Skocz do zawartości

Krótkie zlecenie na 9 dni. Opiekun lub opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla sympatycznego Seniora, Pana Erwina, bez nocnego wstawania, osobna łazienka, 65527 Niedernhausen.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Krótkie zlecenie na 9 dni. Opiekun lub opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla sympatycznego Seniora, Pana Erwina, bez nocnego wstawania, osobna łazienka, 65527 Niedernhausen.

Stawka: 1800 Euro
Termin wyjazdu: 09.08.2024
Miejscowość: 65527 Niedernhausen, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Opiekunka osób starszych
Miejscowość: 65527 Niedernhausen, Niemcy
Termin zlecenia: od 09.07.2024 do 18.07.2024
Wynagrodzenie: 1800 Euro
Opis:
Szukamy opiekuna dla naszego podopiecznego pana Erwina (94), chętnie z prawem jazdy, ponieważ rodzina udostępnia samochód z automatyczną skrzynią biegów. Pan Erwin z racji wieku jest bardzo osłabiony i czasami jest w stanie zrobić sam tylko kilka kroków. Trzeba uważać, żeby się nie przewrócił. Potrzebuje pomocy podczas wstawania dlatego dostępny jest lift. Nosi aparat słuchowy i okulary. Podopieczny choruje na nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca oraz demencje. Senior ma również inkontynencje dlatego wspomaga się kateterem. W kąpieli pomaga personel Pflegedienst, który przychodzi dwa razy w tygodniu.
Opiekuna wspierać będą pozostali członkowie rodziny: syn, córka oraz samodzielna żona, która nie wymaga opieki. Pan Erwin lubi potrawy tradycyjnej kuchni.
Opiekun czasami robi zakupy, gotuje, pierze, prasuje, utrzymuje dom i wejście do domu w czystości i porządku.
Małżeństwo mieszka w domu wielorodzinnym o powierzchni 200 m2 z ogrodem i tarasem, 8 pokoi, na wsi. Do najbliższego sklepu można dojść do 10 minut. W domu nie ma zwierząt. Rodzina udostępnia rower i samochód w automacie dla opiekuna. Opiekun ma do dyspozycji osobny, umeblowany pokój – 20m2 z dostępem do Internetu i z TV, osobną łazienką i toaletą.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...