Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dzionka kochani . U mnie pizga strachotnie, wychodzić się nie chce. Jak narazie popijam herbatę  z imbirem, miodem i cytryną  co by to przeziębienie ostatecznie się  ode mnie wyprowadziło. Czy pomoże? Nie wiem, ale jest pyszna :haha:Pozdrowionka :cześć:

Edytowane przez SYLWIAK
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu Opiekuństwu :d . Dzis jest fajny dzień dla mnie. Dziadkowe kijki zdały egzamin, pokonałam Namnesowy dystans w 40 minut, no ale oczywiscie kłusem :d :d :d , teraz piję kawkę i za chwilę obiorę jabłuszko mojej Podopiecznej. Obiorę, albo i nie obiorę, zobaczymy czy Elstar mają miękką skórkę, a wiadomo, że najzdrowsze jabłuszko to to ze skórką spozyte :d . Chorera nie mogę się zrealizowac w kuchni, no za cholerkę nie mogę, chociaz i tak juz przemyciłam parę rzeczy. Dziś z dziadkiem była mała próba sił :d :d :d , bo mi się wtrąca w garnki. Pytam zatem czy umie gotować, no to mówi, że nie :d . Potem z własciwym sobie wdziękiem ;) tupnęłam nogą i powiedziałam, że w garnkach ja rządzę :d :d :d . Dziadek zapytał czy ja na niego krzyczę, mówie, że nie i od razu zapytałam czy on na mnie krzyczy, powiedział, że tez nie :d :d :d . Jeszcze kilka dni i go urobię na amen :d . No nie moze tak być, żeby mi się towarzystwo po kuchni plątało i w garnki zaglądało. No nie może :d :d :d . Albo rybki , albo pipki jak mawiał klasyk :d . Albo chcą jeść smacznie albo będą ten swój grunkol zapitalać 2 razy dziennie. Mnie tam wszystko jedno, bo i tak się odchudzam. Miłego popołudnia :d .

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadę busem do De we cztery osoby jedziemy ,miejsca prawie leżące.Kolezanka jedzie Sindbadem, jak naliczya to osób jedenaście.

Chyba zaczynam lubić korona wirusa

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1057071706_dziedobrydeszczabaruchoma.png.b4e5b02334858ea9dbe1dab9d2432003.png chociaż leje i wieje :oklaski: Tak sobie myślę, że może dzisiaj odpalę auto i wybędę gdzieś :haha: Ale nie jestem pewna, czy starczy mi zapału po południu :haha:Póki co....mam energię, plan i chęci...a potem "się zobaczy"  :haha: Teraz sobie posiorbię i pomedytuję egzystencjalnie, a wam pożyczę fajnego dnia :oklaski: P.s.....sobie też :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Prawie w domu jestem czyli w Polsce.Do Płocka jeszcze 5 godzin.W Sindbadzie małe luzy,mam dwa siedzenia dla się.Nikt nie kaszle.Pikotka tylko w rękawiczkach bilety i inne sprawdzała.

Trzymajta się ludzie .Pracujcie i urlopujcie.Do miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. NAd Kanałem Kilońskim pogoda barowa , ale może przestanie siąpić, a wtedy znów z dziadkowymi kijkami oblecę okolice. Tu jest naprawdę bardzo fajne miejsce spacerowe plus park, w ktorym jeszcze nie byłam, ale dziś pójdę jak się uda. Trasa spacerowa jest nad rzeką i z pewnoscią latem jest tutaj duzo ładniej niż teraz, bo teraz to szaro, buro i ponuro. Jednakże w moim sercu jest wiosna i słońce , bo przyświeca mi piękny cel :d :d :d .

Miłego dnia, bez względu na pogodę  za oknem :) 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Już na szteli,z dziadkiem bez zmian,ani lepiej ani gorzej.Zmiennik zrobił obiad i pognał do swojej ukochanej.Z Madagaskaru dziewczyna pochodzi,  też tu chodzi do szkoły jak Grześ, więc może im się obojgu ułoży, życzę im jak najlepiej.Ech młodość i piękne plany Aż miło na nich popatrzeć i ich posłuchać....

No to zaczynam krótką sztelkę na pewno zleci piorunem.

