Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Anna Irena Slowinski Krol usuwane są nazwy agencji,,nazwy agencji są tylko w dziale o opiniach agencji,,, jak masz ochotę z kimś popisac to możesz pisząc na priv,,u góry po prawej strony masz kopertę i tam wchodzisz i sobie wybierasz kogo chcesz i piszesz,,,chcesz kogoś wybrać to wpisujesz @ i pierwsza literę albo dwie literki i wyskakują Ci osoby i wybierasz tą którą chcesz ,,popróbuj i się uda,,,

mówisz ,ze słonecznej Barcelony? a ile jest stopni ,,jak mam sie ubrać? pozdrawiam z mroznego De -też jest fajnie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochani, 

no to dzięki za porady,

Blondi, w tej chwili mamy tylko 15°, najwyższa temperatura mogłaby być dzisiaj do 17°C, ale na słoneczku zawsze jest dużo więcej, tak że można na tarasach przed kawiarniami usiąść i wypić kawusię, czy zjeść obiad :d  

Łukaszu, to że na prywatnym można pogadać to fajnie, ale na pewno i te rozmowy są kontrolowane przez administratorów, chodziło mi o to żeby nie były wymazywane wiadomości z tekstów publicznych ;) 

A.NN.A, myślisz że tak źle jest z tą naszą narodową zgorzkniałością? :( 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

ale na pewno i te rozmowy są kontrolowane przez administratorów

@Anna Irena Slowinski Krol proszę o sprecyzowanie tej pewności, bo to poważny zarzut. Chętnie poznamy Twoją wiedzę na ten temat. 

Administracja  nie monitoruje rozmów w prywatnych wiadomościach nie tylko ze względów zabezpieczeń technicznych, ale także etycznych.

27 minut temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

chodziło mi o to żeby nie były wymazywane wiadomości z tekstów publicznych

Odsyłamy do regulaminu. Przypominamy, że nazwy agencji podajemy wyłączenie w tematach opinii. To jedna z najważniejszych zasad tego forum. Nie chcemy tutaj wojen na nazwy podmiotów. I kropka.

Pozdrawiam.

Moderator 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

dziwne, że nie można podać nazw firm ani innych wiadomości, abyśmy mogli nawzajem sobie pomagać i polecać firmy, szkoda, jak widzę to jednak brak tu demokracji i wolności wypowiadania się, bo niektórzy nie akceptują krytyki, a na  pewno było by i pochwał, nie wątpię w to

Aniu ja też jestem za :). Od razu założę tu trzy konta i będę pisała dobrze o jednej najlepszej i najuczciwszej agencji. Za mną przyjdą inne i zacznie się ładnie kręcić rozmowa. Już wiem że od tego tematu zacznę swojego bloga, ale już teraz napiszę, że ta zasada powinna być na każdym poważnym forum. Jestem już zweryfikowana więc tylko czekam na założenie bloga przez redakcję, ale kazano mi czekać cierpliwie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w tej chwili chodzę do policealnej szkoły "Opiekun medyczny" oraz szlifuję język. Zamierzam pracować jako opiekunka w Niemczech, dlatego chcę robić to fachowo . Jestem w średnim wieku i może dlatego chcę się dobrze przygotować, bo wiem że byłoby mi trudno ... Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam wszystkich chłodnym przedpołudniem:d. U mnie nadal fajnie i spokojnie. Mam nadzieję, że tak zostanie.Przy kawusi :kawa: sprawdzam listę obecności. Pozdrawiam

A dziennik masz?Wal nazwiskami,,:hahaha:

Jutro też sprawdz tą listę bo ja będę nieobecna ale usprawiedliwiona,mój mądrala mi napisze usprawiedliwienie_haha musi kupic nowy laptop:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Blondi, 

a jak, tak na prawdę masz na imię? 

Wolałabym zwracać się do Ciebie po imieniu, o ile ono nie jest tajemnicą ;) 

Mam jedno pytanie, a kto musi kupić laptopa, Twój opiekun?

Czy to znaczy, że do dyspozycji dostaje się laptopa?

Pozdrawiam cieplutko 

Ania

O 3/12/2016 at 10:56, [email protected] napisał:

Witam wszystkich chłodnym przedpołudniem:d. U mnie nadal fajnie i spokojnie. Mam nadzieję, że tak zostanie.Przy kawusi :kawa: sprawdzam listę obecności. Pozdrawiam

Dzień dobry Lilo :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

Eriko, dzień dobry :d

Dziękuję za wiadomość, ja też mam laptop i wolę z niego korzystać ;) 

A gdzie jesteś w tej chwili, to znaczy w jakim mieście, bo może przegapiłam jakąś Twoją wcześniejszą odpowiedź?

Pozdrawiam :p

Aniu ,ja teraz urlopuje jestem w domu:love: :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...