Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żebym to jak się mogła tak czuć ...mój boszszeee :szydera:

A co,przepraszam stoi na przeszkodzie?Jak będziesz w kącie siedziała i czekała na nie wiadomo co, to już nigdy się tak nie poczujesz:( 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aaaaa...bo ja taka nieśmiała jestem . Taki dzikus ..jakby :szydera:

Poważnie?:kopara:Jakbym Cię nie znała osobiście ,to może bym uwierzyła,he he he .Rusz doopę nie tylko na fajkę.Jakieś weselicho ponoć w planie, co to nie masz z kim iść.....Zadbaj ,żeby było z kim.Ruchy, ruchy ,moja droga .Nie ma to tamto:)Nieśmiała....Dzikus.....Rozbawiłaś mnie ,że hej:) 

ps.żeby potem nie było,że krowa któa dużo ryczy...itd.ha ha ha 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Poważnie?:kopara:Jakbym Cię nie znała osobiście ,to może bym uwierzyła,he he he .Rusz doopę nie tylko na fajkę.Jakieś weselicho ponoć w planie, co to nie masz z kim iść.....Zadbaj ,żeby było z kim.Ruchy, ruchy ,moja droga .Nie ma to tamto:)Nieśmiała....Dzikus.....Rozbawiłaś mnie ,że hej:) 

ps.żeby potem nie było,że krowa któa dużo ryczy...itd.ha ha ha 

To ostatnie trafiłaś jak mało kto ...niestety , bo to prawda i przyznaję się bez bicia , że ta rycząca krowa to jakby o mnie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To ostatnie trafiłaś jak mało kto ...niestety , bo to prawda i przyznaję się bez bicia , że ta rycząca krowa to jakby o mnie  :szydera:

To z kim chcesz na to wesele iść?Z sąsiadką????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jessica1979 napisał:

 

Meme Creator_1558510727123.jpg

I tak pojadę ...choćbyś się zesrał..a to pojadę ! I nawet mam pomysła ...fajnego . Pojadę se z @awe59 , kasiorę w kieszeni będę miała , podejdę do orkiestry i ....panowie zagrajcie coś bardzo wolnego ,koniecznie ogłoście , że  " białe "...   , tylko za 5 minut ...a ja sruuu...w pobliże Pana Młodego  i ....czy mogię prosić ?! Nie będę czekała na odpowiedź twierdzącą , tylko za rękaw i na parkiety . A jak się wtulę , jak przycisnę do piersi ....Qwa ..rozmarzyłam sie znowu  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Najlepiej z @awe59, ino wolnych bymy nie tańczyły razem , bo Ewka mogłaby chcieć za bardzo mnie przytulać ...z litości :szydera:

Wiesz co?Ten Pan Młody to też się nie umie znaleźć jak należy.Powinien w tej trudnej sytuacji zapewnić godnego towarzysza,najlepiej jaki jenerał,albo iszy pułkownik:) W ostateczności sierżant sztabowy-byle tańczył przyzwoicie,nie schlał się przed północą jak świnia i stanu wolnego był,coby Ci połowica kiecki nie poszarpała:)Chyba Młodemu nie zalezy,żebyś się dobrze bawiła :(

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Wiesz co?Ten Pan Młody to też się nie umie znaleźć jak należy.Powinien w tej trudnej sytuacji zapewnić godnego towarzysza,najlepiej jaki jenerał,albo iszy pułkownik:) W ostateczności sierżant sztabowy-byle tańczył przyzwoicie,nie schlał się przed północą jak świnia i stanu wolnego był,coby Ci połowica kiecki nie poszarpała.

 

Meme Creator_1558513809493.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I tak pojadę ...choćbyś się zesrał..a to pojadę ! I nawet mam pomysła ...fajnego . Pojadę se z @awe59 , kasiorę w kieszeni będę miała , podejdę do orkiestry i ....panowie zagrajcie coś bardzo wolnego ,koniecznie ogłoście , że  " białe "...   , tylko za 5 minut ...a ja sruuu...w pobliże Pana Młodego  i ....czy mogię prosić ?! Nie będę czekała na odpowiedź twierdzącą , tylko za rękaw i na parkiety . A jak się wtulę , jak przycisnę do piersi ....Qwa ..rozmarzyłam sie znowu  :szydera:

A mnie zostawisz bez pary.....albo z tym grubasem będę musiała tańczyć....w doopie to mam...nie jadę  :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, awe59 napisał:

A mnie zostawisz bez pary.....albo z tym grubasem będę musiała tańczyć....w doopie to mam...nie jadę  :szydera:

Ciiiiiii...nie bądź głupia . Damy radę . Przepłacimy orkiestrę ...same białe będą rżnąć ...że się tak wyrażę . Na kim oko zawiesimy , zaczaimy się i już jest nasz . Chyba nie będą takie chamy i damom odmawiać nie będą ....co niee ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...