Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LACH napisał:

Dzień Dobry Słoneczkom, witam i częstuję drugim śniadankiem w łikendu początek.

Screenshot_20200508-104540_Gallery.jpg

Dzień dobry wszystkim!

Tak mi się przypomniało:

Chcesz pomarańczę?

Nie!

A jak obiorę?

To chcę!

:))))))

Miłego dnia!

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, foczka63 napisał:

W 6tyg?????Mój bobrze,nic się nie bzykałaś tylko sie pasłaś???Siostro!!!!!Ciężko będzie się tego ciężaru pozbyć:(

Siostro foczko... niejednokrotnie przelozona :oklaski:co mam odpowiedziec??? Jak sie tylko jadlo,na tarasie siedzialo,spalo ,to  nawet nogi do gory nie chcialo sie podniesc ;)))))))

W sumie mam na to usprawiedliwienie!

Nie moglam na spacery do lasu wychodzic,rowerem jezdzic itp....

Robotnik byl,a jak z De wrocilam ,to sie zmyl. Myslal,ze wirusa z De przywiozlami i uciekl.

Robote zostawil, to nawet nie bylo potrzeby sprzatac,bo co ja ,,Syzyf" jestem ?????

Przed moim odjazdem wrocil,jest nadzieja,ze skonczy.

No to tak sie wegetowalo i dni mijaly,az ktoregos dnia pomyslalam,ze moze do De wroce i odchudzie sie troszke? 

Jak pomyslalm,tak zrobilam, Teraz pracuje nad soba. Jaki efekt to przyniesie? Nie wiem,ale za jakis czas pierwsza sie dowiesz :-)

 

Czytam bloga________fajny :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, MisiekFfm napisał:

@Andreaa, masz już w końcu jakiś porządny telefon, w rodzaju smartfon???

WhatsApp, Messenger???

Telefon to mam,ale karty tej najmniejszej nie mam,zeby do niego wlozyc. Lece nadal na starych smieciach  ,czyli bez WhatsAppa. Takie czasy nastaly niestety,ze z domu ciezko mi bylo wyjsc ;)))

To nic Misku. Numer masz ten sam. Jutro do ciebie dryndne :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Andreaa napisał:

Telefon to mam,ale karty tej najmniejszej nie mam,zeby do niego wlozyc. Lece nadal na starych smieciach  ,czyli bez WhatsAppa. Takie czasy nastaly niestety,ze z domu ciezko mi bylo wyjsc ;)))

To nic Misku. Numer masz ten sam. Jutro do ciebie dryndne :-)

:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Pochmurno za oknem :332_cloud:, na razie nie pada, podobno przez najbliższe 3 dni ma padać a od poniedziałku ochłodzi się do 10°, masakra :mur:a już tak fajnie się zapowiadało:tak2:. No nic trzeba to przeżyć, z kawką :kawa: i ciachem :ciastko: dam radę. Miłej soboty wszystkim:cmok:

Kot 111.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Janeczka1963 napisał:

tak fajnie się zapowiadało

30 lat temu też się dobrze zapowiadało, gdy wyobrażałam siebie że będę w przyszłości szczupłą milionerką na wybiegu :)))) Dzięki za ciacho. 

Miłego dnia wszystkim. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FrauMiau napisał:

30 lat temu też się dobrze zapowiadało, gdy wyobrażałam siebie że będę w przyszłości szczupłą milionerką na wybiegu :)))) Dzięki za ciacho. 

Miłego dnia wszystkim. 

Nie bądź taka samokrytyczna wobec siebie, ja też lubię słodkości i w moje biodra wchodzą nieproporcjonalnie do ilości zjadanych ciastek, znaczy za dużo przybywa boczków w stosunku do zjadanych słodyczy:grzmotnąć:. Ale co zrobić jak mi smakuje:haha:

No to po jednej porcji :ciastko::ciacho::softserve:, lecker:hura:

Kot 122.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie piękne słońce. Wczoraj po raz pierwszy w tym sezonie byłam na rowerze i wróciłam padnięta, ale nic tak dobrze nie robi na psychikę jak wysiłek. Przy jeziorach masa ludzi i niestety sporo bez maseczek. Kupiliśmy bagażnik na rowery i teraz już nas nic nie ogranicza. Miłego dnia wszystkim.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek. Przez cały tydzień w rmfce mówią, że byle do piątku, jak jestem w de to uświadamiam sobie, że ten piątek w pracy niewiele daje, bo weekend jest jak cały tydzień bo pdp wcale nie jest mniej absorbujący i zazdroszczę wtedy ludziom którzy w piątek żyją już dwoma dniami wolnymi. Z drugiej strony jak siedzę w pl to weekend też jest jak cały tydzień, bo przecież mam wolne :)))). Tak źle, tak niedobrze. Żądam wolnych weekendów w de!!!! żeby i nas obowiązywało byle do piątku. Miłego dnia bez względu na wszystko.... 

elmo hello GIF by Sesame Street

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Michał845 napisał:

Miłego dnia wszystkim. Ja mam też koniec zlecenia za 4 dni... i od razu na następny adres :mur:

:haha:

Może ty przyjeżdżasz mnie zmienić .haha .bo tu ma jakiś facet przyjechać ?? Gdzie jedziesz na zmianę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...