Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wsiadam na rower i jadę po obiad dla dziadka, sobie gotuję makaron z mieskiem. Dziadka mam z głowy dwa dni, bo owa zupa będzie dla niego na 2 dni. To wszystko z jego oszczędności, rozgniecie jeszcze z 3 małe ziemniaczki, które zostały z wczoraj i będzie mlaskal, jakie to dobre, gorzej ze na wieczór baki będzie sądził, ale kto ich nie sadzi :haha:, no może nie tak otwarcie wszyscy przy stole (((, no cóż zaś dostanie opierdziel. Wyganiam czorta do toalety, ale on zawsze tłumaczy, że nie zdąży doleciec, choć czasem śmiech mnie bierze, jak się zerwie i leci na korytarz, czasem mu się udaje być kulturalnym :haha:

No i moja radość z posiadania koleżanki obok, dobiegła końca, tylko 3 tyg się cieszyłam, że w papciach mogę latać na kawę, babcia niestety umarła :(

Na szczęście mam jeszcze nowa koleżankę, która jest za moją Teresę, to tak się wloczymy w przerwach. Ok Lece dalej :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja z kolei nie zaprzeczę , bo bym skłamała . W moim długoletnim życiu zdarzyło mi się ....ale tylko kuźwa kilka razy . Młoda jesteś ...wszystko przed Tobą jeszcze :haha:

Haha no tak...wszystkie jesteśmy młode przecież:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Haha no tak...wszystkie jesteśmy młode przecież:szydera:

Ehe ...tylko niektóre bardziej dojrzałe ...że tak powiem . Ciutkę przymarszczone ...z poduszeczkami pod oczętami i....już nie chce mi się w lustro patrzeć i pisać jednocześnie . Niewygodnie trochę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ehe ...tylko niektóre bardziej dojrzałe ...że tak powiem . Ciutkę przymarszczone ...z poduszeczkami pod oczętami i....już nie chce mi się w lustro patrzeć i pisać jednocześnie . Niewygodnie trochę :szydera:

Przesadzasz...za mało soku dziś wypilas:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się troszkę kimnąć przed zakupomanią , ale jakiś smarkaty przystojniak zaczął dobijać się do drzwi bo przeprowadzał ankietę na temat " fluśtingów " Ponoć gdzieś tutaj w pobliżu , miasto chce wybudować kolejnego kolosa z mieszkaniami dla uchodzców . Odpowiedziałam , że jestem tu tylko gościnnie i jest mi to wsjo rawno , więc mogą budować nawet na wprost okien :haha:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...