Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, egoorfap napisał:

Weszłam na to forum i od razu mam większą motywację. Dzięki, że jesteście. Pozdrawiam z niezbyt udanej szteli ;)

Stelle często są nieudane. Ale...polecę banałem, a po nocy przychodzi dzień:szydera:

Oraz helloł. Witaj w Wariatkowie:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No dobra...miło było, ale się skończyło :haha: Mój nowy wróg...proza życia wzywa :smutek: Przyjemność przebywania w waszym towarzystwie zostawiam sobie na później...bywajcie wiaro :cześć3:

Hejka

Trzymaj się i nie daj się

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff...ulżyło mi trochę . Zeszło napięcie , które ciągnęło się od długachnego czasu . Zakończyły się sprawy sądowe , dziś była ostatnia - zrzeczenie się moich dzieci spadku po ich bracie na mnie . Jeszcze tylko 13 ( ? ) sierpnia orzeczenie na którym będzie tylko nasza prawniczka , nikt z nas nie musi i...1 września uprawomocnienie postanowienia . Jeszcze tylko usiąść do stołu razem ...prawie razem , bo ja będę na wyjeździe ...i po 22 sierpnia załatwić " skarbówkę " , zapłacić podatek od spadku z należnej się jemu części . Później już tylko ja i " miejscowi " dokonamy prawnej zamiany mieszkań u Notariusza ....w których mieszkamy już od 3 lat . Tak było   to  wszystko zakręcone , skomplikowane , że spędzało mi sen z oczu . Wreszcie odetchnę pełną piersią . A na marginesie : Halynka Kiepska ma swojego adwokata ...mam i ja ...a qwa co ...gorsza jestem ? !  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późne... dzień dobry wszystkim :) Powrót dopiero w sobotę wieczorem, ale już od rana powoli ogarniam wszystko do wyjazdu. Tak jak nienawidzę się pakować i mam totalnego dołka przed wyjazdem do Niemiec... tak pakowanie się przed powrotem to czysta przyjemność :p

Miłego dzionka wszystkim :cześć3:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie ma duzo sposobow. Kasztanami nie dysponuje. Szafki octem przetarte. Srodki zakupione nie są skuteczne. Pozostaje wymrazanie lub traktowanie gorącem. Pozostaje mieć nadzieję, że to przygodny i bardzo zbłąkany wędrowiec:lanie:

 

@fioletowa.myszkup kilka pulapek na mole spozywcze.

Dziala!

Wylapia sie i nie wroca,

Przejrzyj wszystkie sypkie produkty.

Jak tylko zobaczysz w srodku pajeczynke,wywalaj.

U mnie kiedys te mole zadomowily sie w sproszkowanej papryce.

Byly wszedzie i lataly jak takie ,,wiertalioty,, nad glowa.

Pomalusku, poprzyklejalo sie bratcwo na pulapki i nie ma.

Wytepilam cala populacje.

Hm, ciekawe co zastane jak wroce po 3 miesiacach do domu???

Moze nowa generacja juz czeka na mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tutaj w kuchni problem z muszkami owocówkami. Mimo, że nie trzymam żadnych odpadów w kuchni i jedzenia poza lodówką to jakoś cholerstwa trzymają się dobrze >:( Postawiłem 2 słoiki z octem jabłkowym zmieszanym z płynem do naczyń i co prawda masa ich tam utonęła, ale dalej jest problem.

hmmm... może to one robią na podłogę w kuchni w nocy i dlatego pielęgniareczka miała ciemną chusteczkę higieniczną po swoim teście :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał845 napisał:

Ja mam tutaj w kuchni problem z muszkami owocówkami. Mimo, że nie trzymam żadnych odpadów w kuchni i jedzenia poza lodówką to jakoś cholerstwa trzymają się dobrze >:( Postawiłem 2 słoiki z octem jabłkowym zmieszanym z płynem do naczyń i co prawda masa ich tam utonęła, ale dalej jest problem.

hmmm... może to one robią na podłogę w kuchni w nocy i dlatego pielęgniareczka miała ciemną chusteczkę higieniczną po swoim teście :szydera:

A może masz w kuchni kwiaty w doniczkach? Tam też lubią te paskudztwa zamieszkiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał845 napisał:

Ja mam tutaj w kuchni problem z muszkami owocówkami. Mimo, że nie trzymam żadnych odpadów w kuchni i jedzenia poza lodówką to jakoś cholerstwa trzymają się dobrze >:( Postawiłem 2 słoiki z octem jabłkowym zmieszanym z płynem do naczyń i co prawda masa ich tam utonęła, ale dalej jest problem.

hmmm... może to one robią na podłogę w kuchni w nocy i dlatego pielęgniareczka miała ciemną chusteczkę higieniczną po swoim teście :szydera:

Może mola przeczołgała:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...