Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ewamarchewa napisał:

Witajcie. A ja wczoraj haftowałam. Wprawdzie moje róże ciągle wychodzą mi jak kapustki, ale co tam... Od siedzenia w domu dostałam kataru, więc strach wyjść między ludzi...

20200317_202806.jpg

Pikne te kapustki :zwyciezca: Dlatego ja nie myję okien i nie idę na ogrodowy front...nie chcę dostać "koronka", który jest odpowiedzialny za katar :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ewamarchewa napisał:

Witajcie. A ja wczoraj haftowałam. Wprawdzie moje róże ciągle wychodzą mi jak kapustki, ale co tam... Od siedzenia w domu dostałam kataru, więc strach wyjść między ludzi...

20200317_202806.jpg

Podobają mi się te "kapustki" :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 Dlatego ja nie myję okien i nie idę na ogrodowy front...nie chcę dostać "koronka", który jest odpowiedzialny za katar :haha:

Dlatego zrobiłam sobie ogród na parapecie. Pomidorki, papryczka, dalie jednoroczne i szałwie - na razie... Jak dłużej posiedzę w domu, to zastawię wszystkie parapety ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Hamburga

Nie poznaję miasta,brak ludzi na ulicach i pozamykane moje ulubione zakątki. Europa Passage świeci pustkami gdzie normalnie nie da się przejść nie potrącając nikogo.

Młodzi ludzie nad Binnenalster próbują po swojemu funkcjonować,na deskorolkach i przysiadając byle gdzie,ale i tu jest inaczej,ciszej,ciszej....

Do moje Celebrytki dopiero dziś dotarło że z niektórych luksusów trzeba będzie zrezygnować,jak zobaczyła dostawców z Edeki,w rękawiczkach i maseczkach i tylko za progiem.Po swojemu wymusiła im wejście do domu oświadczając że nie będzie rozmawiac przez próg ani płacić.

A wczoraj swoim zwyczajem fryzjer,na szczęście w osobnej kabinie dla VIP-ów.

O ile w zeszłym roku jakoś spokojnie znosiłam jej kaprysy o tyle zaczyna mnie denerwować jej zachowanie.Wtedy byłam na psychicznym luzie, teraz niestety jestem przybita tym co się dzieje i pracuje mi się tu ciężej.

Zobaczymy jak to dalej będzie.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo:d

Dziś Tante Pflege poinformowała mnie żebym nie wychodziła z domu , tylko na zakupy.

Hm... Gdzie ja jestem?

Acha, w Nadrenii Północnej Westfalii:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LACH napisał:

Będę okrutny, gdyż płacę podatki. Owsiak już ją hojnie wsparł 10000 respiratorów. Wystarczy.

Dostałem słuszne zjeby za powyższe.
Sprawdziłem,

PRZEPRASZAM, RACJA.


Przez 28 lat, na 47 ECMO, kupili 2.
Na 10000 respiratorów dla dorosłych, zakupili 182.

*

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Wrocilam od lekarza,ktorego nie lubilam...

Mam recepte na tabsy,

Bez marudzenia

Znow go lubie,

W aptece zanim sie poda recepte nalezy zdezynfekowac rece Sterilium,

W DM sladu klo papieru, chusteczek

,kremow do rak.

Pustawe polki z zelami do kapieli,

W Rewe tez. 

 

PS wiadomo co z @Baśka powtarzająca się

Pogoda cudna,Babka wietrzy sie na tarasie,wreszcie troche ochlonelam,biore sie za rozpakowanie czesciowe walizek,

dobrego dnia,

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63 tak.ale to jest ,,sie pomaga,,

Wplacam tam, juz pisalam,ze w ub,roku wplacilam ponad 700 zl,a teraz moge od podatku odpisac.

Ale trzeba sprawdzić czy "sie pomaga" zweryfikowało tę zbiórkę-jesli tak,to jest to napisane.I wtedy można wpłącić.Przyjrzyj się innym zbiórkom z tej strony,sa takie któe nie mają jeszcze zaznaczone ,że są zweryfikowane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka
Śliczny dzionek.
Proszę o taką pogodę w Polsce, chociaż w poniedziałek wielkanocny.
Czule, potrzebujących tego tulę.

Z najnowszej półki dowcipów w dobie W.. Rozmowa kolegów. 

Martwi mnie co będzie w tym roku z Wielkanocą? 

A co ma być!? Przełożą na koniec maja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

I na co to przyszło, sławetny dzień świstaka obowiązuje już wszędzie. . Niedługo zabraknie sreberek. 

A najgorszy problem będzie z doopą, albo babzolem, zależy komu w co idzie.

Nieustająco : pogody ducha Mordecki.

U mnie sprawiedliwie po równo :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr A chociaż biorą?Mój wczoraj jednego wielkiegoleszcza przyniósł i stwierdził,że szczupak już się chyba wytarł bo ani dydu:(

U nas nie ma drożdży , niektórych kasz,mąki,jajek i mięsa drobiowego.Ceny warzyw i owoców podskoczyły,ale ziemniaki u gospodarza wciąź w tej samej cenie.Staniała benzyna i mocno podskoczyło euro/4,47/Klo papieru i ręczników full,w Niemcowie ponoć nie ma.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@Darekr A chociaż biorą?Mój wczoraj jednego wielkiegoleszcza przyniósł i stwierdził,że szczupak już się chyba wytarł bo ani dydu:(

U nas nie ma drożdży , niektórych kasz,mąki,jajek i mięsa drobiowego.Ceny warzyw i owoców podskoczyły,ale ziemniaki u gospodarza wciąź w tej samej cenie.Staniała benzyna i mocno podskoczyło euro/4,47/Klo papieru i ręczników full,w Niemcowie ponoć nie ma.

Dwa brania, - jeden mały leszczyk, wrócił od razu do wody.

Szczupaka można łapać dopiero od 1 maja, Sandacza od 1 czerwca.

więc nawet nie próbowałem, na te ryby.

Po prostu, pojechałem "zaliczyć zajoba"

Zawsze tak mam wczesną wiosną.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...