Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hawana napisał:

Po latach dopiero okazała się postacią kontrowersyjną.  Z jednej strony naprawdę pomagała chorym, myla, pielęgnowania, ale środków przeciwbólowych nie podała. Sama przed śmiercią jednak z terapii leczenia bólu korzystała. 

Dzisiaj spojrzenie na jej świętość się zmieniło i ma wielu krytyków.

Ja generalnie boję się wszystkich fanatykow ( nie tylko religijnych) i tych, którzy nie zmieniają zdania.

Bo mówi się ze tylko swinia zdania nie zmienia..ale coś w tym jest...ci politycznie poprawnie i do bólu porządni bywają niebezpieczni

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lucinda napisał:

Bo mówi się ze tylko swinia zdania nie zmienia..ale coś w tym jest...ci politycznie poprawnie i do bólu porządni bywają niebezpieczni

Dokładnie. Ideałów przecież nie ma:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry ,jestem jestem u niego do 16 kwietnia ,jak go nie udusze do tego dnia >:(

Ja mogę to zrobić z dziadkiem kroliczkiem, potem to obecne ze skóry i ugotuje kwasne:szydera:

Pomysły czasem ma , że ho, ho.

Na szczęście nie jest uparty.

Np.chcial się wykąpać u mnie na górze w wannie, bo u dziadków jest wstawiony lift:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum tara :hura:,,witam Wszystkich ,, rano telefon i tablet  na zmianę, a wieczorkiem staruszek laptopek,,tak cały dzień przeleci,, słońce grzało ,że fajnie było posiedzieć sobie na tarasie, Przeraża mnie trochę,że ta sytuacja może jeszcze trochę potrwać, :tak2: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. @Marta B pytasz kiedy wróci normalność .....obawiam się , że nie tak prędko, bo o ile wirus może zwolni, to szaleństwo ludzi dopiero będzie się pogłębiać. Dotyczyć to będzie tych, którzy wrócą do Polski po skończonym kontrakcie. Już teraz internetu aż huczą od tekstów typu: 1.Po co wracają i zarazę przywożą , nie hbtam siedzą a nie, będą się leczyć w Pl za nasze podatki .

2. Po co Rząd ściąga ludzi z zagranicy. Mogli nie wyjeżdżać .

3. Za granicą zarabiali, a leczyć się wrócili do Polski. Ścierwa.

....No i tak w ten d

Dodzia  i ja  te teksty też czytam, jak pojadę do Pl to będe obserwowana jak  trędowata, toksyk przyjechał ,,masakra,, ale ludziom już odbija i to równo, to siedzenie w domu , jeszcze z dziecmi, z mężem, dochodzą jeszcze inne problemy i szukają winnych tej koronki. olac i już,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni...vidi...i pierwsza :oklaski: I sama nie wiem dlaczego tak wcześnie się przykulałam :haha: Ale skoro jestem już na stanowisku siorbankowym, to i skrobnę powitanie :haha: Po wczorajszym dniu, intensywnym dniu, padłam na dziób i zajęłam grzędę zdecydowanie za szybko :haha: I temuż podniosło mnie o nieludzkiej porze :haha: Nie będę długo was męczyć moimi wydumkami :haha:Jedynie pozwolę sobie zamieścić moje motto na dzisiaj...1515376531_dziedobryrodabyledopitku.jpeg.f95d448a8fcc93bdef80b184fc162998.jpeg A dlaczego takie? Ano...napiszę, jak przyjdzie stosowny czas i w pełnej krasie ujawnią się efekty mojej wczorajszej "pracy" :tak2: Póki co...miłego i spokojnego dnia życzę wam...i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Wstałam z nowymi postanowieniami.....tylko nie wiem czy ich nie zmienię....:szydera:

W każdym razie rodzina zadowolona z obrotu sprawy, ja nie bardzo. Wiem, że każda moja decyzja spotka się ze zrozumieniem i nie będą naciskać żebym zmieniła postanowienie. Kooperacja na dobrym poziomie....:d

Nawet maseczki mi dostarczyli tylko nie wiem po co jak siedzę w domu.....:szydera: ale bedą na zaś jak się zdecyduję wracać. Uratuję moj BH bo chciałam wdrożyć pomysł @Magdzie.....:szydera:

Trzymajta się zdrowo ludziska.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Słońce daje po oczach , ale ziąb jak jasny gwint ...nie pojara się na tarasie z kubkiem w dłoni ....szybkie sztachnięcia i powrót do kuchni . I jak zwykle u mnie nic ciekawego , może jedynie to , że drzwi uchylone dość długo były a szerściuch nawet nosa nie wystawił ...śpi albo mu wczoraj na mieście doopsko zmarzło i woli nie ryzykować .

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.03.2020 at 07:43, Darekr napisał:

 

i jednak wróciliśmy do poprzedniego planu - niestety płyniemy dopiero w czerwcu

Oby! Oby,  chłopaku, skończyło się to wszystko już w czerwcu!

Witojcies!

Kwarantanny dobrowolnej ciąg dalszy. Kolejne obostrzenia,  żeby chociaż przyniosły skutek. 

Kasa się kończy...chyba od maja pojadę na Zaodrze. A wręcz będę musiała. 

Boszsz,  co za czasy..

Trzymajcie się i myjcie rączki!

Przed,.I po!

:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, awe59 napisał:

@Dodzisława nie pamiętam....były z banderolą ?

Oczywiście, że z banderola . Polskie papierosy, 5 malych paczuszek z polską banderola , wysłane z Polski. Zamiast tego dostałam od Zoll kilkanaście kartek A4 z przepisami celnymi i takie tam, oraz prośbę o wyjaśnienia . Gęsto się tłumacząc wyjaśniłam i darowali , ale nie musieli . Ostrzegam również przed ściąganiem filmów z niemieckiego neta. Kary są słone i jedna znana mi osoba zapłaciła taka karę.  Leki to co innego, teoretycznie nie można przesyłać, ale są przesyłane i dochodzą do adresata.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Na razie pije kawę, ale trza ruszyć dupsko na zakupy jakieś, tylko masek brak ,od biedy rękawiczki i ja mam .Z bh moze i sie da zrobic maseczke  zakryje mi najwyzej pol twarzy  ,aż po uszy ,będę lepiej zabezpieczona xd,ja to czasem mieć dobrze spadochron ,))

Miłego dnia ludziska.i trzymajcie się ramy)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich, :tak2:. Słoneczko świeci, ale zimno jest. Zatem kawusią :kawa: częstuję, kto chętny to do mnie wpada. Trunku nie zabraknie . Trzymajcie się cieplutko ludziska nie dajcie wiadomo komu, I tym o to optymistycznym akcentem 

Miłego dnia życzę  :cmok:

744612af54ca541fe6fb806f2bea35a1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Słonecznie i lodowato- pisgowato, przynajmniej jakość powietrza lepsza, choć niektórzy twierdzą, że to "morowe powietrze" :d. A planety krążą, tak samo jak spiskowe teorie dziejów. I tego zaczynam mieć po moją śliczną kokardę. :mur:

Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie Mordecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...