Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry  ..  oj ja pierwsze co zrobie po powrocie to sie umowie z fryzjerka ,, niby nie ma kwarantanny aleee i tak nie bede przez 2 tygodnie chodzic za wiele na zakupy,, czy chodzic gdzie duzo ludzi ..(a bo to nigdy nic nie wiadomo , w podrozy mozna cos zlapac ) po co ma mnie pozniej ktos klac ....     do lasu mozna chodzic   wiec bede latac do woli , sarenek nie zaraze jak by co  haha ..A dzis ostatni dzien mojej pracy .zmiennik juz jest .......              Leje  jak  .olera    masakra ..jak ja nie lubie deszczu  wrrrrrr:333_cloud_rain:                         ...............  Milego dnia wszystkim 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Andreaa napisał:

O............:kopara:........ hahhahaaaaaaaaaa..............To bylo dobre!  Az mi lzy ze smiechu polecialy.

Przepraszam za moka reakcje...... ide sobie,bo jeszcze po glowie oberwe,a nie chce  :grzmotnąć:

 

:dobrze:

Idź sobie, idź;). I przestań zacieszać! Widać niektórym się podoba gdy zarzadca pewnego forum czyjeś privy uzytkownikom rozsyła i koteckuje czy tygryskuje z innych kont. No co zrobisz jak nic nie zrobisz? I jeszcze wychodzi na to, że że co było sie nie liczy! Tworzymy nową historię:haha:Od podstaw! A jak?:szydera: W sumie gdy się nie wie co się mówi to się mówi aby mówić. I świat od razu piekniejszy.:love:

Przy okazji serdecznie pozdrawiam Sandrę i Kalinkę. I moze jeszcze Napoleona i Rambo z Atomkiem. Tak mnie jakoś naszło...Na wesoło! Bo płakać nad rozlanym nie ma sęsu ( sens umarł i odszedł. Temu mogę Dziady cytować ((Zbrodnia to niesłychana! Pani zabiła Pana!))) 

Oraz dzień dobry. Kawę wysiorbałam już dawno. Teraz czekam na babkę kartoflaną, którą mam w piekarniku! Mniam! Kartofle rulez! Buraki do garnka:haha:

I tym smakowitym akcentem życzę wszystkim snów w technicolorze. Ups? To nie ta godzina? A no to dzień dobry. Chyba. Gdyż słoneczko rano wstało ale szybko się zeSRAUo i chmury wiszą nad miastem. A niech to!

Czyli pozostaje tylko buzi, buzi, miziu,miziu oraz plum, plum:szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Idź sobie, idź;). I przestań zacieszać! Widać niektórym się podoba gdy zarzadca pewnego forum czyjeś privy uzytkownikom rozsyła i koteckuje czy tygryskuje z innych kont. No co zrobisz jak nic nie zrobisz? I jeszcze wychodzi na to, że że co było sie nie liczy! Tworzymy nową historię:haha:Od podstaw! A jak?:szydera: W sumie gdy się nie wie co się mówi to się mówi aby mówić. I świat od razu piekniejszy

Myslisz,ze az tak???? To jeszcze rozsyla????  Nie jestem  w temacie.

  Ja do tej pory skrzynke historycza zawalona mam,ale nie wracam,nie czytam,bo nie chce ,zeby mi sie zle czasy przypomnialy. Odchorowalam je bardzo.

Jest dobrze tak jak jest  i byle do przodu  ze zdrowiem pod pacha leciec. Reszta nie jest wazna. Juz nie!;)))

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz zostaw Rambo w spokoju ....dobreee ? 

On , jedyny tak cudnie mi kłamał - mówił , żem jest ładna i takie tam na podób jeszcze :szydera:To nic , że klon był z niego pierwszej klasy , ale tak słodko tą gruchą kręcił ...betoniarka jej było ...grusze tej :szydera: Pomyśl tylko jaki wysiłek dla piszącego był , żeby wodze fantazji popuścić ....normalny szacun :cześć3:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Rano w slepie Żabka - moje ptanie - jakie kolwiek papierosy mentolowe - 

odpowiedź każdy palacz zna - żadnych.

Ale mamy wkładkę za 2 zł, mały kartonik wyciąga się z folii i wkłada do paczki papierosów,

Ekspedientka mówi mi, że za 12 godzin ze zwykłych papierosów będę miał mentolowe, faktycznie, po 4 godzinach papierosy już pięknie pachną miętą, i nawet w smaku już czuć lekki smak mięty.

da się? da się! 

