Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blondasku,ja w dalszym ciągu nie rozumiem tych limitów. Nigdy ich nie miałem. Zawsze albo rodzina albo sam spisuję z routera nr urządzenia, loguję i cały czas nawet 24 godziny na dobę mogę muzyki słuchać bez ograniczeń. A i przy okazji mam też internet w smartfonie z ich routera, tak więc mam duuużo interneta, haha. Chętnie się z Tobą Blondi podzielę :love:A o udku z kaczki dla mnie nie zapomnij, ja zaraz pstrąga przyprawiam i smażę na masełku. Podam Ci adres, wsadzisz mądralę za kierownicę i .,. jazda, haha. Wymienimy się jedzonkiem:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, emma napisał:

Na święta zawsze brakuje ludzi, więc jaj wyjedziesz na poczatku grudnia, to będzie idealnie, bo na święta już zostaniesz i zleci :)

 

Wiem, dlatego zwalniam się z obecnej pracy z końcem listopada. Wszystko łącznie z terminem wyjazdu jest zaplanowane i przemyślane. Miłego dnia ja kolejna 2 w pracy więc powrót w nocy ale jutro dzień wolnego i wracam na popołudniówki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszku oni tutaj mają 3kb internetu i już dosc rozmów było na temat limitu,synki i rodzina oznajmiła ,mi że to jest bardzo dużo i jest jak jest ,tutaj też jest router i mam internet w telefonie,ale jak wyczerpie sie 3kb to dalej jest internet ale strasznie powolny,,,dam z bidy radę:hahaha:

Mądrala już czeka na kaczkę ,oj nie! udko dla Ciebie,bo na udko ja jestem chętna,dla Ciebie piersiatko kaczuszki, :love::hahaha::love:i parę pieczonych jabłek hahaha

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::zielone_jabłko::serce::love::ciacho::ciacho::ciacho::ciacho::ciacho::lody::lody::lody::lody::lody::drink::drink::drink::jabłko::jabłko::jabłko::ciastko::ciastko::ciastko::ciastko::piwo::piwo::piwo::softserve::serce::softserve::softserve::softserve::softserve::softserve::pizza:

Więc możemy szaleć dzisiaj popołudniu,,,pogoda nie za ciekawa ale za to  stół u nas jest aż przeciekawy i napewno dla każdego coś się smacznego znajdzie-:hahaha::hahaha: prosżę się częstować i proszę się objadać do syta ,,bo jutro klamka na jedzenie-hahahha

Aż po oczach razi ten stół-hahha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

ja winko ze sklepu dziś przytargałam na wieczór ;)

Już jedna jest z winkiem @emma,,,brawo ,,ja mam wodę -hahahha i to jest ta róznica urlopowania i pracowania ,,,w pracy woda a na urlopie procenciki-:hahaha: jestem już tak objedzona a mój mądrala mi jeszcze gruszeczki każe jesc i się pyta ,czy mam jedzenie na weekend ,o matko i córko -dośc jedzenia mam ,,,wszystko już tutaj pożeram -dosc ,dosć,,,:o oddam chętnie trochę głodnemu -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Dobranoc  ..z Profesorem Jan Miodek::) uwielbiam :

 

17 minut temu, Barrakuda napisał:

Ja przytargalam ze sklepu ciasto do winka na jutro, nie mialam czasu piec, a jak wyjdzie zakalec? Wole nie ryzykowac .  Pogoda ma byc barowa, ale milo bedzie tez w domku . Milego wieczoru.

 

@Barrakuda::) podam Ci przepis na sernik o nazwie"sernik kogutka" napewno Ci się uda")

125 gr margaryny
125 gr cukru
250 gr mąki
1/2 proszku do pieczenia/sól/
1   jajko
  -wszystko razem zmiksować

1/2 kg sera/zmielony/
3/4 szkl.oleju
1   cukier waniliowy
1   budyñ
150 gr cukru
1 jajko
  - wszystko razem zmiksować
Na ciasto można poukładać owoce/zakalca nie będzie!/ 

Posmarować blachę/to jest przepis na tortową ,okrągłą / i posypać bułką tartą.Piec tak jak sernik/trochę ponad godzinę/Smacznego:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, fajne

