Skocz do zawartości

czy jesteście od czegoś uzależnieni??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 3 miesiące temu...
Gość forumwiczka

od czytania forum, telefonu i Internetu. Godzinami przesiaduje w wolnej chwili na telefonie o rozmawiam z rodziną i koleżankami. Co ja bym zrobiła bez kontaktu z Polską będąc na ofercie. Moja pdopieczna to prawie nic ze mną nie rozmawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Od nikotyny. Kiedyś przestałam palić na tydzień. Jak byłam w szpitalu. Niestety tylko ten tydzień wytrzymałam a po powrocie do domu wróciłam do nałogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba tylko papierosy-też oddałabym dużo nieraz aby tylko zapalić -słodycze nie -owoce nie-komórka nie -internet to z nudów tutaj-bo tak to też nie,

jest jeszcze przecież kawa!!!Kawa musi być rano i to nie jedna a co najmniej z 3 kubeczki-szklaneczki

czyli mam zestaw poranny kawa i papierosek i to jest to co musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ostatnio wiele się mówi o nowych uzależnieniach. Media szybko podchwytują nowe trendy, szukają sensacji w nowych zjawiskach na przykład w “hipochondrii internetowej”. Wiele się mówi ostatnio o uzależnieniu od Internetu. Wiele osób  podchodzi do tego zjawiska z przymrużeniem oka,  uznając je za przesadę. Jeszcze inni uruchamiają przeciwko Internetowi krucjatę. Obecnie duże, stacjonarne komputery odchodzą do lamusa, a coraz popularniejsze stają się tablety i smartfony. Narasta też poczucie, ze już nie tylko od Internetu można się uzależnić, ale także od smartfona, pisania sms-ów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wiele się mówi o nowych uzależnieniach. Media szybko podchwytują nowe trendy, szukają sensacji w nowych zjawiskach na przykład w “hipochondrii internetowej”. Wiele się mówi ostatnio o uzależnieniu od Internetu. Wiele osób  podchodzi do tego zjawiska z przymrużeniem oka,  uznając je za przesadę. Jeszcze inni uruchamiają przeciwko Internetowi krucjatę. Obecnie duże, stacjonarne komputery odchodzą do lamusa, a coraz popularniejsze stają się tablety i smartfony. Narasta też poczucie, ze już nie tylko od Internetu można się uzależnić, ale także od smartfona, pisania sms-ów itd.

------dokładnie masz racje,ale powiem Ci ,byłem teraz w domu i bardzo mało zaglądałem na internet i odczuwałem błogi spokój ,ale jednak czegoś mi brakowało,czułem to ha ha   ,ale uważam ,że gdyby zaszła taka potrzeba można by było się od niego odzwyczaić ,przynajmniej tak mi się wydaje.Brakowało by mi jednak muzyki i śpiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Kiedyś od internetu. Jeszcze pół biedy serfować, wiadomo, internet to skarbnica wiedzy o świecie itd. Ale ja wręcz "siedziałem" na jednym z portali społecznościowych, na czacie. Z perspektywy czasu wydaje mi się to głupie. Niemniej chociaż jedna rzecz była dobra, poznałem wiele ciekawych osób, wybawiłem się jak nigdy, na wielu zlotach z czatu ... było fajnie. Ale to przemęczenie spowodowane wielogodzinnym ślęczeniem przed monitorem odbiło mi się później na zdrowiu. Pomyśleć, że tak spędziłem każdy dzień przez kilka lat.. Problem uzależnienia od alkoholu dla mnie nie istnieje. A uzależnienie od kobiet? Haha, nie istnieje. No, może trochę .... uzależniłem się od blondaska :płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienia.....chyba ogród i wszelkie ogrodowe fora, czyli internet. ..

Ale skoro jedyny kontakt z rodziną przez takie media ....

Co innego jak siedzisz na gracz, co mózg zamykają. ..

Kiedyś dużo czytałam książek, teraz już mniej. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Kiedyś od internetu. Jeszcze pół biedy serfować, wiadomo, internet to skarbnica wiedzy o świecie itd. Ale ja wręcz "siedziałem" na jednym z portali społecznościowych, na czacie. Z perspektywy czasu wydaje mi się to głupie. Niemniej chociaż jedna rzecz była dobra, poznałem wiele ciekawych osób, wybawiłem się jak nigdy, na wielu zlotach z czatu ... było fajnie. Ale to przemęczenie spowodowane wielogodzinnym ślęczeniem przed monitorem odbiło mi się później na zdrowiu. Pomyśleć, że tak spędziłem każdy dzień przez kilka lat.. Problem uzależnienia od alkoholu dla mnie nie istnieje. A uzależnienie od kobiet? Haha, nie istnieje. No, może trochę .... uzależniłem się od blondaska :płacz::hahaha:

@Łukaszku i ,,vice versa" ,,,:hahaha: och Ty łobuzie :love::serce::love:

no mam Ciebie tutaj kochanego :serce:

Przyznaję ,że jestem uzależniona obecnie od internetu -tak i to prawda,,,dzisiaj mało czasu mialam na interent ale tęskniłam kiedy tutaj wpadnę i na inne sprawy moje kochane ,,,,musi być kawa rano i musi być papierosek -to musi być ,,,ciężko mi zaczynac dzień bez kawy ,oj bardzo ciężko,,,

Alkohol dla mnie też może nie istnieć ,,chodz bardzo lubię :piwo:,ale w pracy zapomniam ,że jest nawet taki trunek,,,w pracy nigdy ,wcześniej jeszcze parę lat temu to uzależniona byłam zakupami ,,zakupomania ,,,ale byłam na etapie kupowania do mieszkania i nowe umeblowanie itd, ale ciuchomania była aż za duża,,,bardzo dobrze ,że to już mnie teraz nie rusza,,,,

podróżomania mnie cały czas kręci i jeszcze trochę pokręci,,,bo jeszcze chcę leciec tam i tam,,,oj te marzenia ,,,ogarnę je ,na 100% ogarnę i zrealizuję ,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...