Polak potrafi

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elf napisał:

Ja wczoraj zamówiłam sobie na 3czerwca dopiero. Szok 

Ja dwa tygodnie temu strzygłem się sam.

teraz prócz maseczki muszę jeszcze nosić czapkę.

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Darekr napisał:

Witam Was.

Rano w slepie Żabka - moje ptanie - jakie kolwiek papierosy mentolowe - 

odpowiedź każdy palacz zna - żadnych.

Ale mamy wkładkę za 2 zł, mały kartonik wyciąga się z folii i wkłada do paczki papierosów,

Ekspedientka mówi mi, że za 12 godzin ze zwykłych papierosów będę miał mentolowe, faktycznie, po 4 godzinach papierosy już pięknie pachną miętą, i nawet w smaku już czuć lekki smak mięty.

da się? da się! 

Polak potrafi

Jest jeszcze inny sposób na szybkiego bez czekania, który stosowałem bo w Niemczech od zawsze pamiętam było ciężko z mentolowymi.  Płynek do e-papierosa o smaku mięty i kropelka na filtr papierosa. Po minucie można palić mentola. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr a nie lepiej rzucić palenie?.... No tak co ja tam o  rzucaniu mogę wiedzieć skoro nigdy nie paliłam.  Wiem tylko że to podobno dosyć drogie hobby. Ja zatrzymała się na czasach kiedy "zefiry" kosztowały chyba 25000 złotych polskich. I kto by pomyslam że ludzie twierdzą że dzisiaj jest drogo. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elf napisał:

a nie lepiej rzucić palenie?

Zapytaj koleżanek!!!

odpowiedzą Ci.

Ja z wielkim bólem serca ograniczyłem się do 1 paczki na 3 dni(ratuję się elektronikiem),

ale obiecałem sobie od 1 czerwca -będę z Martą 96 godzin non stop na wodzie i 4 papierosy !!

Rzucę palenie, ale jak rano wypić kawę na wodzie bez papierosa????

Edytowane przez Darekr
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Rzucę palenie, ale jak rano wypić kawę na wodzie bez papierosa????

Hehe... Wypić kawę trzymając kubeczek za uszko. Lub marteczke na kolankach Współczuję.. I naprawdę poważnie to piszę współczuję kazdej osobie uzależnionej od czegokolwiek i trzymam @Darekr kciuki by się udało przy czterech pozostać.  Dobranoc gwiazdki. To byl długi dzień 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Hot16Challenge2

Trwa zbiórka na siepomaga.pl, która ma pomóc lekarzom w walce z koronawirusem. Kwota zebrana na ten cel właśnie przekroczyła kolejny milion, a gwiazd nagrywających swoje hip-hopowe szesnastki ciągle przybywa. 

Dziala to tak:

np. aktor,wokalista,polityk itd..... nominuje jakas znana osobe,ktora ma za zadanie ulozyc 16 wersow tekstu i zarapowac. Po wykonaniu zadania nominuje nastepna  i tak kasa na pomoc dla medykow leci. 

To dla tych ,ktorzy jeszcze o tym nie slyszeli.  Zaraz nizej wkleje kilka osob  . Niektore teksty powalaja....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :love:

Wstałam wypoczęta ...obudziły mnie ptaszęta

swym śpiewem ...

Kołderka  była mocno pomięta ,

czyżby coś mi się śniło ...sama już  nie wiem .

Oj ...przypomniało mi się troszeczkę snu tego:

za piękną Helenę w nim popitalałam ...

był we śnie  tym   jakiś przystojniak

zrobiłam mu kawę ... jajecznicę ... loda ....znaczy podawałam .

On spojrzał na mnie spod przymrużonych powiek ...miłość w tych oczach widziałam

ja drżącą ręką , nieśmiało , pomału... do ust mych jaja wkładałam / te z patelni ...żeby nie było ! /

On nie miał ochoty na jaja ...łyk kawy se siorbnął z kubeczka

już , już miało dojść do czegoś ...

sen poszedł się teges ...obudziły mnie promienie:320_sun_with_face: słoneczka :smutek:

Miłego dnia Najmilsi :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Jaki prezydent taki rap:nie_widzę:

Moglby sie bardziej wysilic. Nie ma luzu,oj nie ma........

Moze trzeba mu ulozyc jakis tekst 16 wersowy? Foczka  czysami miewa weny tworcze,ale teraz przy tej nowej robocie calkiem odpuscila ;))))

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...