Skocz do zawartości

Formularz Efekt

efekt_form_d.jpg

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec, jako Opiekun/Opiekunka osób starszych.

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec).

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec
  • Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
  • Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!

Zapraszamy do współpracy. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to tylko będzie możliwe. 

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...