Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:cześć2:Witam. Było już :gazeta::kawa2: i :papieros:Przede mną jeszcze :kąpiel:. I chciałam powiedzieć, że przed jutrzejszym poniedziałkiem (:smutek:) jest dzisiejsza niedziela :oklaski::tak: Mi się dodatkowo trafił flohmarkt o rzut beretem, więc nie omieszkam skorzystać ...  Niedzielne buziaki Wam :cmok:i miłego dzionka :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się...:tak2: Ale jak mi się wstawać nie chciało...:mur: Nic to...szlugasek za mną, kawusia się siorbie, teraz czytam zaległości, a w między czasie się przywitam...1815191256_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.35a1a8216df93e729d749ccde53b1c66.gif Miłego dzionka życzę wszystkim razem i każdemu z osobna...:oklaski:

alez ty cudnie dzisiaj wygladasz...tzn zawsze cudnie ale dzisiaj to juz poszlas po calosci:dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Witam. Było już :gazeta::kawa2: i :papieros:Przede mną jeszcze :kąpiel:. I chciałam powiedzieć, że przed jutrzejszym poniedziałkiem (:smutek:) jest dzisiejsza niedziela :oklaski::tak: Mi się dodatkowo trafił flohmarkt o rzut beretem, więc nie omieszkam skorzystać ...  Niedzielne buziaki Wam :cmok:i miłego dzionka :d

czeste mycie skraca zycie hi hi hi zrob se wolne..ponoc kazdy z nas potrzebuje 10kg brudu na skorze rocznie:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

I znów powtórka z rozrywki ....na termometrze za oknem  minus 10 ! Trzymam się jednak tego co wyświetla się w telefonie ...minus 4 ....trochę cieplej na duszy i ciele  się robi . Rodzina jeszcze podsypia a ja już kończę siorbanie kawy ...cugaski szt. 2 zaliczone ...zaraz z nudów wyjdę do kotłowni  na trzeciego a przy okazji pobawię się z psiakiem ...

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Niedziela część i czołem, kluski z rosołem spojrzałem na mój licznik A tam ciągle 3 z przodu... zaciął się chyba sztelomierz po trzech dniach wyciągania cewnika mój Heinz zapomniał o tej fascynującej zabawie. To niewątpliwe plusy Alzheimera. Co do rzeźbienia w goownie, temat jest otwarty. Póki Co nie narobił budulca do swojej twórczości. Kilka dni temu pisałem że podejrzewam, że psuje mi się dzidzia. Otóż nabieram pewności, że Pan Alzheimer rozpanoszył się dużo bardziej w ostatnim tygodniu. No ale co to dla mnie Spokojności wszystkim

kopnij licznik zacznie dzialac ....swoja droga facet ma zdrowie tak sobie wkladac i wyjmowac ....ale nikt nie wie jakie styki mu sie w glowie przepalily...dobrze ze wiesz o co kaman bo byloby tak troche niewesolo ..

obys wiecej niz potrzeba budulca nie mial od twojego heinza..mysle ze i tak wystarczajaco cie aobsorbuje

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

kopnij licznik zacznie dzialac ....swoja droga facet ma zdrowie tak sobie wkladac i wyjmowac ....ale nikt nie wie jakie styki mu sie w glowie przepalily...dobrze ze wiesz o co kaman bo byloby tak troche niewesolo ..

obys wiecej niz potrzeba budulca nie mial od twojego heinza..mysle ze i tak wystarczajaco cie aobsorbuje

 

Dzięki za słowa otuchy ostatnio przegina pałę. Nie dzidzia, on to w sumie fajny chłopak był. Alzheimer. Parkinson pod pełną kontrolą od kiedy ja zacząłem ustawiać pompę. Generalnie Elka w skowronkach bo Heinz w takim jest stanie, jak 4-5 lat temu. Mnie oczywiście duma rozpiera i mam satysfakcję.  Co prawda zamierzam tu być nie dłużej niż do czerwca, więc pewnie jeszcze będzie wiele gównianych sytuacji

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Nie chce mi się ale ktoś musi.Więc zrobię kawę sobie i tym leniwcom powyżej też :)Nawet posłodzę i wypiję:haha: U mnie po francuskiej stronie dzisiaj flohmarkt,ale jest tak zimno ,że choćby za darmo dawali to odpuszczam sobie. 

pobrane (5).jpg

Edytowane przez Joy
byk jak wół :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Nie chce mi się ale ktoś musi.Więc zrobię kawę sobie i tym leniwcom powyżej też :)Nawet posłodzę i wypiję:haha: U mnie po francuskiej stronie dzisiaj flohmarkt,ale jest tak zimno ,że choćby za darmo dawali to odpuszczam sobie. 

pobrane (5).jpg

Parę stopni na minusie a Ty wymiękasz O.o Flohmarkt mam dzisiaj z 500 metrów od steli i byle szczypanie mrozu mnie nie powstrzyma :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świątecznie i ciepło- w domu, przy kawce . Myślę jak się ubrać, bo dzisiaj wycieczka  do Kolonii . Jedziemy  tam wszystkie trzy, czyli grupa opiekunek, dla których nie ważna temperatura na dworze, ale przygoda, bo każdej chwili szkoda . Miłej niedzieli w każdej chwili dnia

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...