Wersji z prof.Miodkiem jeszcze nie słyszałem. Znów przywołane wspomnienia. Blondi, .... przyślę list, a potem Ty przyjedziesz do mnie .... dla nas dwojga tam zbuduję piękny dom ..... haha   :hahaha:Tyle tych smakołyków na stół wyciągnęłaś, a możesz masz marcepanka ?:płacz::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dzieki  za przepis .  Latwy do pieczenia  i na pewno smaczny , lekki  serniczek z nieduza iloscia cukru ,Niestety nie mam w domu wszystkich skladnikow, a  jutro  to juz ten gotowiec  podam , ale w nastepny weekend na pewno wyprobuje ten przepis . Sernik Kogutka musi sie udac...hahaha. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

@Łukasz zrób serduszko nasze :) to jest chłopska receptura :love:to napewno Ci się uda:)Jak byłam u pdp to upiekłam ten sernik i nie był taki smaczny jak kogutka, a wiesz co powiedział:że wszystko należy robić z miłością a nie rach ciach ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Życzę spokojnej nocki :):love::serce:

Hallo Marcepanku !!! od marcepanka brzucholek urośnie-hahahhaha 

Dobranoc !! spokojnej nocki ! 

@Łukasz o domku z kolcków pogadamy jutro :hahaha::serce::love::serce: musze się z tym przespać-hahahha

@erika ja upiekę serniczek taki -kocham piec serniczki-ach już jem,,,:ciacho: :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat!:o Nie ma spania dzisiaj !!! łysy świeci cały!!! widno na dworze ,,,wyszlam i patrzę co jest -a łysy oświetlił wszystko ,,,O.o a jak tak oświetla to ludziska spać nie mogą,,,i co to dzisiaj będzie???

:hahaha: zabawa w łóżku,:love:,,na jeden boczek a potem na drugi boczek ,,,a potem wiecie co -toaleta od tego kręcenia i picia ,,,:święty: różne myśli,,,:serce: itd iitd,,,,koniec bajki:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Łukasz napisał:

Barrakuda, przepis podała erika.:) Co nie stoi na przeszkodzie, bym i ja serniczek taki zrobił:całus:

Och....oczywiscie tak , ale jestem teraz  troche zakrecona .Nie skojarzylam  , ze Jak Kogucik to i Erika hahaha...Sorry  Erika i  bardzo dziekuje za przepis na serniczek .

Pochmurna niedziela, ale lubie takie leniwe , niedzielne i jesienne przedpoludnia  , kawa wypita na luziku tez lepiej smakuje . Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już słoneczko świeci i jest bardzo bardzo widno,wiecie ,że niedziela tutaj w De to taka bezplciowa,lekka nuda,ale przecież tu każdy dzień jest taki sam,czego ja się czepiam....:hahaha: trzeba samemu sobie zorganizować fajny dzień-:lody: prawda Lukaszku? Po obiedzie bedzie u mnie torcik lodowy kawowy cappuccino,znalazlam w zamrażarce,

Kaczka się dopieka i 2 dni i 2kg kaczki pójdzie jak nic,co to taka kaczuszka-haha

Dziadki mszę odsluchali,a teraz czekają jadła i gdzie będzie lepiej,,,,

cos tu nawidziwialam,sorry z telefonu pisze i cos nie tak paluszek poszedł,,,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 minuty temu, luttka napisał:

Dzień dobry ,jestem tu nowa i chciałam się przywitać jeszcze tu.

Juz nie jestes nowa ,ja Ciebie znam.:lody: na popoludnie:hahaha: uśmiech też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Już słoneczko świeci i jest bardzo bardzo widno,wiecie ,że niedziela tutaj w De to taka bezplciowa,lekka nuda,ale przecież tu każdy dzień jest taki sam,czego ja się czepiam....:hahaha: trzeba samemu sobie zorganizować fajny dzień-:lody: prawda Lukaszku? Po obiedzie bedzie u mnie torcik lodowy kawowy cappuccino,znalazlam w zamrażarce,

Kaczka się dopieka i 2 dni i 2kg kaczki pójdzie jak nic,co to taka kaczuszka-haha

Dziadki mszę odsluchali,a teraz czekają jadła i gdzie będzie lepiej,,,,

cos tu nawidziwialam,sorry z telefonu pisze i cos nie tak paluszek poszedł,,,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juz nie jestes nowa ,ja Ciebie znam.:lody: na popoludnie:hahaha: uśmiech też.

Dziękuję,to bardzo pozytywne i miłe:kawa:i kawka ode mnie

Edytowane przez luttka
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...