Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Dodzisława wypisz wymaluj moja przedostatnia "córeczka" :haha:. Tyle, że spacerów nie było, ale pierdyliard pomysłów na minutę i obraza majestatu, że nie nadążałam :szydera:. Z mieszkaniem tylko raz kiepsko trafiłam i to też byłam na zastępstwie. Jedna rada, jak dasz radę to odpękaj swoje i spadaaaaaj. Trzymaj się ciepło.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

Aniu, ja naprawdę wszystko rozumiem, jedzenie tez problemem nie jest, bo przynajmniej schudnę, bez zbędnego i dodatkowego katowania się. Natomiast po wniesieniu bagazu, po 13 godzinach jazdy autem, być musztrowaną z marszu, oraz zasypana gradem informacji i wymagań i to na stojąco, to po prostu szok. Nikt mi się nie zapytał, czy moze herbaty bym się napiła, czy może głodna jestem? CZy może chcę się odswieżyć po dalekiej podrózy? Nikt! Zmienniczka też nie. Jak 9 lat pracuję, tak czegoś podobnego jeszcze nie widziałam i nie przezyłam. O tym, że córeczka wzięła specjalnie  urlop, zeby mnie tu wdrożyć do pracy tez usłyszałam, podobnie jak to, że jestem mało zainteresowana jej słowotokiem. Brakuje mi cenzuralnego słowa , żeby okręślić tę osobę. Komando jak malowana.

@Dodzisława zrobiłabym tak jak radzi@Afryka " strzeliłabym drzwiami" podwójnie i w firmie i tam. Samo powitanie wyklucza dobrą współpracę, chyba bym nie została tam dłużej niż do uzyskania zgody na zjazd. Też nie jestem jakąś damą której wszystko przeszkadza i to fakt , że przyjeżdżamy do pracy, a nie na urlop. Ale jesteśmy tam 24 godziny, a to już wymaga zagwarantowania czasu  na odpoczynek i również nie zgadzamy się na poniżające warunki i traktowanie. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, scarlett napisał:

W Kolonii u mnie burza i grzmoty.:o.@sayonara52  i @Teresadd u was też?

Jola u mnie błyska się ,grzmoci i pada grad.Ale my to od siebie ze trzy ,cztery kilometry ,więc taka sama pogoda.   @sayonara 52 za Renem ,to może słońce  świeci ( hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniao napisał:

@Dodzisława wypisz wymaluj moja przedostatnia "córeczka" :haha:. Tyle, że spacerów nie było, ale pierdyliard pomysłów na minutę i obraza majestatu, że nie nadążałam :szydera:. Z mieszkaniem tylko raz kiepsko trafiłam i to też byłam na zastępstwie. Jedna rada, jak dasz radę to odpękaj swoje i spadaaaaaj. Trzymaj się ciepło.

Kradnę słowo pierdyliard.

Podoba mnie siè bardzo.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Teresadd napisał:

Jola u mnie błyska się ,grzmoci i pada grad.Ale my to od siebie ze trzy ,cztery kilometry ,więc taka sama pogoda.   @sayonara 52 za Renem ,to może słońce  świeci ( hehehe)

Za Renem to juz koło podbiegunowe i noc polarna:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława  dobrze, że nie musisz jeszcze wstawać ze dwa, trzy razy w nocy żeby dziadka do clo zaprowadzić. Bo opiekunka, o której wczesniej pisałam, Białorusinka wstaje 3 razy w nocy, nie ma przerw ( bo jej niepotrzebne ) i siedzi cały czas z babką ( bo sama w pokoju ma siedzieć ? )  No ręce po prostu opadają jak się słyszy takie argumenty.....to dziwisz się, że niektóre rodziny traktują Cię jak zamorską służącą ?

A poza tym chamstwo, żeby po tak długiej podróży nie zaproponować nic do picia i jedzenia, o odpoczynku nie wspominając....

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...