Miłego dnia wszystkim

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Byla u nas policja.

ale od poczatku:babka rano mi oznajmila,ze przyjedzie po nia policja i pojada do banku,zobaczyc czy w sejfie wszystko jest:kopara:

Okazuje sie,ze wczoraj opo 22.00 byl telefon z ,,policji,,

2 osoby przedstawily sie jako policjanci, babka sama nie wie o co pytali,ale pewnie musiala im powiedziec ze ma sejf w banku....

Wiec powiedzieli,ze zlapali w poblizu Rumunow i rano pojada z nia do banku:kopara:

Szkoda,ze powiedziala,ze siedzi w rolszturze,

Pewnie dlatego nikt sie nie zjawil.

Zaalarmowalam corke, ta policje.

Spisali  co babka powiedziala i pojechali.

Ale na koniec ostrzegli,ze teraz pojawiaja sie ludki, ktore mowia, ze sa z ..feuerwehr,,i musza dezynfekowac chalupe w zwiazku z korona wirusem,:przekleństwa:

My z corka babki,postanowilysmy ze teraz bedzie zawsze lancuch w drzwiach,

Postawimy imitacje dubeltowki(luftgewehr)przy drzwiach,

Wlasnie przymierzylam sie do niej,

Zawsze mozna kolba walnac,:tak2:

Ja proponuje gaz ,maczete, ew bejsbol.

Corka pop dostaje duzo roznych paczek,bo kupuje w internecie.

Bedzie wesolo, jak przez uchylone drzwi wystawie lufe,zanim :haha:otworze

 

Proponowalam kupno w PL kalacha:szydera:,tylko jak samolotem przewiezc,???

Usadzila mnie corka,twierdzac ,ze za bron bez pozwolenia idzie sie siedziec,

 

 

A tak serio,badzcie czujne przy otwieraniu drzwi,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry!

Byla u nas policja.

ale od poczatku:babka rano mi oznajmila,ze przyjedzie po nia policja i pojada do banku,zobaczyc czy w sejfie wszystko jest:kopara:

Okazuje sie,ze wczoraj opo 22.00 byl telefon z ,,policji,,

2 osoby przedstawily sie jako policjanci, babka sama nie wie o co pytali,ale pewnie musiala im powiedziec ze ma sejf w banku....

Wiec powiedzieli,ze zlapali w poblizu Rumunow i rano pojada z nia do banku:kopara:

Szkoda,ze powiedziala,ze siedzi w rolszturze,

Pewnie dlatego nikt sie nie zjawil.

Zaalarmowalam corke, ta policje.

Spisali  co babka powiedziala i pojechali.

Ale na koniec ostrzegli,ze teraz pojawiaja sie ludki, ktore mowia, ze sa z ..feuerwehr,,i musza dezynfekowac chalupe w zwiazku z korona wirusem,:przekleństwa:

My z corka babki,postanowilysmy ze teraz bedzie zawsze lancuch w drzwiach,

Postawimy imitacje dubeltowki(luftgewehr)przy drzwiach,

Wlasnie przymierzylam sie do niej,

Zawsze mozna kolba walnac,:tak2:

Ja proponuje gaz ,maczete, ew bejsbol.

Corka pop dostaje duzo roznych paczek,bo kupuje w internecie.

Bedzie wesolo, jak przez uchylone drzwi wystawie lufe,zanim :haha:otworze

 

Proponowalam kupno w PL kalacha:szydera:,tylko jak samolotem przewiezc,???

Usadzila mnie corka,twierdzac ,ze za bron bez pozwolenia idzie sie siedziec,

 

 

A tak serio,badzcie czujne przy otwieraniu drzwi,

 

Będę czujna ....przyrzekam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Kałacha można rozłożyć na części,ale bramki na lotnisku wykryją,autem łatwiej przewieźć,ha ha ha .

Na moim ostatnim turnusie były od policji w prasie ostrzeżenia przed takimi oszustami.Czyli wszędzie są.Ostatnio czytałam ,ze wPL dziadeczek kasę przez okno wywalił,ok 100tys zł bo mu "policja "kazała.

Naiwnośc ludzka w tym temacie nigdy mnie nie przestanie zadziwiać.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...