Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknęłam na ściankę z ofertami .Większość agencji jednak nieco podniosła stawki,do 1500 euro,ale nie moja była firma...

Do Kulki miała jakaś opiekunka wczoraj przyjechać ,ale zdaje się ,że się rozmyśliła.No.Takie mam info "zza płota".

U nas dziś pobudka na biało.O 5 rano było minus 5.Teraz aż3 graduski a w Zakopcu ponoć minus 17.Brrrr:(

Po śniegu już śladu nie ma,słonko piękne.

Pora walizkę rozpakować i zlikwidować.

Spokojności i do potem.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja dzisiaj robię smażoną fasolę. Zapraszam. Pyszna jest. A i istnieje szansa, ze efekty po spożyciu, uśmiercą większość patogenów krążących w powietrzu:szydera:

Ja do mięsa i ziemniaków / z mięsem przegłosowałam Jadzię ! / kalafiora machnę ....też dobry xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła córka z pytaniem czy wszystko gut ? No narazie tak....poprosiłam żeby odwołała Fuspflege, Fizjo i Pflegedienst....wykąpać mogę babkę sama bo i tak to robię raz w tygodniu....i o dziwo nie protestowała tylko powiedziała, że mam rację....:d i wszystko odwoła.

Natomiast niereformowalny synuś przylazł znowu przed obiadem, że dzisiejsze spotkanie pdp z dwiema kumpelami jest odwołane....jakby kuźwa telefonu nie miał do matki....wychodząc powiedział, że jego żona źle sie czuje, kaszle itd....jak polazł to szybko wszystkie klamki zdezynfekowałam....ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam....!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Opiekunkowo napisał:

Dzień dobry, zachęcamy do rejestracji w serwisie https://opiekunkowo.pl. Serwis powstał we współpracy z opiekunkaradzi.pl i ma uzupełniać jego ofertę o fora tworzone i prowadzone przez Forumowiczów. 

Do zobaczenia! Miłego dnia

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmrozilam fajny kawałek wolowinki na roladki i ...zrobic mi sie nie chciało.  

Na szczęście króliczki mieszkają niżej i są zapraszane dopiero jak wszystko gotowe.

A więc były pyszne kiełbaski:d

Fuj.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Opiekunkowo napisał:

Dzień dobry, zachęcamy do rejestracji w serwisie https://opiekunkowo.pl. Serwis powstał we współpracy z opiekunkaradzi.pl i ma uzupełniać jego ofertę o fora tworzone i prowadzone przez Forumowiczów. 

Do zobaczenia! Miłego dnia

Czy można prosić szanowną Moderację o odniesienie się do powyższego?O co kaman?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Czy można prosić szanowną Moderację o odniesienie się do powyższego?O co kaman?

Też chętnie się dowiem . Margines , klub zamknięty został zabrany. W zamian dostaliśmy opuekunkowo. Czy mam rozumieć, że to będzie klub otwarty ? M

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, hawana napisał:

Rozmrozilam fajny kawałek wolowinki na roladki i ...zrobic mi sie nie chciało.  

Na szczęście króliczki mieszkają niżej i są zapraszane dopiero jak wszystko gotowe.

A więc były pyszne kiełbaski:d

Fuj.:haha:

Bardzo proszę nie używać w mojej obecności słowa ,,kiełbaska,,, a już bratwurst zabronione pod kara torsji

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Też chętnie się dowiem . Margines , klub zamknięty został zabrany. W zamian dostaliśmy opuekunkowo. Czy mam rozumieć, że to będzie klub otwarty ? M

Dodziu miła, Margines na Opiekunkowie jest zamknięty, ale można zakładać tam inne kluby i ja ten link rozumiem jako zachętę do tej działalności.

A co kto sobie załozy, to będzie miał ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Bardzo proszę nie używać w mojej obecności słowa ,,kiełbaska,,, a już bratwurst zabronione pod kara torsji

Rozumiem Cię doskonale.

Potem zrobisz sobie wakacje od tych...no wiesz.

