Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, INEZ napisał:

Tak Wenusia kochana jest i bardzo mądra a ty przeczytaj albo chociaż postaraj się przeczytać że zrozumieniem to co ja napiszę 

Po pierwsze odczep się wreszcie i przestań mnie za czepiać. 

Po drugie zdanie o tobie mam wyrobiony i nie musisz mnie przekonywać jaka to ty wspaniała jesteś a jakie masz mniemanie o sobie i jak gardzisz innymi można sobie przeczytać topiku "archiwum.........." gdzie przy spektakularnym odejściu z forum na zawsze napisałaś tak mniej więcej bo nie chce mi się tego szukać........ Nigdy nie dowiem się kto jest kimś a kto Nikim. 

Ja w przeciwieństwie do ciebie nawet bym nie pomyślała o drugim człowieku, że jest Nikim. 

Nie chcę zaśmiecać więcej tego topiku , ale postanowiłam sobie dzisiaj nie milczeć i odnieść się do kolejnych Twoich bredni . 

Piszesz o spektakularnym odejściu @Joy z tego forum , więc postanowiłam również przejrzeć archiwum i niczego spektakularnego nie zauważyłam w jej odejściu . Śmiem twierdzić , że wycofała się "po angielsku " Może czytałaś nie to archiwum , bo twoje było bardzo spektakularne . Niesmak ciągnie się do dzisiaj . A może całkowicie pogubiłaś się w archiwach , bo jak weszłam na twój profil , to przyznam szczerze , że byłam w lekkim szoku , jak zobaczyłam delikatność Moderatora w traktowaniu twojego nicku , który raz jest J........l , pózniej zmienia się na INEZ , a w niewygodnych sytuacjach widniejesz jako gość . Chyba wskoczę wieczorem na " łódkę " to przeanalizować , bo na trzezwo sie nie da .

Widzę , że nadal uwielbiasz wyciągać słowa z kontekstu , aby zdyskredytować kogoś w oczach innych ludzi . Pogarda do ludzi , którą wmawiasz Joy , istnieje tylko w twojej głowie . Pofatygowałam się i znalazłam , to co cie tak zniesmaczyło , pewnie tylko dlatego , że punkt 13 mówi o tobie , a prawda bywa bolesna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

 

 

 

O 23.09.2019 at 14:21, violka napisał:

Nie chcę zaśmiecać więcej tego topiku , ale postanowiłam sobie dzisiaj nie milczeć i odnieść się do kolejnych Twoich bredni . 

Piszesz o spektakularnym odejściu @Joy z tego forum , więc postanowiłam również przejrzeć archiwum i niczego spektakularnego nie zauważyłam w jej odejściu . Śmiem twierdzić , że wycofała się "po angielsku " Może czytałaś nie to archiwum , bo twoje było bardzo spektakularne . Niesmak ciągnie się do dzisiaj . A może całkowicie pogubiłaś się w archiwach , bo jak weszłam na twój profil , to przyznam szczerze , że byłam w lekkim szoku , jak zobaczyłam delikatność Moderatora w traktowaniu twojego nicku , który raz jest J........l , pózniej zmienia się na INEZ , a w niewygodnych sytuacjach widniejesz jako gość . Chyba wskoczę wieczorem na " łódkę " to przeanalizować , bo na trzezwo sie nie da .

Widzę , że nadal uwielbiasz wyciągać słowa z kontekstu , aby zdyskredytować kogoś w oczach innych ludzi . Pogarda do ludzi , którą wmawiasz Joy , istnieje tylko w twojej głowie . Pofatygowałam się i znalazłam , to co cie tak zniesmaczyło , pewnie tylko dlatego , że punkt 13 mówi o tobie , a prawda bywa bolesna 

 

Tylko 13???? No co ty. Całe to archiwum jest o mnie. To Ja jestem była gwiazda Hiltonowska to Ja wyrazalam swój rubaszny aplauz jak ktoś kogoś ponizal. Wszystko możesz sobie do mnie przy pasować co chcesz i co sobie uroisz w glowie bo ja mam na to............. 

Żeby w temacie było to zostało mi ligue 1 soccer GIFjakby na to nie patrzeć bardzo, bardzo dużo :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...