Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasoooo !!!!

Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi. Mój bank "sprzedał" mnie innemu i nie mogę się zalogować bo nie wygenerowało hasła. Pani na infolinii poradziła mi żebym poszła do oddziału. Qźwa mówiłam pindzie że siedzę za granicą. Cholera, cholera,cholera. Rachunków nie popłacę, kredytu też bo nie mam dostępu do pieniędzy. :przekleństwa:

Trzymajcie mnie bo komuś przywalę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jasoooo !!!!

Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi. Mój bank "sprzedał" mnie innemu i nie mogę się zalogować bo nie wygenerowało hasła. Pani na infolinii poradziła mi żebym poszła do oddziału. Qźwa mówiłam pindzie że siedzę za granicą. Cholera, cholera,cholera. Rachunków nie popłacę, kredytu też bo nie mam dostępu do pieniędzy. :przekleństwa:

Trzymajcie mnie bo komuś przywalę.

Dziwne . Mój bank też trafił do Twojego i nie miałam żadnego problemu z internetowym kontem . Może coś tam poknociłaś ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jasoooo !!!!

Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi. Mój bank "sprzedał" mnie innemu i nie mogę się zalogować bo nie wygenerowało hasła. Pani na infolinii poradziła mi żebym poszła do oddziału. Qźwa mówiłam pindzie że siedzę za granicą. Cholera, cholera,cholera. Rachunków nie popłacę, kredytu też bo nie mam dostępu do pieniędzy. :przekleństwa:

Trzymajcie mnie bo komuś przywalę.

Dlatego ja mam stałe zlecenia.., sama niczego nie opłacam, robi to bank . Niech głupi lapek wysiądzie i już  "bonanza".  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poknociłam. Miałam kilka lat temu konto w tym nowym banku ale od kilku lat nie korzystam więc nie mam hasła. Koniec. Kropka. Stałe zlecenia miałam ale nie wiem czy działają w nowym banku i nie wiem czy mi wypłata wpłynęła. Miała wrócić lokata, chciałam zrobić kolejną. Mam rachunek do zapłaty. NIC nie mogę zrobić. Szlag mnie trafia !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jak u Was ,ale u mnie własnie śnieg z deszczem pada:(Buuuuu Koniec złotej jesieni jak nic:(A na termometrze 10 na plusie.

To niedobrze. Moj tata z kolegami wyplynal na morze lowic dorsze. Troche sie martwie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jasoooo !!!!

Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi. Mój bank "sprzedał" mnie innemu i nie mogę się zalogować bo nie wygenerowało hasła. Pani na infolinii poradziła mi żebym poszła do oddziału. Qźwa mówiłam pindzie że siedzę za granicą. Cholera, cholera,cholera. Rachunków nie popłacę, kredytu też bo nie mam dostępu do pieniędzy. :przekleństwa:

Trzymajcie mnie bo komuś przywalę.

Matko bosko czynstochowsko ! Toż na linii strzału jest Kasieńka :haha:,ale w końcu jesień jest i każdy z liścia dostać może :szydera:...a w kwestii merytorycznej ...to nie pomogę ,bo rachunku opłaca Osobisty , zresztą " analogowo" ,bo cóś nie ma zaufania do sieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nic nie poknociłam. Miałam kilka lat temu konto w tym nowym banku ale od kilku lat nie korzystam więc nie mam hasła. Koniec. Kropka. Stałe zlecenia miałam ale nie wiem czy działają w nowym banku i nie wiem czy mi wypłata wpłynęła. Miała wrócić lokata, chciałam zrobić kolejną. Mam rachunek do zapłaty. NIC nie mogę zrobić. Szlag mnie trafia !

Dalej nic z tego nie rozumiem . Mój bank też zmienił nazwę na Santander , ale ja zostałam na tych samych zasadach , konto internetowe zmieniło tylko nazwę ,  hasła mam te same .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jasoooo !!!!

Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi. Mój bank "sprzedał" mnie innemu i nie mogę się zalogować bo nie wygenerowało hasła. Pani na infolinii poradziła mi żebym poszła do oddziału. Qźwa mówiłam pindzie że siedzę za granicą. Cholera, cholera,cholera. Rachunków nie popłacę, kredytu też bo nie mam dostępu do pieniędzy. :przekleństwa:

Trzymajcie mnie bo komuś przywalę.

Jesli to Deutsche Bank to 400tys. klientow ma ten sam problem. Czytalam o tym w necie. Wszyscy sie denerwuja, ale trwa transformacja...Cierpliwosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Ja tam technice nie ufam :d zwłaszcza ze mną tą technikę obsługującą :haha:

Ja sie naumialam a tez ciezko mi to idzie. Nawet Blikiem juz place.

Jest to wygoda i lokaty mozna zakladac czy przedluzac i przelewy robic i haslo krotsze niz na kompa bo tylko 6 cyfr.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam dziś z włóczęgi  oo cmentarzach  

W Święto Zmarłych jestem tam,  gdzie mój obowiązek,  dziś byłam na grobach tych,  u których powinnam  być  i wypada  być. 

Piękna była  pogoda,  pusto,  spokojnie  i pięknie..

Nie  było przymrozku to wszystkie żywe kwiaty pięknie wyglądają. 

Uwielbiam stare cmentarze i pomniki wiekowe. 

Na jednym z cmentarzy znalazłam pomnik z białego piaskowca  datowany pierwszym pochowkiem  z 1823 roku..

Rewelacja! 

Pewnie już nikt z tej rodziny nie żyje,  a pod pomnikiem znicze i kwiaty..

 

27.mam wyjazd na stelę,  a jeszcze umowy nie  mam.

Chyba muszę firmę pospieszyć. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...