A zresztą rzygaj, jeszcze nie pozmywalam i mi się nie chce :haha:

Sztele że zmywarkami są lepsze, ale to drobiazg, bo najważniejsi są ludzie i atmosfera :d

Do jutrzejszego obiadu zdążę :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, foczka63 napisał:

 prosić szanowną Moderację o odniesienie się do powyższego?O co kaman?

Dzień dobry. Stworzyliśmy serwis pozwalający tworzyć własne kluby/fora i czaty. Opiekunkaradzi.pl pozostaje tym samym wyłącznie ogólnodostępnym forum (bez autorskich klubów, które nie spełniały oczekiwań naszych i Klubowiczów).

W nowym serwisie moderatorem klubów będą ich autorzy - decydujący nie tylko o moderacji, ale także przyłączaniu nowych Klubowiczów. 

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Wirklich? No bo już zem się bojac zaczęła, a nawet unosić nieco ♥️

No, widzę, widzę właśnie :d.

Jakoś niektórzy ostatnio nie są w stanie "nerw" oraz języków na wodzy utrzymać, ale co tam, gdzieś trzeba sobie ulżyć ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Dzień dobry.

Taka krótka przypowieść...
Idzie zaraza do Damaszku i mija karawanę... szef karawany pyta: a ty zarazo dokąd to?...
A idę do Damaszku zabrać 1000 istnień...
Za czas jakiś wraca zaraza i mija tą samą karawanę... a szef karawany oburzony mówi do zarazy... a ty co? Mówiłaś, że zabierzesz 1000 istnień a zabrałaś 50000...
Na co zaraza:
O nie nie... ja zrobiłam jak powiedziałam RESZTĘ ZABRAŁ STRACH.

I jest mi obojętne czy @LACH nazwie mnie gimnazjalistką albo kto inny hejterką.Wystarczy,że wirus zabrał mi (mam nadzieję chwilowo) wolność ,niezależność i możliwość wyboru.Nie pozwolę by ten mały niewidzialny terrorysta paraliżował mnie strachem.Dobrowolnie nie zrezygnuję ze spacerów.Oczywiście przy zachowaniu wszelkiej ostrożności

Eeeeh :( Joy ,  też jest mi obojętnie , że ktoś nazywa mnie panikarą , czy też z ironicznym uśmieszkiem pisze o moich puszczających nerwach , choć co do nerwów jestem zdziwiona , zdziwieniem innych , gdyż większość ludzi na tym forum wie , że jestem impulsywna i często nie potrafię utrzymać jeżyka w gębie . 

Ten ..olerny wirus wszystkim pokrzyżował plany i w jakiś sposób zniewolił . Na obecną chwilę już prawie każdy wie , że aby wygrać walkę , należy się izolować o ile to możliwe . Wiem , że nam jeszcze nikt nie zabronił spacerów w ustronnych miejscach , ale jak każdy dojdzie do wniosku , że bardziej od wirusa ceni sobie niezależność , to wszyscy wyjdą   do lasu , do parku idt.  W tej całej niewoli chodzi o zbiorową odpowiedzialność i osobiście nie bronię nikomu wyjścia na powietrze , jeżeli ma taką możliwość , ale chwalenie się tym na publicznym forum i promowanie tej niezależności odbieram jako egoizm . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka  też tak mam. Nawet pójście do kościoła przez J. Kaczyńskiego, bo tam nie było 50 osób, a zabronione przeciez nie jest odebrałam źle, jako dawanie złego przykładu.

Dzisiaj takich doniesień nie ma(doradcy podpowiedzieli coś?), chociaż miesiecznicy nie opuścił. 

Teraz będę czekac na lot do Smoleńska. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

@violka  też tak mam. Nawet pójście do kościoła przez J. Kaczyńskiego, bo tam nie było 50 osób, a zabronione przeciez nie jest odebrałam źle, jako dawanie złego przykładu.

Dzisiaj takich doniesień nie ma(doradcy odpowiedzieli coś?), chociaż miesiecznicy nie opuścił. 

Teraz będę czekac na lot do Smoleńska. 

Wybierasz się ....bo ja nie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...