Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Odstresowywać się nie muszę:)Ale na gnaty coś trzeba brać od czasu do czasu:)

aaaaa..no jak zwal tak zwal...na gnaty powiadasz to ciepelko sauna moze odrobina gimnastyki i zapewne jakies witaminy no ale....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

eeeetam....no dobra szkoda tabaki ale powietrze przyznac musisz ze pachnie wiosna...jak umoczylas to dawaj ..u mnie nie pada wiec na sucho pociagniemy :haha:, ja czestuje 

Już popitalam do ciebie ...też mogę częstować . Przezorna znów byłam i zapas odpowiedni mam . Wiosennego powietrza tutaj nie czuję , chałupa na chałupie i chałupą pogania . Ogródki - podwórka tak miniaturowe , że chyba będę musiała przeprosić moją córkę za podśmiewanie się z jej " hektarów " na Wyspach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

aaaaa..no jak zwal tak zwal...na gnaty powiadasz to ciepelko sauna moze odrobina gimnastyki i zapewne jakies witaminy no ale....

Sauny nie lubię,duszę się:(Błeee.Wit B12 łykam codziennie.na Kulczynym rowerku 2x dziennie,wystarczy:)A lampa na podczerwień czyni cuda:)Śpię w miarę dobrze:)Nie ma co za bardzo narzekać:)

 

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

aaaaa..no jak zwal tak zwal...na gnaty powiadasz to ciepelko sauna moze odrobina gimnastyki i zapewne jakies witaminy no ale....

Na mój kręgosłup i kolana świetnie działają schody , których ostatnio na sztelach mi nie brakuje . Nie mówię , że waga spada , bo bym skłamała , ale w górę też nie idzie i to jest dla mnie ważne . Biegam sobie po schodach ...kręgosłup , kolana  jakby uśpione ....żadnych rwań w krzyżach , żadnego łupania ...Musi coś jest na rzeczy z tą gimnastyką :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, lucyna.beata napisał:

ale pomysl basiu jak cudnie koi newry taki majowych deszcz....:d

koi nerwy? Raczej wkurza na maxa,:przekleństwa: no bo ile może w końcu padać:333_cloud_rain:, a nie dosyć że leje jak z cebra że nawet parasol nie ochroni:347_umbrella2:, to jeszcze zimno:nie:

do doopy z taką pogodą, ot co:słabo: , nic tylko siedzieć z barkiem w zasięgu ręki:wino::drink::wino:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallöchen! ;)

Się dzień doopny zrobił..ponoć ma lać do środy. Ło sielpiańsko! Jak żyć,  no jak??

Noc była dziwna...dziadek kazał się tv powyłączać przed 19.I poszedł spać. Ale chyba potem się wybudził,  bo go słyszałam...ew.coś mu się śniło o Stalingradzie ( taką książkę ma w swojej biblioteczce)

Ponieważ ja nie pracuję w nocy,  to nie reagowałam. No no za gdybym usłyszała  hilfe, to  może bym drgnęła. Dla spokoju mego drzwi pozamykałam i na sluchawkach kabaretu rosyjskiego oglądałam. 

Rano po 6.było gdy zawołał hilfe!

Jeszcze w piżamie poszłam,  nogi bolą i tabletkę chce. Zatem zaaplikowałam mój medyczny wynalazek i dziadek odsypia. Nawet śniadanie miał gdzieś...

A teraz Betusia oddaje się kawusi i szukaniem wzoru na małe serwetki,  bo kordonka ino,  ino. 

Buziole dla Wsiech!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłam drabinkę zgrabną na 2 schodki,  o !  No może mało atrakcyjnie się wygląda,  ale nośność akuratna dla mię  A że teraz doopa ciągnie do doła,  to mus mieć cuś porządnego do wieszania firanek,  czy mycia okien. Zresztą ja nawet nie sięgam do górnych szafek..A wiadomo,  że oni nawet sól mają cholera lepsiejszą..

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d

Już dawno miałam Wam "dzieńdobry" powiedzieć, ale daremnie szukałam okularów w tym bajzlu :szydera: U mnie w okna wali słońce chyba po to zebym mogła w pełni zobaczyć jakie brudne :szydera: Coś musi być ze mną nie tak bo jakiś pusty śmiech mnie ogarnia, ale poza tym wszyscy zdrowi :haha:

Spałam dobrze, ale z nóżką na kołderce bo było gorąco jak w piekle.., na szczęście już  piec udało mi się przestawić na tryb letni to może się tu nie ugotuję :d

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...