Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się z Wami.

 

Nawet, jeśli pdp fit, to też wszystko przeżywa.

Chyba, że ma to związek z wiekiem... Mnie też się udzieliło ;)

Pdp przejęty wizytą u lekarza, a ja tym, że ludzi zobaczę innych niż pdp i swoje odbicie w lustrze.

 

Spokojnego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek :cześć2:dziś będzie śmiesznie, będzie się działo. Elkę jutro wiozę na kolonoskopię do Krunbach :d

po pierwsze - Elka nie je :d

po drugie ma wypić 4 litry płynu który wywali z niej to co zjadła :d

a najważniejsze jest trzecie - dzisiaj robię risotto z indyka z pieczarkami - jej ulubione.

to za to wyżeranie z lodówki

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Joy napisał:

Musisz wejść w ustawienia przeglądarki i tam zaznaczyć 

Bylam  w tych ustawieniach wczoraj wieczorem,czytalam i nic nie widzialam do tlumaczenia.

Mam ,,chrome". Jeszcze raz tam zajrze,moze cos przeoczylam. Dziekuje :)

 

 

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz B napisał:

dzień doberek :cześć2:dziś będzie śmiesznie, będzie się działo. Elkę jutro wiozę na kolonoskopię do Krunbach :d

po pierwsze - Elka nie je :d

po drugie ma wypić 4 litry płynu który wywali z niej to co zjadła :d

a najważniejsze jest trzecie - dzisiaj robię risotto z indyka z pieczarkami - jej ulubione.

to za to wyżeranie z lodówki

Moja Elka też nam podżera z lodówki . Skubana od czasu poprzedniego mojego pobytu tutaj kupuje wędliny tylko na stoisku mięsnym ...nie jak przedtem paczkowane z Aldika i to często z 30% zniżką ...I mam wk..nerwa jak zobaczę , że te lepsze , droższe znikają po jej dyżurach wieczornych :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Moja Elka też nam podżera z lodówki . Skubana od czasu poprzedniego mojego pobytu tutaj kupuje wędliny tylko na stoisku mięsnym ...nie jak przedtem paczkowane z Aldika i to często z 30% zniżką ...I mam wk..nerwa jak zobaczę , że te lepsze , droższe znikają po jej dyżurach wieczornych :szydera:

Ja mam na nią w..rwa za to, że kilka razy zjadła wieczorem to, co na drugi dzień miało być obiadem albo było dodatkiem do obiadu... w takich sytuacjach zawsze jej wstyd i coś tam bąka że cukier jej spadł. Dziś będzie pachnieć żarełkiem w całym domu

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Andreaa napisał:

Bylam  w tych ustawieniach wczoraj wieczorem,czytalam i nic nie widzialam do tlumaczenia.

Mam ,,chrome". Jeszcze raz tam zajrze,moze cos przeoczylam. Dziekuje :)

 

 

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

Uruchom ponownie lapka. Często pomaga jak coś zniknie. U mnie to samo wyskakuje.  Też nie znalazłam w opcjach przeglądarki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Andreaa napisał:

Bylam  w tych ustawieniach wczoraj wieczorem,czytalam i nic nie widzialam do tlumaczenia.

Mam ,,chrome". Jeszcze raz tam zajrze,moze cos przeoczylam. Dziekuje :)

 

 

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

ustawienia> zaawansowane> języki> proponuj tłumaczenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Zaległości nadrobię później bo dzisiaj całkiem zamarudziłam... Niedziela była okropna, lało i wiło, że mnie w pauzie do betów zagnało na 1,5 godziny i jeszcze mi się jakieś głupoty śniły O.o, a później tylko głowę ciężką od tego snu miałam.

Dzisiejszy poniedziałek jakoś przyjemniej wygląda niż wczorajsza niedziela :d Idę jakieś zakupy poczynić, przy okazji luknę co nowego rzucili xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie opiekunkowo,u mnie jak wszędzie szaro buro i do doopy,żeby nie ten internet to by człowiek się udusił.A tak przynajmniej coś na laptopie poogląda,właśnie obejrzałam 4 odcinek Sanatorium miłości,można się wyluzować.Miłego dniaxd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

 gęsi przylatują z ciepłych krajów

Siostra wracałą przedwoczraj z Lubina w stronę Jeleniej Góry ,a na polu stado bocianów,ponad 40!!!Świat się do góry nogami poprzewracał.Te biedne ptaszyska to chyba wcale do Afryki nie doleciały,zawróciły w połowie drogi:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Siostra wracałą przedwoczraj z Lubina w stronę Jeleniej Góry ,a na polu stado bocianów,ponad 40!!!Świat się do góry nogami poprzewracał.Te biedne ptaszyska to chyba wcale do Afryki nie doleciały,zawróciły w połowie drogi:)

Tak bardzo się za polandią stęskniły, że postanowiły  wrócić jak najszybciej:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Oczywiście nadal ciapie i jest szaro, buro i ponuro :haha:Ja to nawet na spacery nie wychodzę bo mi wszystko nie pasuje :szydera: Jeszcze tydzień i ponoć ma być lepiej. Dobrze że mam co czytać. 

Miłej pracy wam życzę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Wyspana do bólu rzuce sobie chyba z rana farbę na włosy.

Przebiśniegi już wyszły i byle do wiosny...

51716662_2252304478152969_59891592537665

Nie kłam :haha:jestem pod laskiem i żadnych niebieskich kwiatuszków nie widzę. Tylko piżdzi z każdej strony. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...