiętam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zeżarła co do okruszka a później będzie buczeć , że jej doopa rośnie ...:szydera:

Coś mi się porypało z monitorem ...palcami przesuwać nie mogę ...qrwa nać !

Od tego ciasta nie urośnie...chyba :haha: Wszak WEGAŃSKIE i BEZ CUKRU (prawie) :szydera: I marchewka jest...i fasolka...samo zdrowie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...